Editörler : crops35
27 Kasım 2021 17:20

İkm sağlık raporu
Yeni çıkan yönetmelik yüzünden sıkıntı çıkan var mı ? Konya da en rahat hangi hastaneden alırım

Ferhat.58
Aday Memur
27 Kasım 2021 17:38

Eğer başarısız olursanız dava açın. Biz başvuru yaparken bu sağlık yönetmelik yoktu. Bizim tabi olmamamız lazım. Kaldı ki diğer erken açıklayan adliyeler sağlık raporunu eski sisteme göre aldırıp işe başlattı. Bizimde onlardan bir farkımız olmaması lazım. Hak ihlali var

Halime02034
Aday Memur
27 Kasım 2021 17:39

Kesinlikle katılıyorum bende öyle düşündüm umarım uğraşmak zorunda kalmayız
Ferhat.58, 2 yıl önce

Eğer başarısız olursanız dava açın. Biz başvuru yaparken bu sağlık yönetmelik yoktu. Bizim tabi olmamamız lazım. Kaldı ki diğer erken açıklayan adliyeler sağlık raporunu eski sisteme göre aldırıp işe başlattı. Bizimde onlardan bir farkımız olmaması lazım. Hak ihlali var

Rotasız kaptannn
Aday Memur
28 Kasım 2021 11:03

Nasıl dava açıcaz kimi kime şikayet edeceğiz ki

Ferhat.58, 2 yıl önce

cihanna
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:22

Bu sağlık raporunu alırken tekrar boy kilo ölçümü yapılacakmı bilgisi olan var mı ?

Halime02034
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:22

Yok yapılmaz
cihanna, 2 yıl önce

Bu sağlık raporunu alırken tekrar boy kilo ölçümü yapılacakmı bilgisi olan var mı ?

cihanna
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:49

Eminmisiniz ?

Halime02034, 2 yıl önce
Yok yapılmaz

Halime02034
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:50

Evet
cihanna, 2 yıl önce

Eminmisiniz ?

cihanna
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:50

Teşekkür ederim

Halime02034, 2 yıl önce
Evet

cihanna
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:55

Ben beyhekimden almayı düşünüyorum raporu

Halime02034
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:57

Bendeee
cihanna, 2 yıl önce

Ben beyhekimden almayı düşünüyorum raporu

Ferhat.58
Aday Memur
30 Kasım 2021 14:22

Sağlık raporunu almak için sonuçların açıklandığı sayfada hastaneye götürülmesi gereken bir dilekçe örneği var değil mi? Sağlık yönetmeliğine göre rapor verilsin yazıyor.

T.C.

KONYA

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Sayı : 2021/4069 Muh 26/11/2021

Konu : Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Sağlık Kurul Raporu Hk.

..................................... DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

.......................... EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

.............. ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 23.02.2021 tarihli, Sözleşmeli

Personel Alımı ilanı gereği Başkanlığımızca yapılan ve sözlü sınavda başarılı olan ekli listede adı

geçen adaya;

14/09/2021 tarih ve 31598 sayılı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz Ve Koruma

memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliğinin,

MADDE 5 ? (1) ''Sağlık kurulu raporuna esas yapılan muayenelerde her branş hekimi

muayene sonrası elde ettiği tanı, bulgu ve kararı; e-Rapor Sistemi üzerinden elektronik ortamda veya

fiziki olarak düzenlenen sağlık kurulu raporunda belirtir. Bu Yönetmelik ve ekinde yer alan sağlık

şartlarına uygun olmayan adayların sağlık kurulu raporunun karar kısmına unvanı da belirtilerek

?Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel

Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği

ve ekine göre ilgili unvanda görev yapamaz.? ibaresi yazılır.

(2) Başvurduğu unvana göre sağlık şartlarını haiz olan adayın sağlık kurulu raporu karar

kısmına ?Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel

Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği

ve ekine göre ilgili unvanda yurdun her yerinde görev yapabilir.? ibaresi yazılır.'' hükümleri gereği,

Sağlık Kurul Raporu düzenlenmesi hususunda bilgi ve gereği rica olun

pivotsantrfor
Aday Memur
30 Kasım 2021 19:06

Sağlık kurulu raporunu alan var mı?

Halime02034
Aday Memur
30 Kasım 2021 19:21

Aldım
pivotsantrfor, 2 yıl önce

Sağlık kurulu raporunu alan var mı?

Ferhat.58
Aday Memur
30 Kasım 2021 20:21

Aldığınız raporda yurdun her yerinde görev yapabilir yazıyor değil mi?

Halime02034, 2 yıl önce
Aldım

Ferhat.58
Aday Memur
30 Kasım 2021 20:25

Bu ibarenin yazması gerekiyor

Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Unvanına Atanacaklarda Aranan Sağlık Şartları Yönetmeliği ve ekine göre ilgili unvanda yurdun her yerinde görev yapabilir

Halime02034, 2 yıl önce
Aldım

nrttnzdgn
Aday Memur
30 Kasım 2021 20:39

Çok detaylı bakıyorlar mı acaba

pivotsantrfor
Aday Memur
30 Kasım 2021 21:43

Hangi bölümlerde muayene oldunuz? Kaç gün sürdü randevu tarihinden itibaren?

Halime02034, 2 yıl önce
Aldım

Akınk
Aday Memur
07 Nisan 2023 12:48

arkadaşlar yeni yönetmeliğe göre rapor alan var mı ?

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi