Editörler : crops35
«296297298299300301302303304305306307»

baybarca
Aday Memur
16 Haziran 2015 14:16

Arkadaşlar abim Sağlık Bakanlığında çalışıyor. İşitme engelli ve 1 yıldır uğraşmamıza rağmen bir türlü tayinini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne alamadık. Bu konuda benzer sıkıntıyı yaşayanlar oldu mu? Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliği hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

kadirinho
Aday Memur
17 Haziran 2015 15:49

Hiç mi geri dönüş yapmadılar nasıl bir sonuç aldınız sebep ne?

farukciftel, 9 yıl önce

benimde şubat 1 veya 2 de dilekçe verdim daha cevap yok bekliyorum

kadirinho
Aday Memur
17 Haziran 2015 15:52

baybarca, 9 yıl önce

Arkadaşlar abim Sağlık Bakanlığında çalışıyor. İşitme engelli ve 1 yıldır uğraşmamıza rağmen bir türlü tayinini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne alamadık. Bu konuda benzer sıkıntıyı yaşayanlar oldu mu? Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliği hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

farukciftel
Aday Memur
17 Haziran 2015 16:17

yok maalesef her aradığımda henüz bir gelişme yok diyorlar

kadirinho, 9 yıl önce

kadirinho
Aday Memur
17 Haziran 2015 16:32

Hangi kurumdasın? Benim birçok hastanelerde çalışan tanıdığım insan var hepside tayin aldı.

farukciftel, 9 yıl önce

yok maalesef her aradığımda henüz bir gelişme yok diyorlar

kadirinho
Aday Memur
17 Haziran 2015 16:34

Bazı kurumlar hala yönetmelik çıkarmadı sıkıntı burada oalabilir.

kadirinho, 9 yıl önce

Hangi kurumdasın? Benim birçok hastanelerde çalışan tanıdığım insan var hepside tayin aldı.

farukciftel
Aday Memur
18 Haziran 2015 08:10

çevre ve şehircilik bakanlığı

kadirinho, 9 yıl önce

Bazı kurumlar hala yönetmelik çıkarmadı sıkıntı burada oalabilir.

kadirinho
Aday Memur
18 Haziran 2015 10:58

Bimer'e sorunu yazdınız mı?

kadirinho
Aday Memur
18 Haziran 2015 11:00

Bildiğim kadarıyla kurumlar süresi içinde yönetmelik çıkarmazsa engelli yer değişikliği kanunu aynen geçerlidir. Tayinini yapmıyorlarsa BİMER kanalı ile şikayetini yaz. Olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.

farukciftel, 9 yıl önce

çevre ve şehircilik bakanlığı

kadirinho
Aday Memur
18 Haziran 2015 11:02

Tayin dilekçeni Ankara bakanlığa göndermemiş olabilirler takip etmelisin. Ama en iyisi BİMER.

farukciftel
Aday Memur
18 Haziran 2015 13:16

il müdürlüğünden yazı çıktı ben kendim iadeli taahütlü gönderdim 16 şubat ta Ankara teslim aldı her aradığımda bir gelişme yok diyorlar. Bimerede yazı yazdım bana verilen cevap dilekçen incelemede olup sonuçlandığı zaman bilgilendireceksiniz halen bekleyorum.

kadirinho, 9 yıl önce

Bildiğim kadarıyla kurumlar süresi içinde yönetmelik çıkarmazsa engelli yer değişikliği kanunu aynen geçerlidir. Tayinini yapmıyorlarsa BİMER kanalı ile şikayetini yaz. Olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.

Osmannuriatt
Memur
18 Haziran 2015 16:58

4 ay olmuş hala bir gelişme yok demeleri saçma.. Engelli tayin maddesini belirten dilekçe ile başvurun en geç 1 ay içinde sonuçlanıyor.

farukciftel, 9 yıl önce

il müdürlüğünden yazı çıktı ben kendim iadeli taahütlü gönderdim 16 şubat ta Ankara teslim aldı her aradığımda bir gelişme yok diyorlar. Bimerede yazı yazdım bana verilen cevap dilekçen incelemede olup sonuçlandığı zaman bilgilendireceksiniz halen bekleyorum.

gariba
Aday Memur
19 Haziran 2015 08:13

merhaba bende aynı durumda ve 4 aydır dilekçeme çevre ve şehircilik bakanlığından cevap bekliyorum.zaten sizin dediğiniz gibi engelli tayinini belirten maddeye istinaden başvuru yaptık.

Osmannuriatt, 9 yıl önce

4 ay olmuş hala bir gelişme yok demeleri saçma.. Engelli tayin maddesini belirten dilekçe ile başvurun en geç 1 ay içinde sonuçlanıyor.

farukciftel
Aday Memur
19 Haziran 2015 08:53

nerede çalışıyorsunuz sanırım benim gibi çevre ve şehircilik bakanlığı aylardır bekleyen arkadaşlar çok

gariba, 9 yıl önce

merhaba bende aynı durumda ve 4 aydır dilekçeme çevre ve şehircilik bakanlığından cevap bekliyorum.zaten sizin dediğiniz gibi engelli tayinini belirten maddeye istinaden başvuru yaptık.

baybarca
Aday Memur
19 Haziran 2015 10:15

Arkadaşlar. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü kadro dolu diye 1 yıldır verdiğim tüm dilekçelere kadro dolu diye olumsuz yanıt veriyor. Nasıl yapacağımızı anlamadık? Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği mahkemeye gitsem işimi kolaylaştıracak gibi de görünmüyor. Ne yapabiliriz? Yardımcı olabilecek birileri var mı? Abim eşi ve çocukları engelli buna rağmen kolaylık gösterilmiyor.

kadirinho, 9 yıl önce

baybarca
Aday Memur
19 Haziran 2015 10:22

Arkadaşlar Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne abim adına verdiğimiz dilekçelerde engelli durumunu, eğitim durumlarını bilhassa belirtiyorum ayrıca belirteyim. Bu hususta yardımcı olabiliceklere şimdiden çok teşekkür ederim.

D4RKC3R3M0NY
Memur
19 Haziran 2015 10:42

Sendikacilara hediye verirseniz işiniz kolaylaşır.

mayhan2515
Daire Başkanı
19 Haziran 2015 14:21

:(

Noury
Daire Başkanı
20 Haziran 2015 14:29

Arkadaşlar sgk lı olup tayin olan varmı

yserhat
Aday Memur
22 Haziran 2015 07:37

özür ataması ne zaman ve yeni bir bilgiye ulaşan varmı bizim tayinle ilgili saygılar

Toplam 6189 mesaj
«296297298299300301302303304305306307»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi