Editörler : "eskiyara"Pangaea

mehmet teacher
Kapalı
11 Eylül 2017 14:42

Urgadan haber yokmu

mehmet teacher
Kapalı
11 Eylül 2017 14:43

ilçelerde çoğu okulda idareci yok bir an önce başlatmaları gerekiyo

hocanınyeri9
Aday Memur
12 Eylül 2017 15:21

bu urfa il mem dalga geçiyor. arıyoruz bizi boşbi telefna bağlıyor çalıyor çalıyor açan yok bilgi yk

mehmet teacher
Kapalı
12 Eylül 2017 15:57

Sorumsuz urfa mem

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:25

Yaşasın manuel giriş ler

doktora50zede
Aday Memur
12 Eylül 2017 18:21

Göreve başlama larla ilgili maaşınızı alip başlarız diye düşünüyorum. Yani ayın 15inden sonra. Sizin fikriniz nedir?

çocuklargülsün
Daire Başkanı
12 Eylül 2017 18:41

Eskişehir Açıkladı

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:20

Ne mutlu size bizim diyarbakır malum senilerle beraber liste üzerinde manuel oynamalar yapıyor ben hakkımı helal etmiyorum.

çocuklargülsün, 7 yıl önce

Eskişehir Açıkladı

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:25

Ey sevgili editör arkadaşlar şu atamaları açıklamayan illeri haber yapacak bir babayiğit yok mı.allah peygamber için bize yardım edin

ziyan
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:00

Urfa beklemede tamam

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 21:48

Memurlar net yöneti mi sizleri tebrik etmemiz gerekir idarecilik sonuçlarını bu tarihe kadar haber yapmayıp yeni çıkacak bi tlfn modelini ama sayfanızdan yayınlamak sizin için büyük bir başarı tebrikler bence adınız iphone.net veya tekno.net yapın ki memurlar olarak sizden destek beklemeyelim saygılarımla....

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 21:52

Duvara konuşsam belki çare bulunur

s.21, 7 yıl önce

Memurlar net yöneti mi sizleri tebrik etmemiz gerekir idarecilik sonuçlarını bu tarihe kadar haber yapmayıp yeni çıkacak bi tlfn modelini ama sayfanızdan yayınlamak sizin için büyük bir başarı tebrikler bence adınız iphone.net veya tekno.net yapın ki memurlar olarak sizden destek beklemeyelim saygılarımla....

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 22:01

Memurlar net yöneti mi sizleri tebrik etmemiz gerekir idarecilik sonuçlarını bu tarihe kadar haber yapmayıp yeni çıkacak bi tlfn modelini ama sayfanızdan yayınlamak sizin için büyük bir başarı tebrikler bence adınız iphone.net veya tekno.net yapın ki memurlar olarak sizden destek beklemeyelim saygılarımla...

yigit hakim
Aday Memur
12 Eylül 2017 22:49

yeni phone 30 milyona hitap ediyor. yönetici atamaları 30 bin kişiyi kapsıyor. sen olsan ne yaparsın. azıcık kafayı çalıştır

s.21, 7 yıl önce

Memurlar net yöneti mi sizleri tebrik etmemiz gerekir idarecilik sonuçlarını bu tarihe kadar haber yapmayıp yeni çıkacak bi tlfn modelini ama sayfanızdan yayınlamak sizin için büyük bir başarı tebrikler bence adınız iphone.net veya tekno.net yapın ki memurlar olarak sizden destek beklemeyelim saygılarımla...

ali karadayı
Müsteşar
12 Eylül 2017 23:08

Müsteşar olarak bir yazı yazayım şuraya:

Sonuçları yayınlama,

İtiraz süreci sonrası sonuçları yayınlama

Müdür olacaklara 100 ver.

Müdürlük paylaşımları kendi içinde bile rekabete konu olsun.

Görevlendirme sonuçlarını alenen ilan etme, öğrenmek için ezbere bilinmeyen emekli sicili de duyuru formuna ilave et.

Kimse, kimsenin nereye müdür olduğunu veya olmadığını bilmesin.

İl birincisi bile olsan istediğin okula tercih yapma özgürlüğün olmasın.

Ve okulların açılmasına bir hafta kalsın.

Aksiyonumuz boldu, gizemimiz de bol olsun.

Paralel devlet yıllarımızı aldı götürdü, şimdi paralel devletçikler var, hem de çok.

Derdimiz bitmez bizim.

Dertlerin en son biteceği yerdir umur-u maarif.

s.21
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:48

Hocam bende onu diyorum işte sitenin ismini değiştirsinler 30 binle de il 30 milyon la anılsınlar bize kanunla verilen isim üzerinden prim yapmasın malum sayımız az

yigit hakim, 7 yıl önce

yeni phone 30 milyona hitap ediyor. yönetici atamaları 30 bin kişiyi kapsıyor. sen olsan ne yaparsın. azıcık kafayı çalıştır

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
13 Eylül 2017 21:34

Malatya da açıkladı nihayet.

Atamaya esas puanım 51.43

Sonuç : ATANAMADINIZ

Not: Sadece merkez okulları yazmıştım. Merkezde ise 30 civarı yazabileceğim okul var idi.

Vardır bunda da bir hayır. Sağlık olsun. Çok da önemli değil.

hocanınyeri9
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:10

hayırlı olsun hocamda puanın iyiymiş buna rağmen olmadıysa belli ki 98-99 alanlar yerleşti. nasıl veriyorlar bu puanları acaba içeri girer girmez ışık mı saçıyor nurlar mı akıyor yüzünden :)

a_durmaz, 7 yıl önce

Malatya da açıkladı nihayet.

Atamaya esas puanım 51.43

Sonuç : ATANAMADINIZ

Not: Sadece merkez okulları yazmıştım. Merkezde ise 30 civarı yazabileceğim okul var idi.

Vardır bunda da bir hayır. Sağlık olsun. Çok da önemli değil.

kalfam63
Şef
13 Eylül 2017 22:29

Ş.Urfa açıklamadı.

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
13 Eylül 2017 22:40

Mülakat puanım 96 ben atanamadığıma göre dediğiniz gibi 98-99 -100 puanlı arkadaşlar atanmış belli ki. Ben, sorulan 4 soruyu da bir an tereddüt dahi etmeden seri bir şekilde DOĞRU olarak cevaplamıştım. Hatta komisyon üyeleri de maşallah hocam konulara oldukça hakimsiniz demişlerdi. 96 puan verdiler. İyi dedim atanırım dedim. Puanıma güvenerekten merkezin dışına hiç çıkmadım. Merkeze bağlı bırakın köyü, belde kasaba dahi yazmadım. Benim için kötü bir sürpriz oldu ama ne yapalım yapacak ve diyecek bir şey yok hayırlısı olsun demekten başka.

hocanınyeri9, 7 yıl önce

hayırlı olsun hocamda puanın iyiymiş buna rağmen olmadıysa belli ki 98-99 alanlar yerleşti. nasıl veriyorlar bu puanları acaba içeri girer girmez ışık mı saçıyor nurlar mı akıyor yüzünden :)

Toplam 185 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi