Editörler : ayşegül bgm
17 Mart 2019 15:51

Ekpss ataması İSTİYORUZZZ...

Sezakör
Şef
17 Mart 2019 16:23

İnşallah öyle olur Nisan'da olsun da hayırlısıyla çok sevinen ez zaten beklemekten ve dua etmekten başka caremizde yok bu kadar beklemisiz bir kaç ay daha beklenir ve güzel bir sayı da olursa da herkesde bekledigimize değmiş der

hemsi.r321, 5 yıl önce
öyle bir sey yok ya alim kesin olacak az kaldi sabirr birazdaha sabir 2017 de martta alim oldu 2018 de nisanda alim oldu bir sayi aciklanmadi diye alim mi olmayack.2017 de sayi 15 subatta aciklandi martin 3 de alima ciktilar nisanda aciklaslar bile 10 gun sonra alima cikarlar hemen.Gec felan kalinmadi hicbir seye.Soyle dusunun 2017 de 15 subatta aciklandi martin basinda aldi.2018 de 2017 aralikta felan soylediler nisanda aldiar oyle de bekleniyor boyleyde.Bu senede nisanda aciklasin nisanda alsinlar.Tek sorun su alacaklari sayi ne kadar.Bir evham yapmayin olacak az daha sabir.Demeyin simdi neyin sabir yine diyorum gec kalinan bir sey yookk.Gecen sene nisanda aldilar bu senede nisanda almazlarsa nisan biterse ha deriz o zaman gec kaldik

hemsi.r321
Memur
17 Mart 2019 16:43

Benim sirlamam iyi sukur.Tek korktugum sey işe dusuk sayi vermesi dusuk sayilar vermesin ben yil sonuna kadar bile beklerim
Sezakör, 5 yıl önce

İnşallah öyle olur Nisan'da olsun da hayırlısıyla çok sevinen ez zaten beklemekten ve dua etmekten başka caremizde yok bu kadar beklemisiz bir kaç ay daha beklenir ve güzel bir sayı da olursa da herkesde bekledigimize değmiş der

Sezakör
Şef
17 Mart 2019 17:00

Aynen benimde siralamam iyi ilk alimda gideceğimi düşünüyorum tek korktuğum da az alım olursa her yer açmaz özel sebeplerden dolayı il tercihim kısıtlı yani

hemsi.r321, 5 yıl önce
Benim sirlamam iyi sukur.Tek korktugum sey işe dusuk sayi vermesi dusuk sayilar vermesin ben yil sonuna kadar bile beklerim

Acshb
Yasaklı
17 Mart 2019 19:10

lutfen bu konulari başkalarından istedin dedi cb. Merkel falan yardımcı olabilir mi?

hatip023
Aday Memur
19 Mart 2019 15:29

2019 nisanın da alım olacak diyoruz öyle mi hayırlısı inş.

hatip023
Aday Memur
19 Mart 2019 15:31

arkadaşlar atama tarihine hasret kaldık valla, güzel haberlere kaç var acaba kulağı delik olan yok m

çernezyom
Aday Memur
19 Mart 2019 17:47

Hakkımızı yemezler umarım aldık puanı neyi bekliyosak 1 sene dolmasını mı yeter artık atama yapılmayacaksa ne diye sınava soktular

çernezyom
Aday Memur
19 Mart 2019 17:51

her bölüm aynı değil ki el insaf diyelim dyt 86 ile kapadı 92 ile bekliyoruz aylaaar aylardır insanın canına tak ediyor hayır bari alım olsun önümüzdeki insanlar eksilsin insan zaten hayırlısını istiyor her şeyin neyse haziran ataması da bizim hakkımızdı zaten umarım YAPMALARI GEREKEN ŞEYİ ARTIK BİR AN ÖNCE YAPARLAR
policeofficer737, 5 yıl önce

Bu kadar bunalıma girmeyin neden sağlıkçı alınmıyor çünkü 1 yıl boyunca alacağı adamı tek seferde aldılar Haziran?da hatta şu an yeni yeni zimmete düşenler var.Mezun olanlar geçen haziranda atanacaktı kendi bölümüm için konuşuyorum ilk ve acil yardım 78 le alanyaya atadı daha ne olsun el insaf yani ne kadar düşsün mezun olmayanlarada birşey diyemem şansları yaver gitmedi yetişemediler Haziran atamasına.Ama şu var bu ülkede asker,polis,öğretmen ,sağlıkçı alımı bitmez çünkü artan nüfusa bağlı hep ihtiyaç doğar atama sayısı az olur çok olur ama illaki olur.

dilanyılmazz
Aday Memur
19 Mart 2019 18:31

+++

19 Mart 2019 18:41

ben önlisans kpss den 90 a kadar alınabilir bir puan olduğunu düşünüyorum çünkü lisans kpss ye göre daha kolay sorular ve standart sapması daha farklı şöyle diyelim önlisans soruları daha kolay olmasına rağmen aynı net ile bir lisans kpss ye katılan birisine göre daha yüksek puanlar alabiliyorsunuz ki bence 86 da aşırı bir puan değil ama sizin puanınız zaten atanmanız için yeterli olacaktır sadece sabırla beklemenizi öneririm mesela birçok öğretmen alınıyor ama sağlık teknikerliği bölümlerinde atanma şansı daha fazladır.Yerinde olsam arkama yaslanır atanacağım günün gelmesini beklerdim.

çernezyom, 5 yıl önce
her bölüm aynı değil ki el insaf diyelim dyt 86 ile kapadı 92 ile bekliyoruz aylaaar aylardır insanın canına tak ediyor hayır bari alım olsun önümüzdeki insanlar eksilsin insan zaten hayırlısını istiyor her şeyin neyse haziran ataması da bizim hakkımızdı zaten umarım YAPMALARI GEREKEN ŞEYİ ARTIK BİR AN ÖNCE YAPARLAR
19 Mart 2019 20:39

ah be hocam keşke söylediğiniz gibi kolay olsa beklemek

policeofficer737, 5 yıl önce

ben önlisans kpss den 90 a kadar alınabilir bir puan olduğunu düşünüyorum çünkü lisans kpss ye göre daha kolay sorular ve standart sapması daha farklı şöyle diyelim önlisans soruları daha kolay olmasına rağmen aynı net ile bir lisans kpss ye katılan birisine göre daha yüksek puanlar alabiliyorsunuz ki bence 86 da aşırı bir puan değil ama sizin puanınız zaten atanmanız için yeterli olacaktır sadece sabırla beklemenizi öneririm mesela birçok öğretmen alınıyor ama sağlık teknikerliği bölümlerinde atanma şansı daha fazladır.Yerinde olsam arkama yaslanır atanacağım günün gelmesini beklerdim.

19 Mart 2019 20:55

aslında kolay değil hatta sizden bile zor emniyet mensubuyum üzerimize çok oynuyorlar bende nasıl olsa atancam diye önüme gelene artislik yapıyorum :) atama biraz daha geçikirse size ne olur bilmem ama beni fena öpecekler :))))

azizilkerlabtek54, 5 yıl önce

ah be hocam keşke söylediğiniz gibi kolay olsa beklemek

Giresun lu
Kapalı
23 Mart 2019 10:17

Bekle ne olacak evde yat daha iyi
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi