Editörler : "eskiyara"Pangaea

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 00:02

Sağolun hocam

bendenizdeniz, 1 yıl önce

şurada yazılanlar beni o kadar şaşırttı ki.Yazık hocamız bir konu açmış ki açabilir en doğal hakkı buraya gelip kin nefret kusanlar var.akıl durması adeta.buraya kadar girip forum dolanıp internette takılıp bir de başlık açmış diye eleştirenler ne kadar ikiyüzlü.hayır diğer başlıklara bakıyorum cevap verenler var normal gündelik konulardan konuşanlar var ama hayır sadece başlık açana tepki göstereceksiniz.lütfen bu olağanüstü linç enerjinizi afet bölgelerindeki insanlara yardım amacıyla kullanın burada vakit harcayıp bir insanın üstüne yükleneneceğinize.

bir yetmemiş iki yetmemiş üst üste haz alırcasına bir kadının başına sırf başlık açmış diye atmaca gibi üşüşmüşsünüz.iğreniyorum bu linç kültüründen.insanların hangi psikolojide olduğunu arka planda ne yaşadığını bilemezsiniz.sanki iğrenç bir şeyden bahsetmiş gibi çullanmışsınız.acıyorum ,öğretmen bu değil bunlar olamaz.şu forumdan çıktığınızda hanginiz günelik konulardan bahsetmiyorsunuz ailenize eşinize dostunuza.lütfen yeter artık kendinize gelin

keçi engin
Aday Memur
08 Şubat 2023 00:34

Arkadaşlar şu pelin denen şarlatana cevap vermeyin Allah için, fark etmediniz mi üç tane nicki aynı anda kullanıyor.

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 07:22

Bu adamın nikini ilk defa görüyorum, hem iftira atıyor hem hakaret ediyor, buyurun bakın okuyun, bana saldırgan diyorsunuz ben ne yanıt vereyim şimdi bu insan evladı olmayan şahısa, tek bir nikim var aksini ispat edemeyen de çok kibar konuşucam namerttir

keçi engin, 1 yıl önce

Arkadaşlar şu pelin denen şarlatana cevap vermeyin Allah için, fark etmediniz mi üç tane nicki aynı anda kullanıyor.

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 07:28

Sert konuşuyorum uyarı alıyorum siteden, kapatın diyorum kapanmıyor, şikayet ediyorum niki şikayet butonu çalışmıyor, sabrımın sınırlarını zorlamayın artık,oturduğunuz yerden sahte nikin arkasına sığınarak bana hakaret edemezsiniz, çok istiyor isemiz rahatsızlığınız var ise, cesaretiniz de var ise karşıma gelin karşımda konuşun

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 07:38

Düşünün ki ne çeşit psikolojik sorunları olan insanlar var, adam oturduğu yerden hayata karşı tüm nefretini sosyal medyada hakaret ve küfür ederek kusuyor, bu insanların öğretmen olduklarını düşünmek istemiyorum, umarım değillerdir, olduklarını da sanmıyorum, dünyaya ve kendisine hiç bir yararı katkısı olmayan bireyler, öfkelerini bu şekilde sağa sola saraşarak çıkarmaya çalışıyorlar, aslında benim bu kişileri tedavi edilmeyen rahatsızlar olarak görüp cevap vermemem gerekli o nedenle cevap vermiycem

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
08 Şubat 2023 08:02

Sasıl senin gibi birinin öğrwtmenlik yapması korkunç. İndanlar can çekişirken uzmanlık dersinde birinin öğrenci velilerinin bunu bilmesi gerek.
Pelinin, 1 yıl önce

Düşünün ki ne çeşit psikolojik sorunları olan insanlar var, adam oturduğu yerden hayata karşı tüm nefretini sosyal medyada hakaret ve küfür ederek kusuyor, bu insanların öğretmen olduklarını düşünmek istemiyorum, umarım değillerdir, olduklarını da sanmıyorum, dünyaya ve kendisine hiç bir yararı katkısı olmayan bireyler, öfkelerini bu şekilde sağa sola saraşarak çıkarmaya çalışıyorlar, aslında benim bu kişileri tedavi edilmeyen rahatsızlar olarak görüp cevap vermemem gerekli o nedenle cevap vermiycem

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 08:31

Bu yazılanları iyi okuyun bu şahıs tck kanunlarına göre nefret suçu işlemektedir toplumu kim ve düşmanlığa tahtik etmektedir, söylediği sözler mesnetsiz olduğu gibi aynı zamanda benim kişilik haklarıma saldırmaktadır, gerçek hayatta hiçbir şekilde karşıma çıkmaya cesaret edemeyecek olan bu şahıs bilgisayar başında olmanın verdiği rahatlık ile içindeki pis duyguları kusmaktadır, bu şahısın tedaviye ihtiyacı vardır, kendi yalanlarına inanmaktadır

şaşkın tarihçi, 1 yıl önce
Sasıl senin gibi birinin öğrwtmenlik yapması korkunç. İndanlar can çekişirken uzmanlık dersinde birinin öğrenci velilerinin bunu bilmesi gerek.
08 Şubat 2023 10:52

Yahu pelin bu kadar takılma sil telefonundan bu uygulamayı hiç girme git depremzedelere yardım et koli taşı paketle ben yaptım inan kendini daha iyi hissedersin ama ilk iş uygulamayı sil tamam...
Pelinin, 1 yıl önce

Bu yazılanları iyi okuyun bu şahıs tck kanunlarına göre nefret suçu işlemektedir toplumu kim ve düşmanlığa tahtik etmektedir, söylediği sözler mesnetsiz olduğu gibi aynı zamanda benim kişilik haklarıma saldırmaktadır, gerçek hayatta hiçbir şekilde karşıma çıkmaya cesaret edemeyecek olan bu şahıs bilgisayar başında olmanın verdiği rahatlık ile içindeki pis duyguları kusmaktadır, bu şahısın tedaviye ihtiyacı vardır, kendi yalanlarına inanmaktadır

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 11:16

Haklısınız hocam

morisco_1982, 1 yıl önce
Yahu pelin bu kadar takılma sil telefonundan bu uygulamayı hiç girme git depremzedelere yardım et koli taşı paketle ben yaptım inan kendini daha iyi hissedersin ama ilk iş uygulamayı sil tamam...

gencoo.14
Aday Memur
08 Şubat 2023 21:52

Herkese maşallah saldiriyorsun
Pelinin, 1 yıl önce

Pelinin
Yasaklı
08 Şubat 2023 22:10

Beni bi bırak, düş artık yakamdan, bak çok insancıl yaklaşıyorum, seni de anlıyorum, sanırım evde çok canın sıkılıyor, ama bu yaptığının şuan sırası değil, yok eğer benimle özel bi sıkıntın var ise onu söyle? Daha önce başka bir başlıkta kafayı taktıysan onu söyle çünkü bu davranışın normal değil

gencoo.14, 1 yıl önce
Herkese maşallah saldiriyorsun

gencoo.14
Aday Memur
09 Şubat 2023 00:05

Yok senle ne problemim olabilir benim
Pelinin, 1 yıl önce

Beni bi bırak, düş artık yakamdan, bak çok insancıl yaklaşıyorum, seni de anlıyorum, sanırım evde çok canın sıkılıyor, ama bu yaptığının şuan sırası değil, yok eğer benimle özel bi sıkıntın var ise onu söyle? Daha önce başka bir başlıkta kafayı taktıysan onu söyle çünkü bu davranışın normal değil

09 Şubat 2023 08:26

Bence konu gereğinden fazla uzamış, Pelin hanım sonradan öğrendim demiş haklı, olayın vahametini kimse bu kadar tahmin edemezdi. Bizde o gün derse girdik. Demek ki sizde bu konuyu merak ediyorsunuz ki yorum yapmışsınız. İnsanız hata yaparız, hocam da yanlış olduğunu söylemiş. Bence konuyu burada kapatmak lazım.

esesavax
Aday Memur
09 Şubat 2023 12:26

gıt yardım et tabı mıllet can derdın de sen para ayıp be utan

Pelinin, 1 yıl önce

Terbiyesizlik yapma, ahlaksızlık yapma, ne ilgisi var bu başlıkla dediğin konunun, okulda dersimi işliyorum, ne yapabilirim kalkıp yardıma mı gideyim okulu bırakıp, dua ediyorum insanlarla, başlık açmamla ne ilgisi var, saygısız

Pelinin
Yasaklı
09 Şubat 2023 12:41

Bakanlığın politikalarından memnun değil iseniz bunu bana söylemeniz manasız, ben karar merci değilim, pazartesi okul vardı tüm gün, öğretmen olarak görevimin başındaydım, siz görevinizi yapmak istemiyorsanız o sizin sorununuz beni bağlamaz

esesavax, 1 yıl önce

gıt yardım et tabı mıllet can derdın de sen para ayıp be utan

"eskiyara"
Editor
10 Şubat 2023 15:25

üye talebi ile yazışmaya kapatılmıştır

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi