Editörler : crops35

Poyraz.23.23
Aday Memur
28 Ekim 2020 10:18

beni 84 kurtarmiyor hocam o yuzden diyorum ya bolume gore degisiyor hersey bana gore kotu olan netlerim baskasina gore birinci atamada atanacak netler olabiliyor
black4, 3 yıl önce

Ben bana 84 geleceğini düşünüyorum. Umutsuz olmadım.

black4
Memur
28 Ekim 2020 10:19

10 ay çalıştım.cuksngunu yirmilik dişim apse yaptı.cumsrtrsi günü augmentin kullandım sınava kadar 3 tane . Sınav sabahı da kullandım.en az ağrı ile sınava girfim.sinsc cuma günü olsa 30 net anca yapardım.simdi 76 net yaptım. Beterin beteri var.sinava 2 sene çalışmak akıl karı değil. Senede bir yapılsa iyi olurdu. Yapacak bir şey yok. Gk 46 gy 30. Türkçe tarihin gördüğü en zor sinavdi bence. Mat de kısmen oyleydi. 84 geleceğini düşünüyorum umarım en düşük 83 alırım .

Poyraz.23.23
Aday Memur
28 Ekim 2020 10:24

hakkinda hayirlisi olsun kardesim ben gy den 43 tane isaretleyebildim sadece 18 tanesi mat 25 i turkce turkceden 3 yanlisim kesin sadece 1 soruyu hatirlayamadim digerleri dogru matematiktende 1 sorum yanlis matematigi yetistiremedim zaten
black4, 3 yıl önce

10 ay çalıştım.cuksngunu yirmilik dişim apse yaptı.cumsrtrsi günü augmentin kullandım sınava kadar 3 tane . Sınav sabahı da kullandım.en az ağrı ile sınava girfim.sinsc cuma günü olsa 30 net anca yapardım.simdi 76 net yaptım. Beterin beteri var.sinava 2 sene çalışmak akıl karı değil. Senede bir yapılsa iyi olurdu. Yapacak bir şey yok. Gk 46 gy 30. Türkçe tarihin gördüğü en zor sinavdi bence. Mat de kısmen oyleydi. 84 geleceğini düşünüyorum umarım en düşük 83 alırım .

Poyraz.23.23
Aday Memur
28 Ekim 2020 10:34

bir de hocam ben zaten 2 ay kala hazirlanmaya basladigim icin ah vah etme luksu gormuyorum kendimde ama 1 yil emek verenler icin ciddi uzuluyorum ben mesela 1 tane dahi turkce matematik sorusu cozemedim matematikte video falan izledim eksiklerim varsa pekissin diye sadece tarih cografya anayasa calistim onuda belirli konulara calistim mesela osmanlidan onceki donemde selcukluya anadolu selcukluya calistim sadece islamiyet oncesine falan hic bakmadim ama 1 yil belki 2 yil calisanlar var Rabbim emeklerinizin karsiligini bi yerden muhakkak verecektir inancum bu yonde
black4, 3 yıl önce

evreka61
Memur
28 Ekim 2020 11:05

Benim de 79 netim var. Büro mezunları iyi yapmış görünüyor. Çok ümitli değilim. Hiçbir şey öngöremiyorum.

Munisedemir
Kapalı
28 Ekim 2020 11:06

Tıbbi sekreterim ben de. 82 83 bandına ulaştıysan ilk olmasa da ikinci atamada gidersin hiç mi takip etmedin. He tabi şehir isteğin var mı bilmiyorum ben İstanbul istiyorum orası zaten 3.atamada bile 82 81 e düşüyor. Benim de 71 net puanlar 2016 2018 arası olacak bu netler güzel puan getircek moraller yüksek olsun arkadaşlar ve her şey nasip kısmet

black4, 3 yıl önce

Tıbbi sekreterlik ama ilk atama değil belki son aramaya yetiştim 2022 yılına.

muhammedcann
Kapalı
04 Kasım 2020 09:08

bırak sınavı hayattan umudumuzu çaldılar.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi