Editörler : swat3410E.Kayı Han
19 Eylül 2019 19:48

Paem sınav ücreti
Herkese merhaba az önce Halkbank ATM den para yatırdım aldığım Bilgi fişinde 25. Dönem pomem yazıyor. 25. Dönem paem e başvuru yaptığım halde bu sorunla karşılaşan oldu mu ? Halkbank müşteri hizmetleri başvuru yaptığım kurumla görüşmem gerektiğini söyledi Fakat akademiye ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

emreedemirrr0606
Aday Memur
19 Eylül 2019 19:56

25. dönem paem diye birşey yok. 5. dönem paem adında bir hesap olması lazım

19 Eylül 2019 20:12

Polis akademisi hesabı vardı aldığım dekont da 25.Dönem pomem giriş sınavı yazıyor geçtiğimiz senelerde pomem ve paem sınav ücretleri farklı diye hatırlıyorum.hali hazırda bir pomem alımı yok problem olur mu ?
emreedemirrr0606, 5 yıl önce

25. dönem paem diye birşey yok. 5. dönem paem adında bir hesap olması lazım

Kesikparmak
Kapalı
19 Eylül 2019 20:12

Kardeşim sanırım yanlış sınav için ücret yatırmışsın. Şuan 5. Dönem Paem ve 25. Dönem pomem sınavları da açık. Muhtemelen sen yanlış sınavı seçtin.

19 Eylül 2019 20:18

25. Dönem kadın alımı değil mi lisans mezunu olduğum bilgisi sisteme düşüp cinsiyet bilgilerimin olmayışıda şaşırtıcı sorunu akademimi çözebilir
Kesikparmak, 5 yıl önce

Kardeşim sanırım yanlış sınav için ücret yatırmışsın. Şuan 5. Dönem Paem ve 25. Dönem pomem sınavları da açık. Muhtemelen sen yanlış sınavı seçtin.

Kesikparmak
Kapalı
19 Eylül 2019 20:21

Muhtemelen banka otomasyonuna cinsiyet ayrımı yapmak için bir yazılım yapılamadı. Para genel havuza düşüyor direk.

Evet 500 bayan pöh için alınıyor şuan 25. Dönem Pomem alımı.

Bir yarın akademiyi arayıp konuş bakalım. Olmadı HalkBankası şubesine gidip durumu izah et. Belki hesaptan hesaba parayı kaydırma imkanları olabilir.

birazmuhendis, 5 yıl önce
25. Dönem kadın alımı değil mi lisans mezunu olduğum bilgisi sisteme düşüp cinsiyet bilgilerimin olmayışıda şaşırtıcı sorunu akademimi çözebilir
19 Eylül 2019 20:27

Haklısın ben sekmeyi göremeyince direk tıkladım yarın görüşürüm teşekkür ettim
Kesikparmak, 5 yıl önce

Muhtemelen banka otomasyonuna cinsiyet ayrımı yapmak için bir yazılım yapılamadı. Para genel havuza düşüyor direk.

Evet 500 bayan pöh için alınıyor şuan 25. Dönem Pomem alımı.

Bir yarın akademiyi arayıp konuş bakalım. Olmadı HalkBankası şubesine gidip durumu izah et. Belki hesaptan hesaba parayı kaydırma imkanları olabilir.

20 Eylül 2019 00:37

Bence sen yanlış hesaba yatırdın parayı. Yoksa bilgi fişinde öyle bir şey yazmaz. Bazı forumlarda da gördüm yanlış yatıranları. Bankayı arasan akademiyle görüş diyorlar. Akademiyi arasan bankayla görüş diyorlar. Umarım paran kaynamaz. Yoksa bir 130 tl daha elinden öper.

20 Eylül 2019 09:40

Haklısın diğer sekmeyi görememiştim
TheGodfather05, 5 yıl önce

Bence sen yanlış hesaba yatırdın parayı. Yoksa bilgi fişinde öyle bir şey yazmaz. Bazı forumlarda da gördüm yanlış yatıranları. Bankayı arasan akademiyle görüş diyorlar. Akademiyi arasan bankayla görüş diyorlar. Umarım paran kaynamaz. Yoksa bir 130 tl daha elinden öper.

Heisenberg16
Aday Memur
23 Eylül 2019 18:47

Bu durumu çözen var mı ? Bende bugün aynı hataya düştüm arkadaşlar dalgınlık.

murat788
Daire Başkanı
23 Eylül 2019 19:00

ulan daha para yatıramıyolar haykırıyorum ya :D şuan çıldırıyorum kaç kişi aynısını yapmış bide olan siz bide komiser olacaksınız emi :D :D :D

Realist Bey
Yasaklı
23 Eylül 2019 19:46

Aynı hataya düşenler bekçiliğe başvursun teşkilatın seviyesini düşürmesin.

23 Eylül 2019 23:01

Çözümü tekrar 130 tl yatırmak. Çünkü bankayı arayanlara banka akademiyi arayın, akademiyi arayanlar bankayı arayın diyorlarmış.

Heisenberg16, 5 yıl önce

Bu durumu çözen var mı ? Bende bugün aynı hataya düştüm arkadaşlar dalgınlık.

castillo
Şube Müdürü
27 Eylül 2019 16:10

Para geri alinabiliyo mu peki

Bbmuh
Aday Memur
27 Eylül 2019 19:43

bugun saat 4.30 gibi arkadasim benim adima paem icin ucret yatirmasi gerirken yanlislikla pomem e yatirmis. ve bugun son gun oldugu icin nasil yapmaliyim sizce

elfaruq
Kapalı
27 Eylül 2019 20:43

gecti borun pazari

Bbmuh, 5 yıl önce
bugun saat 4.30 gibi arkadasim benim adima paem icin ucret yatirmasi gerirken yanlislikla pomem e yatirmis. ve bugun son gun oldugu icin nasil yapmaliyim sizce
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi