Editörler : Pangaea
15 Temmuz 2017 04:52

Tercih için yazılabilecek iller

Arkadaşlar Ben havalimanına yakın olan merkez ve ilçeleri yazmayı düşübüyorum. Google haritadan tek tek bakıyorum ama o kadar okul var ki yetişemiyorum bir de yakın görünmesine rağmeb ulaşım sıkıntısı varsa bunu bilemem.

O yüzden içinizde hatay,antep, adıyaman veya düşünmediğim diğer doğu illerinden hem havaalanına yakın hem yaşam şartları iyi tavsiye edebileceğiniz yerler var mı? Ağrı, ığdır erzurum vs yerler de çok açılmış ancak hava şartlarından dolayı buralarda çok erteleniyor mu seferler bilgi verir misiniz? Çok zormuş bu tercih süreci yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten.

gorki91
Şef
15 Temmuz 2017 11:23

mardin kızıltepe havaalanı bu ilçede ve oldukca büyük gelişmiş bir ilçe

Cehalet Celladı
Aday Memur
15 Temmuz 2017 13:12

hocam tercih yaparken ulaşım faktörünü mutlaka göz önünde bulundurun ama bundan da önemlisi okulun kurumsal yapısı. Ekim ayındaki atamadan sonra gittiğim ilçe havaalanına 1 saat uzaklıkta ama ilçedeki okulun gerek idaresi gerekse üst kademedeki yönetimi, insanı bu mesleği yaptığına pişman edecek karakter(sizlik)deydiler. En büyük hatam tercih yapmadan evvel okulu arayıp bilgi almamak oldu. Mutlaka yazacağınız okulları arayın hocam.

15 Temmuz 2017 23:41

Hocam pazartesi son gün ben de geç karar verdim tercih yapmaya o yüzden okul aramak benim de aklımdan geçiyor ama her okulu yetiştiremem gibi geldi. Net bilgi belki burdan alabilirim diye sormak istedim ama dediğiniz çok doğru mutlaka aramak öğrenmek lazım

Cehalet Celladı, 7 yıl önce

hocam tercih yaparken ulaşım faktörünü mutlaka göz önünde bulundurun ama bundan da önemlisi okulun kurumsal yapısı. Ekim ayındaki atamadan sonra gittiğim ilçe havaalanına 1 saat uzaklıkta ama ilçedeki okulun gerek idaresi gerekse üst kademedeki yönetimi, insanı bu mesleği yaptığına pişman edecek karakter(sizlik)deydiler. En büyük hatam tercih yapmadan evvel okulu arayıp bilgi almamak oldu. Mutlaka yazacağınız okulları arayın hocam.

15 Temmuz 2017 23:42

Mardin nasıl peki güvenlik açısından bir bayan için ideal bir ilçe mi hocam bahsettiğiniz yer

gorki91, 7 yıl önce

mardin kızıltepe havaalanı bu ilçede ve oldukca büyük gelişmiş bir ilçe

gorki91
Şef
16 Temmuz 2017 02:15

çok güvenli dersem yalan olur ki suan cok güvenli bir yer var mıdır bilmiyorum.ama birçok ilden daha gelişmiş bir ilçe avm bile var mardim il merkezi zaten 20 dk tavsiye ederim şiddetle

merve kılıc, 7 yıl önce

Mardin nasıl peki güvenlik açısından bir bayan için ideal bir ilçe mi hocam bahsettiğiniz yer

16 Temmuz 2017 22:21

Evet mardin güzel bi yer . Kiziltepe de avm ve havaalani varilçenin merkezinde de öyle yine avm var

lodos04075
Şube Müdürü
17 Temmuz 2017 01:07

Arkadaşlar 3 yıldır Ağrı Patnos' da görev yapmaktayım. Öğretmen için ideal bir ilçe. Ağrı merkeze 50-60 dakika, Erciş'e 40-45 dakika, Van merkeze ise 2 saat. Tercih edecek arkadaşlar 6 sene kalacağınız için size tavsiyem ilçe merkezini yazmanız, ilçe merkezindeki pek çok okulda rahat edeceksiniz. ayrıca unutmayın okul idareside önemli bir husus, geçinemediğiniz bir idare sıkıntı demek.

tegmenmy
Daire Başkanı
17 Temmuz 2017 17:23

Bingöl derim... 9 yıldır çalışıyorum bu Ağustos'ta eş durumundan inşallah gideceğim ... Halkından ve esnafından son derece memnunum . Hepsine çok teşekkür ediyorum.

17 Temmuz 2017 18:00

Vala brnim tercih mardin. Seviyorum mardin i . De farketmez atamam olsunda .

Mat ogretmeni33
Aday Memur
17 Temmuz 2017 23:35

Merve hocam dediginz yere van ipekyolu uyuyor bende iki senedr ordaym yazarsanz bilgi verebilirm

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi