Editörler : swat3410
«475747584759476047614762476347644765476647674768»

nakres0653
Aday Memur
07 Eylül 2019 14:35

sonuç ne oldu kardesim
Herseyvatanicin1, 5 yıl önce

Bana cevap yazabilecek detay isteyen felan mesaj atsın trol felan değilim

nakres0653
Aday Memur
07 Eylül 2019 14:38

arkadaşlar iyi günler.lutfen bilgisi olan cevap yazsın.eylulde ankara 22.agir cezada kom.sinaviyla alakalı mahkememiz var. eşim tutuklu.bu durumda olan varmı.tutumu nasıl 22.agir cezanın.2.mahkememiz bu arada.simdiden tesekkur ederim

Herseyvatanicin1
Aday Memur
07 Eylül 2019 15:09

Birşey olmadı dün gozaltina aldılar

08 Eylül 2019 17:05

Arkadşalar eğer hala iade olup geri dönmeyi bekleyip iş güç bulmayan varsa iş baksın biran önce yüzde 99 umuza sadece fişlemeden dahi Red gelecek o yüzden hak ararken iş bulun beklemekle malesef ki bir şey olduğu yok.

x MALKOÇOĞLU x
Aday Memur
09 Eylül 2019 00:10

Eskiden bu sayfada umutlar vardı...

efdanem
Aday Memur
09 Eylül 2019 06:24

beraat
Güngörecek, 5 yıl önce
Arkadaşlar Diyarbakır 8.ağır cezada mahkemem var kod ea bu mahkemenin tutumu nedir bilgisi olan var mı

efdanem
Aday Memur
09 Eylül 2019 06:26

umut fakirin ekmeği, ye ye bitmez.

Güngörecek
Aday Memur
09 Eylül 2019 14:07

Sende beraat mı aldın usta
efdanem, 5 yıl önce
beraat

Masum mazlum
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 16:36

Aylaaaaarrrr sonra nihayet açıkta kaldığımız 15 aylık süre e-devlette görünüyor. en son çalıştığım il, Genel Müdürlük ve SGK dilekçeler verdim. En son Personel Dairesi PBS.yi yenilediği için SGK.ya veri aktarılmıyor demişlerdi. Ancak bugün baktığımda açıktaki 15 aylık süre e-devlete işlenmiş. açıktaki sürelere ait yıpranma payları yok ama o da düzelir inşaallah artık.

Masum mazlum
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 16:38

umutlar vardı evet. ama insanlar öylesine yıprandı ki umutlar bile yıprandı. fakat Nazım Hikmet'in bir dizesi

Umuda bin kurşun sıksa da ölüm

Unutma umuda kurşun işlemez gülüm.

x MALKOÇOĞLU x, 5 yıl önce

Eskiden bu sayfada umutlar vardı...

se2424
Genel Müdür
09 Eylül 2019 17:13

Şu pbs nin yenilenmesiyle ilgili kafamda soru işaretleri var bizim bilgilerimizi pbsden birileri çalmış fişlemede kullanmış şimdide yenileniyor diyorlar gelen kurum idare savunmalarında acaba bir takım izler silinmeye mi çalışıyor
Masum mazlum, 5 yıl önce

Aylaaaaarrrr sonra nihayet açıkta kaldığımız 15 aylık süre e-devlette görünüyor. en son çalıştığım il, Genel Müdürlük ve SGK dilekçeler verdim. En son Personel Dairesi PBS.yi yenilediği için SGK.ya veri aktarılmıyor demişlerdi. Ancak bugün baktığımda açıktaki 15 aylık süre e-devlete işlenmiş. açıktaki sürelere ait yıpranma payları yok ama o da düzelir inşaallah artık.

Mesutadana
Memur
09 Eylül 2019 17:27

Arkadaşlar Edevlet sorgulama bölümüne Protokol yazarak çıkan Nüfus ve Vatandaşlık sayfasının en altındaki okudum kutucuğunu işaretlerekek devam tuşunabasın eğer pasaportta tahtit varsa il ve ilçe büfus müdürlüklerine baş vurun çıkıyor.Yoksa işleme devam edebiliyorsunuz.

09 Eylül 2019 18:29

KHK ile işlem gören herkes de yurt dışı yasağı var.
Mesutadana, 5 yıl önce

Arkadaşlar Edevlet sorgulama bölümüne Protokol yazarak çıkan Nüfus ve Vatandaşlık sayfasının en altındaki okudum kutucuğunu işaretlerekek devam tuşunabasın eğer pasaportta tahtit varsa il ve ilçe büfus müdürlüklerine baş vurun çıkıyor.Yoksa işleme devam edebiliyorsunuz.

Masum mazlum
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 19:13

yeşil pasaportumuz vardı. maalesef o da uçup gitti. dediğiniz yere baktığımda

"İl/İlçe Nüfus Müdürlüklerine başvurmanız gerekmektedir." diyor.

Mesutadana, 5 yıl önce

Masum mazlum
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 19:14

kesinlikle ihtimal dahilinde. yoksa niye durduk yere koskocaman bir sistem niye baştan aşağı değiştirilsin. eskisinin güvenlik ayarları yükseltilebilirdi. kullanıcılar kısıtlanabilirdi. kullanıcıya göre menüler gizlenebilir / gösterilebilirdi. tüm sistem baştan aşağı değiştirilince, bu işlemde tüm veri tabanı çalındıktan sonra yapılmışsa elbette şüphe duyulması normaldir.

se2424, 5 yıl önce
Şu pbs nin yenilenmesiyle ilgili kafamda soru işaretleri var bizim bilgilerimizi pbsden birileri çalmış fişlemede kullanmış şimdide yenileniyor diyorlar gelen kurum idare savunmalarında acaba bir takım izler silinmeye mi çalışıyor
09 Eylül 2019 19:59

Adam üstüne işimi istiyorum diye tşört giyiyor ve vapurda halka sesleniyor işinin peşinden koşuyor farkındalık burda da siz birbirinizi suçlamaya devam edin birlik olup hak aramayı öğrenin artık.

Mesutadana
Memur
09 Eylül 2019 22:45

Var olduğunu biliyoruz resmi olarak eşinçocuklarında dahtidi olup olmadığını öğrenmek ve bu durumu gerekirse yargıyaçaşımak gibi bir işlem tesis etmemiz gerek diye düşünüyorum.

İleri tarihlerde tazminat açısından önemli

Gecekartalı3434, 5 yıl önce
KHK ile işlem gören herkes de yurt dışı yasağı var.
10 Eylül 2019 07:52

Haklısın kardeşim.
Mesutadana, 5 yıl önce

Var olduğunu biliyoruz resmi olarak eşinçocuklarında dahtidi olup olmadığını öğrenmek ve bu durumu gerekirse yargıyaçaşımak gibi bir işlem tesis etmemiz gerek diye düşünüyorum.

İleri tarihlerde tazminat açısından önemli

Herseyvatanicin1
Aday Memur
10 Eylül 2019 18:54

BABAM GOZALTİNA ALİNDİ VE BU HAFTA MAHKEMESİ VAR. MAHREM İMAM OLARAK SUÇLANİYORMUŞ. CEZA ALİR Mİ?

medcezir_06
Genel Müdür
10 Eylül 2019 19:09

avukatiniz yok ise babana bir avukat tut, avukat babanın dosyasını bir incelesin, sana en net cevapları avukat verir, sordugun soruların cevabını burada bulmazssin, bulacagin cevaplarda cevap değil sadece temenni olur.
Herseyvatanicin1, 5 yıl önce

BABAM GOZALTİNA ALİNDİ VE BU HAFTA MAHKEMESİ VAR. MAHREM İMAM OLARAK SUÇLANİYORMUŞ. CEZA ALİR Mİ?

Toplam 102884 mesaj
«475747584759476047614762476347644765476647674768»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi