Editörler : swat3410
«144814491450145114521453145414551456145714581459»

Mekmeke
Genel Müdür
09 Eylül 2019 19:03

devre bu iddialarin senesi kaç acaba ? var mı yıl belirtti mi ?
kaynak_06, 5 yıl önce
Geçen hafta emniyetten aradılar savcı ifadenizi alacak dediler savcıya ifadeye gittim. Terör örgütüne üye olma suçundan buradasınız dedi. eski banka hesabınız var dedi( soruşturma yer yok kararı verilmişti 2018 Mayıs da) verdim kararı tamam niye paran var diye tekrar sordu anlattım. çalıştığım yere beni alan amir hep fetöcü leri alıyormuş beni de o almış ne diyorsun dedi, çalıştığım yer asayiş torpil gerektiren bi yer değil beni de oraya geldiğimde müdür verdi amir vermedi dedim bu da bimer ihbarı imiş. Son suçlama örgütün fişleme listesinde ismin var 4 sohbet 50 tl para vermişsin dedi bi de isim söyledi çok şaşırdım ismi tanımıyorum böyle bi şey de beklemiyorum dedim başka bi şey yazıyor mu diye sordum telefon numarası söyledi benim değil, adres söyledi benim değil, dedim bunlar benim değil savcı dediki 2 senedir yargıtay ın bunlara karar vermesini bekledim vermedi artık ben ifade alıp sevk edecem mahkemeye orda anlatırsın dedi. bugün baktım iddianame kabul edilmiş Ankara 13 ağır ceza da mahkeme açılmış Kasım ayına da duruşma günü verilmiş. heralde bizden buraya kadar dostlar il 06 4 ekim...

Yeniay12
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 19:14

Hakkında hayırlısı belki de ilk mahkemede berat alırsın Allah cc doğru kişilerin yanın da olur inşallah. Hangi savcıya verdin ifade. Bi sakıncası yok ise fişlemeye ne yazmışlar vicdansızlar.
kaynak_06, 5 yıl önce
Geçen hafta emniyetten aradılar savcı ifadenizi alacak dediler savcıya ifadeye gittim. Terör örgütüne üye olma suçundan buradasınız dedi. eski banka hesabınız var dedi( soruşturma yer yok kararı verilmişti 2018 Mayıs da) verdim kararı tamam niye paran var diye tekrar sordu anlattım. çalıştığım yere beni alan amir hep fetöcü leri alıyormuş beni de o almış ne diyorsun dedi, çalıştığım yer asayiş torpil gerektiren bi yer değil beni de oraya geldiğimde müdür verdi amir vermedi dedim bu da bimer ihbarı imiş. Son suçlama örgütün fişleme listesinde ismin var 4 sohbet 50 tl para vermişsin dedi bi de isim söyledi çok şaşırdım ismi tanımıyorum böyle bi şey de beklemiyorum dedim başka bi şey yazıyor mu diye sordum telefon numarası söyledi benim değil, adres söyledi benim değil, dedim bunlar benim değil savcı dediki 2 senedir yargıtay ın bunlara karar vermesini bekledim vermedi artık ben ifade alıp sevk edecem mahkemeye orda anlatırsın dedi. bugün baktım iddianame kabul edilmiş Ankara 13 ağır ceza da mahkeme açılmış Kasım ayına da duruşma günü verilmiş. heralde bizden buraya kadar dostlar il 06 4 ekim...

METRİBUZİN
Yasaklı
09 Eylül 2019 19:37

Hiç endişelenmeye gerek yok devrem merak etme, suçlamaların hiçbirini kabul etme, ağır cezalar şu an tetikçilik yapıyor onlardan Adalet çıkmaz bu net. Yargıtay in net kararı var terör örgütü üyeliğinin kriterleri var ve şu an açıkta olan arkadaşlar da zaten böyle bir şey yok. en kötü Yargıtay beraat verir, senin için süre uzadı sadece maaşını alıp keyfine bak
kaynak_06, 5 yıl önce

kaynak_06
Şef
09 Eylül 2019 20:08

Allah razı olsun dostlar. savcı kendi banka boş bimer isimsiz deyip hızlıca ben cevap vermeden tanımıyorum kabul etmiyorum syok kararım var diye hızlıca yazdırdı katibe. gizli tanığın vermiş olduğu listelerde diye söze girdi tarih belirtmedi 4 sohbet 50 tl para vermişsin var mı böyle bi şey dedi ben de çok şaşırdım sayın savcım isim neydi ne demiş deyince bana bakarak kimlerin nasıl ve ne şekilde oluşturduğunu bilmiyorum kabul etmiyorum diye yazdırdı katip e doğru mu dedi evet dedim. savcım beni sevk ederseniz yargılamaktan korkmuyorum lakin kurumum ilişiğimi keser dedim o da bamlar yargıtay karar vermedi 2 yıl bekledim senle birlikte yüzlerce dosyam oldu artık ben sevk edeceğim orasını bilmem dedi ben de baht utansın o zman deyip çıktım. suçlama tarih vermedi devrem iddianamede 2016 suç yeri Ankara diye genel bi ibare var

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
10 Eylül 2019 00:52

Twitter'da kral zeus diye bir adam var. Af cikardi.Herkezi iade etti. Ihraclari bile. Bilen takip eden var mı? Troll mu ?

Legolas16
Aday Memur
10 Eylül 2019 01:06

bi arkadaş söyledi baktım.insallah doğrudur. sıra bize gelirmi devrem
EsclavoConAlmaLibre, 5 yıl önce

Twitter'da kral zeus diye bir adam var. Af cikardi.Herkezi iade etti. Ihraclari bile. Bilen takip eden var mı? Troll mu ?

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Eylül 2019 15:48

Arkadaşlar bugün sabah Ankara Adliyesinden sorgu yaptırdım. 2018 tarihli açık bir dosyam çıktı. 2018 yılının ekim ayında da ifadem alınmaksızın takipsizlik almıştım. Savcı ile görüştüm içeri hakkında bilgi vermedi. Dilekçe yaz bakalım dosyana dedi. Dilekçe yazdım önceki takipsizlik kararının üstüne zımbaladı. Biz ulaşmak istediğimizde sana ulaşırız dedi. Diğer dosyayıda ben takip ettim dilekçe yazmıştım kapanmıştı. yine dilekçe yazdım bakalım su sefer ne çıkacak ya sabır. il 06. Anlaşılan uzatma yine yapacaklar bana. Haktan hayırlısı iyi ki Allah cc var iyiki ahiret var.

Karaaslan18
Memur
10 Eylül 2019 17:08

Mrh Yeniay12 merak ettiğim bu açık kapalı dosyaları e devlet ten yada uyapdan göremiyormuyuz. Birde Ankara Adliyesine hakkimizda açık kapalı dosya olup olmadığını nereden sorguluyoruz.E devletten ve uyaptan sorguladigimda her hangi bir şey yok gözüküyor. 26 Nisan açığım Su ana kadar adli idari bir ifade vermedim. Cevap ve bilgilendirmelerin icin şimdiden teşekkür ederim. Tum masumların bir an önce meslekleri ne dönmeleri dileği ile........
Yeniay12, 5 yıl önce
Arkadaşlar bugün sabah Ankara Adliyesinden sorgu yaptırdım. 2018 tarihli açık bir dosyam çıktı. 2018 yılının ekim ayında da ifadem alınmaksızın takipsizlik almıştım. Savcı ile görüştüm içeri hakkında bilgi vermedi. Dilekçe yaz bakalım dosyana dedi. Dilekçe yazdım önceki takipsizlik kararının üstüne zımbaladı. Biz ulaşmak istediğimizde sana ulaşırız dedi. Diğer dosyayıda ben takip ettim dilekçe yazmıştım kapanmıştı. yine dilekçe yazdım bakalım su sefer ne çıkacak ya sabır. il 06. Anlaşılan uzatma yine yapacaklar bana. Haktan hayırlısı iyi ki Allah cc var iyiki ahiret var.

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Eylül 2019 18:01

Mahkeme aşaması e devletten görünür. Soruşturma dosyası e devletten görünmez. Ankara adliyesine git 1. katta camlı bir bölme var uzun bir kuyruk görürsün zaten oradan tc kimlik numaran ile bakıyorlar. dosya no ve savcı adı yazıp veriyorlar. Benim anladığım kadarı ile kalan açıkların hepsine aynı soruşturma numarası ile dosya açılmış açık bekliyor aylardır.
Karaaslan18, 5 yıl önce
Mrh Yeniay12 merak ettiğim bu açık kapalı dosyaları e devlet ten yada uyapdan göremiyormuyuz. Birde Ankara Adliyesine hakkimizda açık kapalı dosya olup olmadığını nereden sorguluyoruz.E devletten ve uyaptan sorguladigimda her hangi bir şey yok gözüküyor. 26 Nisan açığım Su ana kadar adli idari bir ifade vermedim. Cevap ve bilgilendirmelerin icin şimdiden teşekkür ederim. Tum masumların bir an önce meslekleri ne dönmeleri dileği ile........

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Eylül 2019 18:29

- veren arkadaş git bir sorgulat bakalım doğru mu değil mi? Allah iadeni nasip eder inşallah
Yeniay12, 5 yıl önce
Mahkeme aşaması e devletten görünür. Soruşturma dosyası e devletten görünmez. Ankara adliyesine git 1. katta camlı bir bölme var uzun bir kuyruk görürsün zaten oradan tc kimlik numaran ile bakıyorlar. dosya no ve savcı adı yazıp veriyorlar. Benim anladığım kadarı ile kalan açıkların hepsine aynı soruşturma numarası ile dosya açılmış açık bekliyor aylardır.

10agustos
Memur
10 Eylül 2019 18:43

Bütün açıklarda soruşturmanın olduğu kanısına nasıl vardınız

Yeniay12, 5 yıl önce
- veren arkadaş git bir sorgulat bakalım doğru mu değil mi? Allah iadeni nasip eder inşallah

10agustos
Memur
10 Eylül 2019 18:45

Ayrıca ben ekşi vermedim alıntı yanlış olmuş

10agustos, 5 yıl önce

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Eylül 2019 18:51

Yazmayım arkadaşlar huzursuz oluyor. Amacım kırmak üzmek değil. Sadece bilgi vermekti. 30 Ekim 2019 a kadar inşallah bi gelişme olurda uzatmazlar.
10agustos, 5 yıl önce

10agustos
Memur
10 Eylül 2019 19:01

Bildiğin bir şey varsa söyle kardeş bende 2018/12. Ayda talihsizlik aldım bizdemi tekrar soruşturma geçireceğiz

Yeniay12, 5 yıl önce
Yazmayım arkadaşlar huzursuz oluyor. Amacım kırmak üzmek değil. Sadece bilgi vermekti. 30 Ekim 2019 a kadar inşallah bi gelişme olurda uzatmazlar.

policee40
Yasaklı
10 Eylül 2019 19:13

nickim yasaklanmıştı uzun zamandır giremiyordum buraya ne olacak böyle yok mu yalan dolan duyumu olan beymen ses ver :d

FREDY66
Şube Müdürü
10 Eylül 2019 20:53

Çıkacak olan yargı paketinde alakalı birşeyler varda ondanmı uzadı bu kadar başka bi ihtimal yok gibi .yoksa bu kadar zaman oldu ne soruşturma kalırdı ne duruşma..geçende burdan biri yazmıştı savcıi karar çıkar diye beklemiş çıkmayınca ifade alıp iddnaame hazırlamak zorunda kalmış gibi bir yorum yapmıştı.O savcı yargıtaydan beklemiş ama sanki yargıtayda paketi beklemiş olabilir mi?

Legolas16
Aday Memur
10 Eylül 2019 22:11

bi bitmediler be devrem.yok seçim yok yargı yok reform paketi.3 yıldır bi iade edemediler bizleri.
FREDY66, 5 yıl önce
Çıkacak olan yargı paketinde alakalı birşeyler varda ondanmı uzadı bu kadar başka bi ihtimal yok gibi .yoksa bu kadar zaman oldu ne soruşturma kalırdı ne duruşma..geçende burdan biri yazmıştı savcıi karar çıkar diye beklemiş çıkmayınca ifade alıp iddnaame hazırlamak zorunda kalmış gibi bir yorum yapmıştı.O savcı yargıtaydan beklemiş ama sanki yargıtayda paketi beklemiş olabilir mi?

Yumruk5840
Şef
11 Eylül 2019 02:03

Devrem kodun neydi tanık felan varmı? Bende ifade verdim haziranda henüz davam yok görünmüyor. Kod saya tanık var il 06

kaynak_06, 5 yıl önce

bozkurtlu20
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:10

.....

kaynak_06
Şef
11 Eylül 2019 12:28

kod yok tanık yok devrem. ifadeyi geçen hafta verdim iddianame yazılmış 3 ay sonraya sanık olarak mahkemem var 36 ay sonra çok hızlı bir giriş yaptık :) hiç ifade alınmamıştı adli-idari olarak, geçen sene adliyede eski banka hesabından dolayı Soruşturmaya Yer Yok Kararı olduğunu öğrenmiştim alıp personel daireye vermiştim. Hiç iade olayım diye dua etmedim hep hayırlısı olsun diye dua ettim son sözün ne deseler de hayırlısı olsun derim takdir Allah'ın ben elimden geldiği kadar koşturuyorum hakkımı aramaya çalışıyorum yolun sonu gibi geliyor artık bi karar verilecek gibi personel daireden ekim sonu tüm dosyalara karar verilecek denilmişti buraya yazmıştım arkadaşlar da yazmıştı nasip.. 4 ekim il 06 ekmeğimizin peşindeyiz...
Yumruk5840, 5 yıl önce

Devrem kodun neydi tanık felan varmı? Bende ifade verdim haziranda henüz davam yok görünmüyor. Kod saya tanık var il 06

Toplam 39532 mesaj
«144814491450145114521453145414551456145714581459»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi