Editörler : supporters.
09 Ekim 2022 00:10

Bitcoin durumu
Bitcoin eski ath inolan 69 bine ne zaman çıkar tahminleri alalim

PetrograD
Kapalı
09 Ekim 2022 05:26

2203de çıkacağını umuyorum.

kitkanun
Şube Müdürü
09 Ekim 2022 13:05

8-11k aralığını görecek arkadaşlar. Aman ha şuan girmeyin. Regülasyon gelecek. Çoğu altcoini silecekler piyasadan. Şimdilik kriptodan uzak durun. Şuan için borsa uygun.

10 Ekim 2022 04:49

Ufak ufak toplanabilir, düştükçe ekleme yapılır satış için bir iki sene beklenir. O eski çılgınlık bitti, iki günde 10x ler vs

creep35
Memur
10 Ekim 2022 15:58

Ath için 2024 sonuna kadar beklenmeli. Göze alınmalı.

Hukuk10
Genel Müdür
10 Ekim 2022 16:08

şuan çok ciddi alım fırsatı veriyor 2023 te fırlayacak aklınız varsa evi arabayı satıp basın diyorum o kadar söyliyim 2023 te zengin olursunuz.

liebestraum
Şube Müdürü
24 Kasım 2022 16:12

Benim tahminime göre bir düşüş dalgası daha gelecek. O dalganın üstüne bir de katı regülasyonlar gelebilir. 10 bin Dolar'ın altını, hatta 5-6 binler böyle bir ortamda rahatlıkla görülebilir. Rüzgarın yönünün değişmesi için dünyanın konjonktürü uygun değil. Pandemi, savaş, iklim değişikliği vs. bir sürü mesele var. Ne zaman ki insanların kafası ve cebi biraz rahatlar, o zaman boğaya gireriz. Tünelin ucunda ışığı görmem lazım iyimser konuşmak için ama şuan öyle bir ışık göremiyorum. Söylediklerim tabii ki sadece kişisel izlenimlerim.

liebestraum
Şube Müdürü
24 Kasım 2022 16:23

Bir de şunu söylemeden geçmeyim. Eğer uzun vadede değer kazanır diye kenarda tutuyorsanız kesinlikle borsada paranızı tutmanızı önermiyorum. Benim de bir miktar kenarda tuttuğum kripto yatırımım var açıkçası. Ama bunu stack edilmiş halde, güvenli, soğuk cüzdanda tutuyorum. Uzun vadeli olan paramı asla ama asla hiçbir borsaya emanet etmem.

liebestraum
Şube Müdürü
29 Kasım 2022 15:39

Son günlerde bazı düşünceler var sık sık dile getirilmeye başladı. Eğer gerçekleşirse kripto piyasalarında yukarı doğru bir hareketlenme olabilir.

Amerika'nın yıllardır %2 gibi sabit bir enflasyon hedeflemesi vardır. Bazı ünlü ekonomistler (Olivier Blanchard, Jason Furman gibi) son günlerde bu %2'de ısrarcı olmanın doğru olmadığını falan söylüyorlar. Sanki FED böyle bir adım atacakmış da buna psikolojik hazırlık yapılıyor gibi hissettim ben açıkçası.

Eğer FED enflasyon hedefini değiştirip faizi yükseltmekten vazgeçerlerse ya da Bernanke bunun sinyalini verirse piyasa ciddi anlamda hareketlenir. Tetikte kalın derim, kokusu çıkar yakında. Ani, hızlı hareketler olabilir. Tamamen bilgilendirme için yazıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

creep35
Memur
07 Aralık 2022 12:20

Son bir çöküş beklentim var, 13.5k 10.5k gibi. YTD

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi