Editörler : Pangaea

11 Temmuz 2017 15:45

Sozlesmeli ogretmenlere bati acildi mi ?

Arkadaslar din kulturune batidan okulda acmislar .. izmir torbali mesela.. sizin branslarinizda da bati veya orta anadoludan yerler acilmis mi yoksa hepsi kalkinmada oncelikli iller mi? Acilmadiysa din kulturune boyle bir ayricalik yapilmasi etik olarak cok yanlis

Psikolojik dr
Kapalı
11 Temmuz 2017 16:15

Bazı bölümlerde var. Kontenjan listesinde bir kaç bölümde görmüştüm

Volfa22
Kapalı
11 Temmuz 2017 16:33

Evet batı açılmış muhtemelen bana da tercihlerimden gelmeyecek torpilliler varken. Evet bende memnun değilim bu durumdan ama şunu merak ediyorum geçen eylül atama döneminde coğrafya da vs bazı bölümlerde batı vardı din kültüründe bi tane bile yoktu niye kimse haksızlık demedi. Bi din kültüründen bişey görsek de laf söylesek durumu görüyorum bazen. Bu da ciddden üzüyo.. keşke hak ararken hep adil olabilsek.

puccinia
Şef
11 Temmuz 2017 16:36

Ders saati artırılıp her okul imam hatip e dönerken ne adaletinden bahsediyorsunuz?

puccinia
Şef
11 Temmuz 2017 16:39

Gerçekten okumuş hurafelerden uzak bir din öğretilmesine ihtiyacımız var evet. Fakat amacını aştılar. Hem sözleşmeli getir hem mülakat yap. Bi de üstüne torpilli insanlara torpilli yer aç. Sana bana gelmeyecek oralar hem Fikirim. Arada hak edip kaynayan da yerleşir oralara inşallah. Yoksa gerisi hep torpil

Volfa22
Kapalı
11 Temmuz 2017 16:41

İmam hatip fazlalığında haklı olabilirsiniz belki. Lakin benim sorduğum adalet kısmı o değildi .

puccinia, 7 yıl önce

Ders saati artırılıp her okul imam hatip e dönerken ne adaletinden bahsediyorsunuz?

Volfa22
Kapalı
11 Temmuz 2017 16:43

Zaten hiç bi yaptıklarını desteklemiyorum hiç de desteklemedim. Ama benim kastettiğim onlar insanları kışkırttıkça din kelimesine karşı bile tepki doğuyor artık. Haklı yere de yaftalanıyoruz haksız yere de. Birileri bi hata yaparken tüm bölümün her haberde suçlanması cidden üzücü

puccinia, 7 yıl önce

Gerçekten okumuş hurafelerden uzak bir din öğretilmesine ihtiyacımız var evet. Fakat amacını aştılar. Hem sözleşmeli getir hem mülakat yap. Bi de üstüne torpilli insanlara torpilli yer aç. Sana bana gelmeyecek oralar hem Fikirim. Arada hak edip kaynayan da yerleşir oralara inşallah. Yoksa gerisi hep torpil

adnan3977
Kapalı
11 Temmuz 2017 16:49

branşım motorlu araçlar öğretmenliği.branşımda izmire atama yapıldı.Aynı zamanda geçtiğimiz eylülde doğuya yapılacak denilmişti Ankaraya yapıldı ve tek bölümümde gerçekleşti.Ekpss ile yerleşen sayısı normal kpss ile yerleşenlerin iki katı.Açığın onda biri bile geçen yıl kapanmadı.2014 ve 2015de kpssde yüzelli bininci olan atanabiliyorken şimdi 20-30binde olanlar bile karamsar.

puccinia
Şef
11 Temmuz 2017 16:59

Sözleşmeli mantığına uydu mu yaptıkları peki? Sözleşmeli atama nedenlerini "doğudaki çocuklar sürekli öğretmen değiştiriyor " şeklinde yürekleri dağlayarak açıkladılar. Herkesi kadrolu atasınlar böyle saçma sapan ayrıcalık olmaz

Volfa22
Kapalı
11 Temmuz 2017 17:03

Kesinlikle katılıyorum.. bu sebepyen yine yine atanamayacağımı da biliyorum. Haksızlıksa en büyüğü bütün öğretmenlere uygulanan mülakat ve sözleşmeli öğretmenlik. Ne taraftan bakarsak iyi tarafı yok. Torpilli değilsen.

puccinia, 7 yıl önce

Sözleşmeli mantığına uydu mu yaptıkları peki? Sözleşmeli atama nedenlerini "doğudaki çocuklar sürekli öğretmen değiştiriyor " şeklinde yürekleri dağlayarak açıkladılar. Herkesi kadrolu atasınlar böyle saçma sapan ayrıcalık olmaz

kameresim
Aday Memur
11 Temmuz 2017 18:22

Görsel sanatların hepsi doğu

Dedeavci
Aday Memur
19 Temmuz 2017 14:19

İstanbulda ücretli mat ögretmeni olarak calisiyorum okulumda o kadar az kadrolu matematikci varki ama adam batiyi acmiyor inatla acmiyor emegimizi somuruyor resmen bi sekilde buna direnmek lazim

Abdoffbora
Genel Müdür
19 Temmuz 2017 14:20

fen bilimlerinde batı hiç açılmadı

ulubahtlıı
Kapalı
19 Temmuz 2017 15:15

Bati acilan tek brans dikab mi ? Arkadaslar bunun haricinde bransinizdan bati acildiysa yaziverin bi zahmet

BenliT
Aday Memur
19 Temmuz 2017 15:56

Okulöncesi en batı yer hatay ??

ulubahtlıı, 7 yıl önce

Bati acilan tek brans dikab mi ? Arkadaslar bunun haricinde bransinizdan bati acildiysa yaziverin bi zahmet

emelko
Aday Memur
10 Ocak 2019 16:13

2019 ilk atamasında da hep doğu mu açılır yoksa batıdan da açılma durumu olur mu

ElifKrgn
Aday Memur
10 Ocak 2019 18:30

Pdr'de konyaya 20, çoruma 1 kişi aldılar batı olarak. Dediğiniz gibi oralara da her önüne gelenin atandığını sanmıyorum.
ulubahtlıı, 7 yıl önce

Englishtch
Aday Memur
14 Ocak 2019 13:59

NİÇİN İNATLA BATIYI AÇMIYORLAR ANLAMIŞ DEĞİLİM!!!

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi