Editörler : swat3410
«191219131914191519161917191819191920192119221923»

kenann1453
Şef
26 Mayıs 2020 17:11

devrem mufettise verilen ifdeyle ilgili idari sorusturmanin seyrini nasil takip ederiz sonucunu nerden ve nasil ogrenbiliriz??
dostum yaşar, 4 yıl önce
idari soruşturmamın kapandığının rahatlığıyla yazdım. elde bi mahkeme var. zarf soruları matbu anladığım kadarıyla oda prosedürü tamamlama gibi geliyo kanaatim. düz mantık düşünüyom.

bys39
Aday Memur
26 Mayıs 2020 17:44

gardaş idariniz kapandımı.haala açıktamısınız.kapandı ise ne zaman kapandı ne kadar sürdü yazarmısın mahsuru yoksa

dostum yaşar, 4 yıl önce
idari soruşturmamın kapandığının rahatlığıyla yazdım. elde bi mahkeme var. zarf soruları matbu anladığım kadarıyla oda prosedürü tamamlama gibi geliyo kanaatim. düz mantık düşünüyom.

fencihg86
Şef
26 Mayıs 2020 18:01

Bende de şöyle bi kanaat oluştu şu ana kadar zarf alanlardan ihraç duymadık varsada adli ceza almış olabilir onun haricinde ohal sonrası ihraç lar adli olarak sıkıntı yaşayanlardan gördük şimdi ihraç etmek istese bi yazıya bakar diye düşünüyorum çünkü irtibat iltisak şeklinde geniş kapsamlı bi terim var egm olumsuz bildikleri bence kesinlikle ihraç eder bu kapsama sokup benim 2 ay sonra açıkta ki 4. yılım bitiyor 5. yıla giriyorum egm bizim hakkımız daki soruşturmaları bitirmemişmidir sizce 40-45 günde iade olanı gördük bizler masum köylüyüz o kadar sürenin sonuna kadar gideriz artık bu süre 2021 olurmu bilmem süre sonunda yeni bir kanun çıkmazsa iade oluruz tekrardan bir kanun çıkarsa yine uzayabilir ihraç olayı az olur diye düşünüyorum ama bu benim şu ana kadarki gidişattan çıkarımlarım sonuçta karar merci biz değiliz hiç belli olmaz toplu ihraç da edebilirler ama biz olumlu düşünelim olumlu olsun yüzlerimiz gülsün

Esra96.
Memur
26 Mayıs 2020 20:37

Zaten secim gorunuyo:)) bu sartlarda calismak istemezfm neresinden tutarsan elinde kaliyo guven yok zati bosverin :)))))

enelhakkk
Kapalı
26 Mayıs 2020 22:13

İsmini birşeyler koymuşsun belli ki erkeksin agzımızı actırma bizim. Allahtan korkun yok anladık bari insanların acıları var ona saygın olsun defol git burdan
Esra96., 4 yıl önce

Zaten secim gorunuyo:)) bu sartlarda calismak istemezfm neresinden tutarsan elinde kaliyo guven yok zati bosverin :)))))

Biryusufmasalı
Aday Memur
26 Mayıs 2020 22:16

Sabret ki her şey hissettiğin gibi olsun. Sabret ki her şey gönlünce olsun. Mevlana...

Justice20
Şube Müdürü
26 Mayıs 2020 23:31

Arkadaşlar batıda ilçedeyim süremi doldurdum ilçede açıktayken dilekçe ile il merkeze tayin istiyebiliyormuyuz..şansımızı denemekte fayda var mı...

Mekmeke
Genel Müdür
26 Mayıs 2020 23:47

:) istersin devre de normal aktif çalışırken torpil olmadan ciddi mazeret olmadan merkeze giden duymadık ama sen bu şekilde gidersen egm tarihinde bir ilk olursun kanaatindeyim. altı üstü dilekçe en fazla ret ederler şans .
Justice20, 4 yıl önce

Arkadaşlar batıda ilçedeyim süremi doldurdum ilçede açıktayken dilekçe ile il merkeze tayin istiyebiliyormuyuz..şansımızı denemekte fayda var mı...

Justice20
Şube Müdürü
26 Mayıs 2020 23:56

Eyvallah devrem torpil olsa 4 sene açıkta beklemezdik ayrıca torpili olan forumdakilere neden danışsın ki...Allah bana yeter olsa da kader olmazsa yine kader...

Mekmeke, 4 yıl önce
:) istersin devre de normal aktif çalışırken torpil olmadan ciddi mazeret olmadan merkeze giden duymadık ama sen bu şekilde gidersen egm tarihinde bir ilk olursun kanaatindeyim. altı üstü dilekçe en fazla ret ederler şans .

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
27 Mayıs 2020 00:37

Bayramda bitti hayırlısı ile Kurbana kadar açıktaki ve ihraçtakiler hayırlı haberleri alırız inşallah. Ben ihraciz fakat açıktakilerin biran önce dönmesini istiyorum. Onlar dönerse belki komisyonda aynı kriterde olanlar ile ilgili olumlu karar verir diye düşünüyorum. Yalnız geçen gün izlediğim bir programda Doğu Perinçek'in kullandığı cumle beni ümitsizliğe itti. 28 Şubatta yapamadıklarımızı şimdi Feto diyerek yapıyoruz dedi. Demek ki adamların amacı başka.

Kader44-44
Memur
27 Mayıs 2020 00:39

Aynen her sayfaya açığa alındığı ilk günden beri yazıyor.ya polis olmayan gelip buralarda karalama yapmaya çalışıyor.yada gerçekten açıkta ama kendinden umudu yok.yani biz dört yıldır açıktaydık birgün böyle yapmadık.buda allahtan geldi deyip sabrettik.
enelhakkk, 4 yıl önce
İsmini birşeyler koymuşsun belli ki erkeksin agzımızı actırma bizim. Allahtan korkun yok anladık bari insanların acıları var ona saygın olsun defol git burdan

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
27 Mayıs 2020 00:45

Bugün 27 Mayıs. 1960 darbesinin yıldönümü. Yassiadayi Demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak turizme açıyorlar. Yahu utanç verici bir yeri nasıl müze haline getiriyorlar anlamadım. Her zaman dediğim birşey var. 27 Mayıs'i, 71 muhtırasını, 1980 darbesini, 28 Şubat'i yapanlar ile 15 Temmuz Darbe girişimini yapanlar aynı zihniyetteki yapı. Bugün de maalesef bu yapı devletin organlarını feto gibi kapladı. Akıllarınca vatansever olan bu zihniyet demokrasiyi baz almıyor. Milleti hiçe sayıyor.Ülkeyi hersekilde her zaman biz yöneteceğiz diyor. Bu ülkeye en büyük hainliği yapıyor. Aynı zamanda da kendileri Islam dininin bir numaralı düşmanıdır. Ülkemizde muhafazakar insanları istemezler. Dinsiz bir nesil yetiştirmek için uğraşıyorlar.

enelhakkk
Kapalı
27 Mayıs 2020 01:11

Herkesin içinde olmayan birşeyi söyleceginizi dusunmuyorum da ben gercekten bunu merak ettim merak edenler içinde sormak istiyorum. Siz sadece sd sdc kodu 1 tanık ifadesi ile başka bir kriter olmadan mi ihrac edildiniz ?
Adcet, 4 yıl önce
Bugün 27 Mayıs. 1960 darbesinin yıldönümü. Yassiadayi Demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak turizme açıyorlar. Yahu utanç verici bir yeri nasıl müze haline getiriyorlar anlamadım. Her zaman dediğim birşey var. 27 Mayıs'i, 71 muhtırasını, 1980 darbesini, 28 Şubat'i yapanlar ile 15 Temmuz Darbe girişimini yapanlar aynı zihniyetteki yapı. Bugün de maalesef bu yapı devletin organlarını feto gibi kapladı. Akıllarınca vatansever olan bu zihniyet demokrasiyi baz almıyor. Milleti hiçe sayıyor.Ülkeyi hersekilde her zaman biz yöneteceğiz diyor. Bu ülkeye en büyük hainliği yapıyor. Aynı zamanda da kendileri Islam dininin bir numaralı düşmanıdır. Ülkemizde muhafazakar insanları istemezler. Dinsiz bir nesil yetiştirmek için uğraşıyorlar.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
27 Mayıs 2020 01:17

mesela nasıl başka kriter devrem. Benimle ilgili iddiaların hepsi 17-25 öncesi. tanık da 17-25 öncesi. scd fislemenin ne olduğunu da biliyorsun zaten
enelhakkk, 4 yıl önce
Herkesin içinde olmayan birşeyi söyleceginizi dusunmuyorum da ben gercekten bunu merak ettim merak edenler içinde sormak istiyorum. Siz sadece sd sdc kodu 1 tanık ifadesi ile başka bir kriter olmadan mi ihrac edildiniz ?

Sdu032
Aday Memur
27 Mayıs 2020 01:41

Abla sizin karar istinafta kesinleşmişmiydi yoksa yargıtayamı gitti
Kader44-44, 4 yıl önce
Aynen her sayfaya açığa alındığı ilk günden beri yazıyor.ya polis olmayan gelip buralarda karalama yapmaya çalışıyor.yada gerçekten açıkta ama kendinden umudu yok.yani biz dört yıldır açıktaydık birgün böyle yapmadık.buda allahtan geldi deyip sabrettik.

Cilekes1004
Genel Müdür
27 Mayıs 2020 11:36

Gününüz aydın olsun genşşler..

Hlgncan
Aday Memur
27 Mayıs 2020 12:44

cümleden mağdur ve masum polis arkadaşlara çok geçmiş olsun dileklerimi iletirim.formu gezer iken gördüm ve sizlerlede bilgi paylaşmak isterim.şahsım askeri personeldir.sarı zarf olayına açıklık geitmek isterim.bu sarı zarf eğer 7145 sayılı kanunun 26. maddesi veya 375 sayılı kanunun geçici 35. maddesi kapsamında savunma istenmiş ise (bu iki madde de aynıdır) maalesef yüzde 90 gibi bir oranla ihraç olma durumu vardır.kurumlarda kurulan toplam 3 kişiden oluşan bir heyet var bunlar değerlendirmeye tabi tutup bakana sunuyorlar ve genelde ihraç üzerine oluyor.burda moralinizi bozmak istemem ama maalesef herkes kafasına göre hakim savcılık yaptığı için durumlar bundan ibaret.tekrardan tüm herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.umarım adalet erken gelir....

haluk481
Aday Memur
27 Mayıs 2020 14:06

Zaten moral yok bide seningibiler çıkıyor arada bide moral bozmak gibi olmasın diyor içine ettin vallahi arkadaş yüz sefer söylendi kurumdan kuruma ilden ile değişiyor diye sen ihraç olduysan bizim demi ihraç olmamız gerekiyor seninki bilgi falan değil uydurma belki ihraç olacağım güne kadar mutlu yaşamak istiyorum sanane

Justice20
Şube Müdürü
27 Mayıs 2020 14:11

iade olmak için mükemmel bir 1000 kişi iade duymak istiyorum hadi Allahım dileğimi kabul et masum herkes iade olsun...

Hlgncan
Aday Memur
27 Mayıs 2020 14:16

başkan ben ihraç değilim.kendi kurumumda personelciyim kurumlardaki kuruluş ve işleyişi olarak bilgi aktarmak istedim.nie sizleri üzeyim burda çoğu insann suçsuz ama maalesef şerefsiler hukuksuz işlem yapıyor. bunu işlem yapanlarda biliyor. öyle yada böyle kaç yıl geçerse geçsin herkez hakkını alacak misli ile....

haluk481, 4 yıl önce

Zaten moral yok bide seningibiler çıkıyor arada bide moral bozmak gibi olmasın diyor içine ettin vallahi arkadaş yüz sefer söylendi kurumdan kuruma ilden ile değişiyor diye sen ihraç olduysan bizim demi ihraç olmamız gerekiyor seninki bilgi falan değil uydurma belki ihraç olacağım güne kadar mutlu yaşamak istiyorum sanane

Toplam 39532 mesaj
«191219131914191519161917191819191920192119221923»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi