Editörler : swat3410E.Kayı Han
12345678910111213»

kocaoglann
Kapalı
02 Eylül 2019 17:57

Haklısın kardeşim 500 kişi için birde kpss şartı koyacaklar onun herşeyi için golbaşı akademisine çağrılır tüm adaylar, KPSS şartı olmazsa çok fazla başvuru olur ama kpss şartı olcağı için 15bini geçmez. Onun herşeyiyle mulakatı vs ankaraya cagrilabilir tüm adaylar onun dışında normal ilan gelse problem olmaz yani şahsi fikrim ancak sesimizi duyuralım sn bakanda sözünü verdi nasılsa kendimizi hatırlatalım arkadaşlar 10bin alımı inşallah 1 aya çıkar

primer28, 5 yıl önce

Amin kardeşim ama kocaoglan doğru söylüyor. Kendimizi her platformda hatırlatmalıyız.

Yalnız olay örgüsü geçen sene de böyle ilerledi sanırım. Önce pmyo fiziki parkur oldu, sonra paem geldi sonra pomem. Bu sene aradaki tek fark devam eden bekçi sözlü mülakatları ve pöh ilanı.

drogba5269
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:43

kardeşim inşallah çok güzel şeyler çıkıyor ağzınızdan emeğimiz boşa gitmez Allah büyüktür

kocaoglann, 5 yıl önce

Haklısın kardeşim 500 kişi için birde kpss şartı koyacaklar onun herşeyi için golbaşı akademisine çağrılır tüm adaylar, KPSS şartı olmazsa çok fazla başvuru olur ama kpss şartı olcağı için 15bini geçmez. Onun herşeyiyle mulakatı vs ankaraya cagrilabilir tüm adaylar onun dışında normal ilan gelse problem olmaz yani şahsi fikrim ancak sesimizi duyuralım sn bakanda sözünü verdi nasılsa kendimizi hatırlatalım arkadaşlar 10bin alımı inşallah 1 aya çıkar

FahriYNR
Memur
02 Eylül 2019 20:14

şahsi kanaaim 28 eylül tarihinde 26.dönem 10 bin pomem alımı olacağını söylemekte :) eylül ayında verilen söz ve yapılan planlamaya göre 10 bin polis alımı zaten olacak araya 500 kadın özel harekat sıkıştırıldı bence. gerisi ya allah ya nasip bakalım

ErsnErd2
Kapalı
02 Eylül 2019 20:23

İyide canım kardeşim madem araya sıkıştıracaklardı 10bin alımın arasına sıkıştırsalardı. Bu iş hiç böyle ümitlendiğiniz gibi değil galiba dilerim allahtan sizin dediğiniz olsun ama olmama ihtimali cok yüksek
FahriYNR, 5 yıl önce

şahsi kanaaim 28 eylül tarihinde 26.dönem 10 bin pomem alımı olacağını söylemekte :) eylül ayında verilen söz ve yapılan planlamaya göre 10 bin polis alımı zaten olacak araya 500 kadın özel harekat sıkıştırıldı bence. gerisi ya allah ya nasip bakalım

kocaoglann
Kapalı
02 Eylül 2019 20:29

Dediğiniz noktadaki amacında sn bakanin kademeli olarak sureyi arttıricaz demesiyle alakası olabilir. misalen 26. dönem ilanıyla 10bin alip sizindegitiminizi 8 aya çikardik 25. donemdekilerde 8ay görcek dese kimse bişey diyemez. Bende eylul sonu gibi bi hareket olcağı kanaatindeyim belkide erken bilemeyiz. Ancak sosyal platformlarda sesimizi duyurmaya devam. Verilen sözler tutulsun #Eylul10binPomemAlınsın diyerek mesajlar atabiliriz.

ErsnErd2, 5 yıl önce
İyide canım kardeşim madem araya sıkıştıracaklardı 10bin alımın arasına sıkıştırsalardı. Bu iş hiç böyle ümitlendiğiniz gibi değil galiba dilerim allahtan sizin dediğiniz olsun ama olmama ihtimali cok yüksek

Pomemur216
Aday Memur
02 Eylül 2019 20:48

Arkadaslar tecilim şubat 2020 de bitiyor tezsiz yüksek lisans yapmayı düşünüyordum ama 25. Dönemin pöh kadın alımı olması planları bozdu. Sizce askere mi gitmeli yoksa 2020 öncesi yada ocak şubat mart gibi alım gelir mi? Ve Paem 2018 kpss kabul edecek mi sonuçlanması ocak ayını geçer mi?

Dextrian
Şube Müdürü
03 Eylül 2019 22:34

Doğruluk payı ne bilmiyorum sadece okuduğum haberi paylaşıyorum

10 BİN POMEM POLİS ALIMI ERTELENDİ

25.dönem POMEM'in özel harekat alımı olarak yapılması nedeniyle 10 bin POMEM polis alımı ilanı 26.dönem POMEM'e ertelendi. Özel harekat alımının yapılmasının ardından 10 bin POMEM polis alımı için ilan gelecek ve başvurular alınacak.

berkay91
Şef
03 Eylül 2019 23:27

Ben sunu anladım artık eksik ihtiyacı giderildi ve erkek personele ihtiyac yok suan 26 dönem de mart nisan ayinda anca olur.

Mehmetarslan01
Kapalı
03 Eylül 2019 23:28

Doğruluk payının çok yüksek olduğunu dusunmuyorum. Bu kadar emin haber yapmak tıklanma almak için bence. biraz durup beklemekte yarar var. Ben alım olacağını dusunuyorum
Dextrian, 5 yıl önce

25.dönem POMEM'in özel harekat alımı olarak yapılması nedeniyle 10 bin POMEM polis alımı ilanı 26.dönem POMEM'e ertelendi. Özel harekat alımının yapılmasının ardından 10 bin POMEM polis alımı için ilan gelecek ve başvurular alınacak.

Mehmetarslan01
Kapalı
03 Eylül 2019 23:33

Emniyet teşkilatında ortalama 200 bini aşkın çalışan kolluk kuvvetleri var. Bunların yıllık emekli olan sayisi zaten 10 binden fazladır. Dogu illerinde asayiş hassasiyeti bu kadar yüksek olduğu bir süreçte ve kriz yaklaşırken, en çok yatırım güvenliğe gider yani polisler diyebiliriz. Biraz sabretmekte ve panik olmamakta yarar var
berkay91, 5 yıl önce

Ben sunu anladım artık eksik ihtiyacı giderildi ve erkek personele ihtiyac yok suan 26 dönem de mart nisan ayinda anca olur.

Cancan0101
Memur
04 Eylül 2019 00:39

Bu haber sitesi sürekli bu tarz haber yapıyor aldırış etmemek gerek. Bunlara kalsa 25.dönem yaz aylarında geliyordu.

Bir 15 gün sabredersek zaten alımın olacağı belli.Sadece şu an vakti değil. Eylül bitmeden ilan gelebilir hatta yetkili ağızlardan bile duyabiliriz.

Dextrian, 5 yıl önce

Cancan0101
Memur
04 Eylül 2019 04:41

Haberin tarihi 10 mart zamanı.

24v25 toplamda 15.500 ediyor. O halde 26.dönem en kötü 10 bin olur.

feyzul155, 5 yıl önce

https://www.isilanlarikariyer.com/bakan-24-25-26-donem-30-bin-polis-alinacak-15-bin-pomem-polis-alimi-mart-ayinda-10305h.htm bu linke bakmanızı rica edıyorum

kocaoglann
Kapalı
04 Eylül 2019 08:59

yıl bitmeden alım olcak arkadaslar ekimde felan olabilir bayan pohlerim basvurusunu alsinlar pomem gelcek yuksek ihtimal

Dextrian, 5 yıl önce

Gregeros12
Memur
04 Eylül 2019 09:59

Siz bakanın her dediğinin olduğunu mu zannediyorsunuz? 22..dönem mezuniyetinde 10.000 alıyoruz(23.dönem) ve 2019 yılında 35.000 daha alacağız dedi hani ilanlar nerede? 2 dönemdir kadın alınıyor alım süreci 6 ay sürüyor iki alım hayatımızdan 1 yıl kopardı yaş geçiyor.Kendinizi kandırmayın 25 bitmeden her zaman olduğu gibi 26 yı vermezler verecek olsalar 24 ü verince 25 i de verirlerdi.Zaten bundan sonraki alım içinde Bilmem ne masası çıkartırlar yine kadın alılar.Kasımlara verilen kontenjan %10 oluyor biz kadın alınmasına karşı değiliz alınsın bizi ilgilendirmiyorama iki dönemdir boşa bekletiliyoruz şaka değil hayatımızdan 1 yılımız gitti.Alınmayacak dense gam yemeyeceğiz ama alınacak diyip yine bize hayalkırıklığı uğrattılar çoğumuz plan yaptı askerliğini tecil etti yine olan bize oldu

redapple1071
Aday Memur
04 Eylül 2019 13:07

Evet gençler sakin olun,bakıyorum ortalık fena karışmış hemde çok fena.Birbirinizi kırmayın,üzmeyin bu konuya da açıklık getirmek istiyorum.

Hemen size Türkiye'deki POMEM okullarının toplam kontenjanlarını paylaşıyorum.

[url=https://hizliresim.com/qANg5Z][img]https://i.hizliresim.com/qANg5Z.jpg[/img][/url]

Özel Harekatlar gölbaşında eğitim görecekler onları hesaba katmıyorum.

Ve bunlara ilaveten 8.000 tane bekçi mülakat sonucunu bekleyip eğitim almayı bekliyor :)

Siz hâlâ burda 10.000 alımdan bahsediyorsunuz. Evet 10.000 pomem için isteseler şimdi bile ilan açarlar ama bekçiler eğitime başlamadan,26. dönemi ilan edecekler de,başvuru alacaklar da,spora çağıracaklar da,mülakat tarihleri açıklanacakta ölme eşeğim ölme!

Bu adamların eğitimi 45 gün sürecek. Güven masası Yozgat,Aksaray,Arnavutköy+1 POMEM okulu daha açılır orada eğitim görürler.Bekçilerin eğitimi bittikten sonra da bizi anca çağırırlar.

Yani ben herhangi bir iddiada bulunmuyorum,ilan yarında gelir bugünde gelir önemli olan bu değil önemli olan bizi FYT ye ne zaman çağıracakları..Süreç Ocak ayına kadar garanti uzayacak o kesin ,biz en iyisi diğer alanlara da yoğunlaşalım.. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Cancan0101
Memur
04 Eylül 2019 15:05

İlanın gelmemesinin tek sebebi PAEM alımıdır. Başvurusu bitince ilan yayımlanır.

Güven masası dediğiniz gibi birkaç pomem okulunda,

Bekçilerde pomemde eğitim görüyorsa onları da yerleştirirler ve eğitimleri sadece 45 gün,

500 poh ise 1 ya da 2 okulda ozel harekat bünyesinde eğitim görür.

Kısacası okullar genel itibariyle boş,24ün okuldan çıkışıyla 26nın okula girişi arasında fazla gün olmaz.

İlan zaten Eylül sonuna doğru gelse okula giriş benim dediğim tarihleri bulur. Bunun için pek fazla geç kalınmaz. Zaten 23.dönemden beri erkek alımı da yok.

Sayın Soylu'nun her dediği çıkmasa da kaç yerde Eylülde 10bin alacağız lafı var. Bu ilan öyle ya da böyle gelir. Güven masası dedi geldi,kadın poh dedi geldi. Sıra bizde. Bunu anlamayacak bişe yok.

Kaç dönemdir paemden sonra pomem geliyor ve bunu bilmeyenler veya hatırlamayanlar ısrarla neden pomem yok diyor. Babam biraz sabır ya...

redapple1071, 5 yıl önce

Evet gençler sakin olun,bakıyorum ortalık fena karışmış hemde çok fena.Birbirinizi kırmayın,üzmeyin bu konuya da açıklık getirmek istiyorum.

Hemen size Türkiye'deki POMEM okullarının toplam kontenjanlarını paylaşıyorum.

[url=https://hizliresim.com/qANg5Z][img]https://i.hizliresim.com/qANg5Z.jpg[/img][/url]

Özel Harekatlar gölbaşında eğitim görecekler onları hesaba katmıyorum.

Ve bunlara ilaveten 8.000 tane bekçi mülakat sonucunu bekleyip eğitim almayı bekliyor :)

Siz hâlâ burda 10.000 alımdan bahsediyorsunuz. Evet 10.000 pomem için isteseler şimdi bile ilan açarlar ama bekçiler eğitime başlamadan,26. dönemi ilan edecekler de,başvuru alacaklar da,spora çağıracaklar da,mülakat tarihleri açıklanacakta ölme eşeğim ölme!

Bu adamların eğitimi 45 gün sürecek. Güven masası Yozgat,Aksaray,Arnavutköy+1 POMEM okulu daha açılır orada eğitim görürler.Bekçilerin eğitimi bittikten sonra da bizi anca çağırırlar.

Yani ben herhangi bir iddiada bulunmuyorum,ilan yarında gelir bugünde gelir önemli olan bu değil önemli olan bizi FYT ye ne zaman çağıracakları..Süreç Ocak ayına kadar garanti uzayacak o kesin ,biz en iyisi diğer alanlara da yoğunlaşalım.. Allah herkesin gönlüne göre versin.

berkay91
Şef
04 Eylül 2019 16:29

Şu 2018 önlisans kpss ye girip pomeme basvuracakların başına olmayacak seyler geldi..23.dönem ilanı biz sınava girmeden 1 ay önce geldi basvuru yapamadık hadi dedik 24.döneme kısmetmiş oda bayan alımı oldu 25 dönemde gene olmadı sonuç? Puanlarımız 1 yıl ziyan oldu.

Gregeros12, 5 yıl önce

Siz bakanın her dediğinin olduğunu mu zannediyorsunuz? 22..dönem mezuniyetinde 10.000 alıyoruz(23.dönem) ve 2019 yılında 35.000 daha alacağız dedi hani ilanlar nerede? 2 dönemdir kadın alınıyor alım süreci 6 ay sürüyor iki alım hayatımızdan 1 yıl kopardı yaş geçiyor.Kendinizi kandırmayın 25 bitmeden her zaman olduğu gibi 26 yı vermezler verecek olsalar 24 ü verince 25 i de verirlerdi.Zaten bundan sonraki alım içinde Bilmem ne masası çıkartırlar yine kadın alılar.Kasımlara verilen kontenjan %10 oluyor biz kadın alınmasına karşı değiliz alınsın bizi ilgilendirmiyorama iki dönemdir boşa bekletiliyoruz şaka değil hayatımızdan 1 yılımız gitti.Alınmayacak dense gam yemeyeceğiz ama alınacak diyip yine bize hayalkırıklığı uğrattılar çoğumuz plan yaptı askerliğini tecil etti yine olan bize oldu

kocaoglann
Kapalı
04 Eylül 2019 17:03

Surecin en iyi analizi geldi, katilıyorum kardeşim.. yakında onunda ilanını yayınlayacaklar..

Cancan0101, 5 yıl önce

İlanın gelmemesinin tek sebebi PAEM alımıdır. Başvurusu bitince ilan yayımlanır.

Güven masası dediğiniz gibi birkaç pomem okulunda,

Bekçilerde pomemde eğitim görüyorsa onları da yerleştirirler ve eğitimleri sadece 45 gün,

500 poh ise 1 ya da 2 okulda ozel harekat bünyesinde eğitim görür.

Kısacası okullar genel itibariyle boş,24ün okuldan çıkışıyla 26nın okula girişi arasında fazla gün olmaz.

İlan zaten Eylül sonuna doğru gelse okula giriş benim dediğim tarihleri bulur. Bunun için pek fazla geç kalınmaz. Zaten 23.dönemden beri erkek alımı da yok.

Sayın Soylu'nun her dediği çıkmasa da kaç yerde Eylülde 10bin alacağız lafı var. Bu ilan öyle ya da böyle gelir. Güven masası dedi geldi,kadın poh dedi geldi. Sıra bizde. Bunu anlamayacak bişe yok.

Kaç dönemdir paemden sonra pomem geliyor ve bunu bilmeyenler veya hatırlamayanlar ısrarla neden pomem yok diyor. Babam biraz sabır ya...

Pomemur216
Aday Memur
04 Eylül 2019 21:52

26. Dönem pomeme 2018 lisans kpss ile baavurabilir miyiz ilanın 2020'de geldiğini varsayarsak?

Toplam 407 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi