Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Kasım 2019 12:06

Pomem sınav giriş belgesi

Arkadaşlar sınav giriş belgesini polis akademisinin duyurular kısmından lisans önlisans seçerek mi alıyoruz açılmıyor orası.Direk polis akademisi başkanlığına tıkladığınızda ordan giriliyor ama lisans önlisans falan seçmeden giriyosun bi tane giriş belgesi çıkarttım ordan ama üzerinde resim ve komisyon numarası falan yazmıyor doğrumu çıkarttım acaba herkes bilgilensin yanlışlık olmasın

KomiserBeyoglum
Aday Memur
16 Kasım 2019 13:30

http://ais.pa.edu.tr linke tıklayın sağ üst tarafta ''sisteme giriş' butonuna tıklayıp giriş yapın. Açılan sayfada belgelerime tıklayın.

26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavı Belgesi yanındaki ''Belge göster'' butonuna basın.

Açılan sayfa sizin sınav giriş bilgilerinizi gösterir.

muraty41
Aday Memur
16 Kasım 2019 13:39

Bu belgeler tükenmez kalemle mi doldurmak zorundayız hocam. En önemli şeyi notlar arasına yazmamışlar

KomiserBeyoglum, 4 yıl önce

http://ais.pa.edu.tr linke tıklayın sağ üst tarafta ''sisteme giriş' butonuna tıklayıp giriş yapın. Açılan sayfada belgelerime tıklayın.

26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavı Belgesi yanındaki ''Belge göster'' butonuna basın.

Açılan sayfa sizin sınav giriş bilgilerinizi gösterir.

Fatih9595
Aday Memur
16 Kasım 2019 13:44

evet tükenmez kalemle dolduracaksın kardesim yani paem icin öyleydi bu da öyledir
muraty41, 4 yıl önce

Bu belgeler tükenmez kalemle mi doldurmak zorundayız hocam. En önemli şeyi notlar arasına yazmamışlar

KomiserBeyoglum
Aday Memur
16 Kasım 2019 13:44

siyah veya mavi tükenmez ile doldurabilirsin

muraty41, 4 yıl önce

gdemirkol45
Kapalı
16 Kasım 2019 16:07

Arkadaşlar 23 kasımda Balıkesir de mülakata girecek var mı

Mhmt.bay
Kapalı
16 Kasım 2019 19:09

Pomem de fyt ile mülakat ayni gun mu alacak bi bilgisi olan varmi

brkyclk23200
Memur
16 Kasım 2019 19:17

Aynı gün
Mhmt.bay, 4 yıl önce

Pomem de fyt ile mülakat ayni gun mu alacak bi bilgisi olan varmi

16 Kasım 2019 19:45

Tek Hekim raporu istemiyor mu ? gerekli belgelerde göremedim.

Mhmt.bay
Kapalı
16 Kasım 2019 19:58

Peki kardeşim fyt den çıkınca spor kiyafetimizlemi gidicez mulakata nasıl oluyo

muraty41
Aday Memur
16 Kasım 2019 20:16

Herşey mi aynı gün olacak?

1-Şahsi başvuru

2-Ön sağlık kontrolü

3-Fyt

4-Sözlü mülakat

brkyclk23200, 4 yıl önce
Aynı gün

Orhan.987654321
Aday Memur
16 Kasım 2019 20:30

Benim sınav saatim 11:00 yazıyor kaçta gitmeliyim

Zygmaticum
Aday Memur
16 Kasım 2019 21:34

Spor ve sözlü mülakat aynı gün diyenler kaynak ne acaba ben hiçbir resmi sitede bulamadım!?

rol99st
Kapalı
16 Kasım 2019 21:48

Zygmaticum, 4 yıl önce

Spor ve sözlü mülakat aynı gün diyenler kaynak ne acaba ben hiçbir resmi sitede bulamadım!?

Dextrian
Şube Müdürü
16 Kasım 2019 22:39

2 gündür çeşitli başlıkların altında azimle mücadele ediyorsun kardeş bırak inanmayan sözlü yokmuş gibi gitsin niye paralıyorsun sen kendini :) açıp okumamış ki kimse açıklamaları, sadece giriş belgesine odaklanmışlar

rol99st, 4 yıl önce

Al kardeşim kaynak gibi kaynak.

https://www.pa.edu.tr/26-donem-polis-meslek-egitim-merkezleri-pomem-giris-sinavi-belgesi-duyurular.html

rol99st
Kapalı
16 Kasım 2019 22:42

Çıldırıyorum kardeşim vallahi:) İnsanlar okumaktan internet kullanmaktan aciz yemin ederim. Diyecek çok şey varda gerek yok :)

Dextrian, 4 yıl önce

2 gündür çeşitli başlıkların altında azimle mücadele ediyorsun kardeş bırak inanmayan sözlü yokmuş gibi gitsin niye paralıyorsun sen kendini :) açıp okumamış ki kimse açıklamaları, sadece giriş belgesine odaklanmışlar

Dextrian
Şube Müdürü
16 Kasım 2019 22:49

Bunlar yine iyi az önce instada gördüm spor ve sözlü aynı günse ön sağlık ne zaman yazan var :D

rol99st, 4 yıl önce

Çıldırıyorum kardeşim vallahi:) İnsanlar okumaktan internet kullanmaktan aciz yemin ederim. Diyecek çok şey varda gerek yok :)

unyeli52bucuk
Kapalı
20 Kasım 2019 09:08

Arkadaşlar benim tırnak yeme problemim vardı şuan sağ el tırnaklarım iyi durumda fakat sol elde sadece 2 tırnağım belli oluyor bunu nasıl hallederim önceden tecrübesi olan var mı kadın kuaförü de tırnak ekleme falan olur mu ki????

4PieD
Aday Memur
20 Kasım 2019 13:12

FYT'den çıkar çıkmaz mı olacak mülakat herkes eşofmanla falan gidecek oraya :)

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi