Editörler : Lanet

hsnd
Başbakan Müsteşarı
06 Haziran 2022 22:38

Bu durum bütçe ile alakalı daire ile değil. Bu yönde bir yorum yapılamaz.
ozdemirferhat, 2 yıl önce

Daire değişti ise kadro sayısı artar mı.

21 Haziran 2022 08:18

Kadro açıklaması ile ilgili görüşen arkadaşımız oldu mu acaba

haynuh
Aday Memur
21 Haziran 2022 11:24

Kurban Bayramından önce yayınlanacağı söylenmiş ama net bir tarih yokmuş :(

Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü numarası sende arayıp

bilgi almak istersen.tel; 0312 525 36 55

kamudan0660, 2 yıl önce

Kadro açıklaması ile ilgili görüşen arkadaşımız oldu mu acaba

haynuh
Aday Memur
21 Haziran 2022 11:26

bu gün aradım

Sebukalp
Memur
24 Haziran 2022 12:33

2022 yılı açıktan atama kontenjanlarını kullanarak istifa sonrası memuriyete geri dönebilmiş ve görevine başlamış kimse var mı?

dilek03
Aday Memur
24 Haziran 2022 12:44

Hala bir haber yok değil mi ?

oguzhan.yılmaz
Aday Memur
24 Haziran 2022 12:52

Genel bir duyuru mu olacak yoksa sadece kurumları mı bilgilendirecekler

hakat
Aday Memur
24 Haziran 2022 13:16

daha önce duyuru yapılıyordu. şimdi nasıl açıklanacağı ile ilgili bir bilgi yok.

oguzhan.yılmaz, 2 yıl önce

Sebukalp
Memur
24 Haziran 2022 15:20

Neyin duyurulmasından bahsediyorsunuz?

oguzhan.yılmaz, 2 yıl önce

mert_52
Aday Memur
24 Haziran 2022 15:45

Daha once ki yillarda 2 kez yapiliyordu sbb sitesinde 2021 yilina kadar yayinlaniyordu

Sebukalp
Memur
24 Haziran 2022 16:58

Şubat ayında açıkta atamaya ayrılmış kadro kontenjanları yayımlanmıştı. Benim sorum bu istifa sonrası memuriyete geri dönebilmek için bu kardolara başvurmuş ve başvurusu olumlu sonuçlanmış kimse var mı?

elektronik-tek
Daire Başkanı
25 Haziran 2022 23:46

İstifa sonrasını bilmiyorum ama Şubat'ta verilen kadro sayısıyla naklen başka bir üniversiteye geçtim.
Sebukalp, 2 yıl önce

Şubat ayında açıkta atamaya ayrılmış kadro kontenjanları yayımlanmıştı. Benim sorum bu istifa sonrası memuriyete geri dönebilmek için bu kardolara başvurmuş ve başvurusu olumlu sonuçlanmış kimse var mı?

HALİT87
Memur
26 Haziran 2022 08:35

Hocam sözleşmeli olarak yeni başlayacağım... Şubat ayında bende naklen geçiş yapabilirmiyim...yada kadro gelirse gerek kalır mı..? Nakil işlemlerinde kesin başka üniversitesiye geçiyormuyuz..yoksa çok zor bir süreçmidir

elektronik-tek, 2 yıl önce
İstifa sonrasını bilmiyorum ama Şubat'ta verilen kadro sayısıyla naklen başka bir üniversiteye geçtim.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
26 Haziran 2022 11:18

Sözleşmeli personelin kurum değiştirme yani nakil hakkı bulunmuyor. Kadro verilmesi durumunda belli bir süre geçiş yapılamaz gibi bir şart konulabilir. Ayrıca kesin geçiş diye bir olay yok eğer bı işlerin içine girerseniz ne dediğimi anlarsınız.
HALİT87, 2 yıl önce

Hocam sözleşmeli olarak yeni başlayacağım... Şubat ayında bende naklen geçiş yapabilirmiyim...yada kadro gelirse gerek kalır mı..? Nakil işlemlerinde kesin başka üniversitesiye geçiyormuyuz..yoksa çok zor bir süreçmidir

elektronik-tek
Daire Başkanı
26 Haziran 2022 17:41

Sözleşmeli personelin tayin ya da nakil hakkı yok diye biliyorum. Kadrolu olursanız belki bu haklar verilebilir. Onu da zaman gösterecek.
HALİT87, 2 yıl önce

haynuh
Aday Memur
28 Haziran 2022 14:49

Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünü bu hafta arayan oldu mu arkadaşlar. Bir haber var mı??

dilek03
Aday Memur
28 Haziran 2022 16:42

Aradım telefona cevap veren olmadı .

Hasan Serhat
Aday Memur
29 Haziran 2022 08:57

Ben dün görüştüm arkadaşlar. Telefonu da açtılar. Bayrama kadar kadrolar ilan edilecektir, siz takipte kalın dediler.

dilek03
Aday Memur
29 Haziran 2022 14:34

Bugün tekrar aradım bayram oncesi duyurulmaya çalışılacak onun için çalıştıklarını söylediler.

hareso09
Aday Memur
01 Temmuz 2022 15:57

Arkadaşlar arayan oldu mu ben arıyorum ama telefonlar açılmıyor

Toplam 208 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi