Editörler : E.Kayı Han
26 Şubat 2019 10:16

Bilgisayar sertifikası

arkadaşlar lisede aldığımız bilgisayar dersi liseden belge alırsak katiplik için başvuruda geçerli oluyormu ?

hayatixxx
Kapalı
26 Şubat 2019 10:42

belge olmasına gerek yok, bilgisayar dersi olan liseden mezun olduğun ispatlanırsa(muhasebe bölümü adalet bölümü vs) diploması yeterli

safiye srkya
Aday Memur
26 Şubat 2019 10:49

dediginiz bölümlerden mezun değilim sağlık lisesi mezunuyum 9. sınıfta bilgisayar dersi aldım bu yeterli olurmu
hayatixxx, 5 yıl önce

belge olmasına gerek yok, bilgisayar dersi olan liseden mezun olduğun ispatlanırsa(muhasebe bölümü adalet bölümü vs) diploması yeterli

hayatixxx
Kapalı
26 Şubat 2019 14:17

başvuracağınız adliyenin komisyonuna sorun,

safiye srkya, 5 yıl önce
dediginiz bölümlerden mezun değilim sağlık lisesi mezunuyum 9. sınıfta bilgisayar dersi aldım bu yeterli olurmu

Katip Adayı48
Aday Memur
26 Şubat 2019 14:26

Kabul görüyor. Arkadaşım geçen alımlarda Anadolu lisesinde bilgisayar dersini gördüğünü MEB aracılığıyla belgelendirdi öyle başvurmuştu.
safiye srkya, 5 yıl önce

safiye srkya
Aday Memur
26 Şubat 2019 17:06

teşekkür ederim peki bu belge mezun oldugum okuldan mı alınıyor bi bilginiz varmı?
Katip Adayı48, 5 yıl önce
Kabul görüyor. Arkadaşım geçen alımlarda Anadolu lisesinde bilgisayar dersini gördüğünü MEB aracılığıyla belgelendirdi öyle başvurmuştu.

Katip Adayı48
Aday Memur
26 Şubat 2019 23:52

Milli eğitimden almıştı lisesine gitmemişti
safiye srkya, 5 yıl önce
teşekkür ederim peki bu belge mezun oldugum okuldan mı alınıyor bi bilginiz varmı?
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi