Editörler : E.Kayı Han
26 Şubat 2020 14:52

Şuan İKM'ye silah verilmiyor !

bugün si̇lah almak i̇çi̇n gerekli̇ evraklari toplamaya başladim.

ama emni̇yeti̇n si̇lah ruhsati vermedi̇ği̇ni̇ duydum.

teyi̇t etmek i̇çi̇n i̇lçe emni̇yet mudurluğunu aradim.

bi̇ze gelen bi̇r yazi olmadiği i̇çi̇n şuan i̇nfaz koruma memurlarina si̇lah ruhsati veremi̇yoruz dedi̇.

yönetmeli̇k deği̇şmi̇ş emekli̇lere veri̇lmesi̇ i̇çi̇n yazi gelmi̇ş ama akti̇f görevde olanlar i̇çi̇n gelmemi̇ş.

edi̇törden (afulutas'dan) bu konuyla i̇lgi̇li̇ haber yapmasini ri̇ca edi̇yoruz.

afulutas
Genel Müdür
26 Şubat 2020 16:28

Haber yapılması için yönetime bilgi verdim.

hkn000064
Memur
26 Şubat 2020 16:35

çok teşekkürler

afulutas, 4 yıl önce

Mkr44
Aday Memur
26 Şubat 2020 17:45

İzmir konak emniyetten 20 şubatta evrağımı aldım

fcura22
Aday Memur
27 Şubat 2020 19:38

Merhabalar. Evet silah konusu var ancak özlük hakları olsun emniyet sınıfı olsun kadro konusu maaş konusu... bu konular uzar gider. bu konular hakkında da haber yapmak gerekmez mi?
afulutas, 4 yıl önce

1221.ali
Kapalı
28 Şubat 2020 23:42

Arkadaşlar bende silah alacam ama emniyet ruhsat sube mudiri ruhsat vermiyor

1221.ali
Kapalı
28 Şubat 2020 23:57

Nereye bildirmemiz gerekiyor bu konuyu hakkımız olan bir şey sonucta

hkn000064
Memur
02 Mart 2020 09:16

CİMERE YAZABİLİRSİNİZ.

1221.ali, 4 yıl önce

Nereye bildirmemiz gerekiyor bu konuyu hakkımız olan bir şey sonucta

yasirunver
Aday Memur
03 Mart 2020 23:31

Yeni yönetmelikte değişen madde emeklilik hususu Zaten görevde olan infaz koruma memurları için ayrıca bir yönetmelik çıkmasını beklemek iş bilmezlik, mevcut yürürlükte olan yönetmelik hükümlerine göre işlem yapmak zorundadır. Yazın cimer'e , önce bilgi ednme kapsamında ardından bir gelişme olmazsa şikayet olarak. Mantıksız bir sürünceme yüzünden aylardır milleti bekletiyorlar

hkn000064
Memur
04 Mart 2020 09:21

yönetmeliğe bir madde eklendi diye biliyorum.eski yönetmelik iptal olmadı yani.her şeyi hazırladık emniyetin ruhsat vermesini bekliyoruz.bizim cezaevinde en az 5 kişi varız bekleyen.

yasirunver, 4 yıl önce
Yeni yönetmelikte değişen madde emeklilik hususu Zaten görevde olan infaz koruma memurları için ayrıca bir yönetmelik çıkmasını beklemek iş bilmezlik, mevcut yürürlükte olan yönetmelik hükümlerine göre işlem yapmak zorundadır. Yazın cimer'e , önce bilgi ednme kapsamında ardından bir gelişme olmazsa şikayet olarak. Mantıksız bir sürünceme yüzünden aylardır milleti bekletiyorlar

yasirunver
Aday Memur
04 Mart 2020 21:08

Bende onu diyorum zaten, yönetmelik hükümleri geçerli, ve eklenen madde emeklilikte taşıma yetkisiyle ilgili yani görevde olanın taşıma ruhsatına ilişkin bir değişiklik olmadığı için mevcut yönetmeliğe göre işlem yapmak zorundalar
hkn000064, 4 yıl önce

yönetmeliğe bir madde eklendi diye biliyorum.eski yönetmelik iptal olmadı yani.her şeyi hazırladık emniyetin ruhsat vermesini bekliyoruz.bizim cezaevinde en az 5 kişi varız bekleyen.

hkn000064
Memur
05 Mart 2020 09:42

cimere yazdım hocam cvp bekliyorum

yasirunver, 4 yıl önce
Bende onu diyorum zaten, yönetmelik hükümleri geçerli, ve eklenen madde emeklilikte taşıma yetkisiyle ilgili yani görevde olanın taşıma ruhsatına ilişkin bir değişiklik olmadığı için mevcut yönetmeliğe göre işlem yapmak zorundalar

bllysm
Aday Memur
07 Mart 2020 21:10

arkadaslar hic bir sonuc alan var mi veyahut nezaman sonuclanacagina dair bilgisi olan yani ankara veriyor baska yer vermiyor bi karar varsa hepsinin vermemesi gerekmez mi cimer e yazdigimizda da danistay kararini gonderiyor.ama danistay kararini kimse bilmiyor. emniyet mudurlukleri bekleyin diyor ama nekadar surer bilinmez cok insan madur suan haber yapilir insallah en kisa surede

hkn000064
Memur
10 Mart 2020 09:45

burda haber yapılırsa bir gelişme olabilir.yoksa bizim çığlığımız devede kulak.

bllysm, 4 yıl önce
arkadaslar hic bir sonuc alan var mi veyahut nezaman sonuclanacagina dair bilgisi olan yani ankara veriyor baska yer vermiyor bi karar varsa hepsinin vermemesi gerekmez mi cimer e yazdigimizda da danistay kararini gonderiyor.ama danistay kararini kimse bilmiyor. emniyet mudurlukleri bekleyin diyor ama nekadar surer bilinmez cok insan madur suan haber yapilir insallah en kisa surede

1221.ali
Kapalı
16 Mart 2020 18:21

Arkadaşlar silah alabilen var mı

Bkttyf
Aday Memur
16 Mart 2020 18:34

Arkadaşlar emniyetin silah vermeme konusundaki yaptığı acıklama nedir gerekce olarak ne gösterdiler size

blackkuzm
Memur
16 Mart 2020 18:55

Ocak ayında aldık sorun olmadı

1221.ali
Kapalı
16 Mart 2020 19:16

Ocak ayında hangi ilden aldınız öğrenebilir miyim

1221.ali
Kapalı
16 Mart 2020 19:17

Silah ruhsat şubedeki personel şuanda infaz koruma memurlarının ateşli silahlar maddesi iptal edildi

1221.ali
Kapalı
16 Mart 2020 19:24

Şeklinde bir şeyler söylemektedir

hkn000064
Memur
17 Mart 2020 09:45

3 tane karakolu aradım 3 üde şuan ruhsat işi askıda veremiyoruz dediler

Toplam 134 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler