Editörler : E.Kayı Han
14 Ekim 2021 22:30

Sözleşmeli memur olup eş durumu tayin dilekçesine cevap gelen var mı

Sözleşmeli memurum eşimde özel sektörde eş durumundan tayin istedim bir ay oldu cevap gelmedi aradım iki haftaya gelir dediler acaba benim gibi son zamanlarda talepte bulunup cevap gelen var mı

Yaz dostum77
Aday Memur
15 Ekim 2021 07:46

Sanki hiç talep eden yokmuş gibi biriniz bile cevap vermemiş siniz ne acayip 🙄

glyarsln21
Aday Memur
15 Ekim 2021 08:05

benim cevabım 6 ayda gelmişti

Yaz dostum77
Aday Memur
15 Ekim 2021 13:18

Onay mıydı sizinki

M.A.R
Aday Memur
15 Ekim 2021 14:42

ben yaklaşık 3 defa dilekçe verdim. eşimin çalıştığı yere gelmem 2,5 sene sürdü. Tabi çalıştığınız şehir de etkili. Ben istanbul'da çalışıyordum. Bilirsiniz İstanbul'dan çıkış zordur. Red gelen dilekçelerime bir ay gibi kısa bir sürede cevap gelmişti. En son kabul gören dilekçemin dönüşü üç dört ay sürdü.

Yaz dostum77, 3 yıl önce

Onay mıydı sizinki

Yaz dostum77
Aday Memur
15 Ekim 2021 20:17

O zaman ben boşuna umutlanmayım çünkü bana haftaya sonuçlanır dediler haftaya pazartesi tam bir ay olucak bir ayda onay gelmez reddir o sizin onay o kadar uzun sürdüyse

Yaz dostum77
Aday Memur
20 Ekim 2021 18:36

+++

driverart
Memur
20 Ekim 2021 21:14

Peki tayin dönemi içindeki oldu,
M.A.R, 3 yıl önce

ben yaklaşık 3 defa dilekçe verdim. eşimin çalıştığı yere gelmem 2,5 sene sürdü. Tabi çalıştığınız şehir de etkili. Ben istanbul'da çalışıyordum. Bilirsiniz İstanbul'dan çıkış zordur. Red gelen dilekçelerime bir ay gibi kısa bir sürede cevap gelmişti. En son kabul gören dilekçemin dönüşü üç dört ay sürdü.

M.A.R
Aday Memur
21 Ekim 2021 10:19

tayin dönemi içerisinde vermedim dilekçemi. Sözleşmeli personel olduğumdan ben talepte bulunduğum sene zaten bizim için havuz düzenlemesi de yapılmamıştı henüz. Sözleşmeli isen olduğun yerde kalacaksın diyorlardı yani. Rabbim talep eden herkesin yardımcısı olsun.

driverart, 2 yıl önce
Peki tayin dönemi içindeki oldu,

InfazMemuru60
Aday Memur
23 Ekim 2021 02:18

Hocam bütün şartlar tutuyor mu? Son 2 yılda 360 gün, evraklar vs ve çalıştığınız yer ile atama talep ettiğiniz yer arası yakınmıydı ?

Yaz dostum77, 3 yıl önce

Sanki hiç talep eden yokmuş gibi biriniz bile cevap vermemiş siniz ne acayip 🙄

Yaz dostum77
Aday Memur
23 Ekim 2021 17:53

Sigorta koşulunu sağlıyoruz ama benim sözleşmeli oluşum ve eşimin özel sektörde oluşu biraz durumu zorlaştırıyor daha öncede talepte bulundum iki hafta içinde Red gelmişti şimdi bir ay oldu sonuç yok

InfazMemuru60
Aday Memur
24 Ekim 2021 01:25

Ünvan nedir hocam? Çünkü bazı unvalarda sıkıntı çıkabiliyor. Tek ünvanlarda ? Gelen red dilekçesinde sebebini ne yazmışlardı?

Yaz dostum77, 2 yıl önce

Sigorta koşulunu sağlıyoruz ama benim sözleşmeli oluşum ve eşimin özel sektörde oluşu biraz durumu zorlaştırıyor daha öncede talepte bulundum iki hafta içinde Red gelmişti şimdi bir ay oldu sonuç yok

Yaz dostum77
Aday Memur
24 Ekim 2021 08:51

Benim sözleşmeli oluşumdan dolayı Red gelmişti iki haftaya kalmamış Red cevabım gelmişti şimdi bir ayı geçti halen cevap yok

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi