Editörler : swat3410
12345678910111213»

aslan leon
Daire Başkanı
30 Mart 2019 19:18

Sa 30 Eylül devrem bizide şutladi komisyon artık buradayız.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 20:08

Aleyküm selam devrem hoş geldin. Yılmak yok devre mücadeleye devam inşaallah eninde sonunda hakkımızı alacağız pes etmek yok.Allah yardımcımız olsun kardeşim.
aslan leon, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 20:12

Devrem olumlu tarafından bak nasılsa ea ve üzeri kodlara ret verecegi belli oldu en azından 15 ay daha boşu boşuna beklemekden kurtulduk mahkemeden sıramızı alırız.
aslan leon, 5 yıl önce

Konnor
Aday Memur
30 Mart 2019 21:17

Arkadaşlar SCD olarak kodlama var. Sizce iade şansım ne. Birde scd ile red veya kabul varmı.

Axipolis81
Aday Memur
30 Mart 2019 21:32

Benim de dil kodu acaba komisyon nasıl karşılıyor hiç denk gelmedi

Csukur
Memur
30 Mart 2019 21:42

yeni sayfa hayırlı olsun.bu hafta beni pas geçti komisyon.haftaya red alıp yazacam.biran önce verselerde idare mahkemesine gitsek.4 ekim den buyana isler hep zor oldu ama Allah büyüktür diyelim.dualarınızı eksik etmeyin.Allaha emanet olun
30 eyllül., 5 yıl önce
Devrem olumlu tarafından bak nasılsa ea ve üzeri kodlara ret verecegi belli oldu en azından 15 ay daha boşu boşuna beklemekden kurtulduk mahkemeden sıramızı alırız.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 21:48

Devrem hoş geldin. İnşallah iade olursun.
Csukur, 5 yıl önce
yeni sayfa hayırlı olsun.bu hafta beni pas geçti komisyon.haftaya red alıp yazacam.biran önce verselerde idare mahkemesine gitsek.4 ekim den buyana isler hep zor oldu ama Allah büyüktür diyelim.dualarınızı eksik etmeyin.Allaha emanet olun

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 21:51

Devre ilk kodun Ea dır muhtemelen Mart 2015 güncellemede scd olmuşsun yani örgütden kopmuş kazanılması zor olan kodunu almışsın. başka tanık banka falan delil yoksa iade olma ihtimalin var. Bu şekilde ret kararı ben daha görmedim inşallah iade olursun.
Konnor, 5 yıl önce
Arkadaşlar SCD olarak kodlama var. Sizce iade şansım ne. Birde scd ile red veya kabul varmı.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 21:52

kodun olumlu başka tanık banka cihan medya falan yoksa iade olabilirsin devre.
Axipolis81, 5 yıl önce

Benim de dil kodu acaba komisyon nasıl karşılıyor hiç denk gelmedi

30 Mart 2019 22:14

bende kendimden bahsetsem olur mu. ben 6 ocak ihraç şuana kadar hicbir işlem geçirmedim. arayan soranda yok. bank asya baylock gazete dergi hicbir şey yok. sadece şube cikisliyim. sizce iade olma ihtimali nedir.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 22:21

Devre genelde şube çıkışlı olup göz altı ifade yani adli süreç yaşamayanların Garson kodlaması olumlu oluyor. yani ad veya E gibi hatta face de de ad kodlu şube çıkışlı arkadaş iade olmuş ayrıca 6 ocak ihraç şube çıkışlı E kodlu arkadaş serhoşum nickli oda iade olduğunu 6 ocak ihraç sayfasına yazdı. İnşallah sende iade olursun.
Korkusuzadalet, 5 yıl önce
bende kendimden bahsetsem olur mu. ben 6 ocak ihraç şuana kadar hicbir işlem geçirmedim. arayan soranda yok. bank asya baylock gazete dergi hicbir şey yok. sadece şube cikisliyim. sizce iade olma ihtimali nedir.
30 Mart 2019 22:43

eyvallah kardeşim. inşallah bütün mazlum ve masumlar döner.
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre genelde şube çıkışlı olup göz altı ifade yani adli süreç yaşamayanların Garson kodlaması olumlu oluyor. yani ad veya E gibi hatta face de de ad kodlu şube çıkışlı arkadaş iade olmuş ayrıca 6 ocak ihraç şube çıkışlı E kodlu arkadaş serhoşum nickli oda iade olduğunu 6 ocak ihraç sayfasına yazdı. İnşallah sende iade olursun.

Konnor
Aday Memur
30 Mart 2019 23:17

Teşekkürler devrem. Takipsizlik evraginfa bylock.bankasya.hts.sgk.mahrem imam gibi şeylerin olmadığı yazıyor. Benim sadece çocukların 2009/2011 iki yıl özel okulu ve dersanesi bir yıl var.
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre ilk kodun Ea dır muhtemelen Mart 2015 güncellemede scd olmuşsun yani örgütden kopmuş kazanılması zor olan kodunu almışsın. başka tanık banka falan delil yoksa iade olma ihtimalin var. Bu şekilde ret kararı ben daha görmedim inşallah iade olursun.

Bilo328
Aday Memur
30 Mart 2019 23:26

Sevgili kaderdaşlarım bizde burdayız bundan sonra red kararını gördük kodlamayı bilmiyorum karar gel

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 23:32

Devre okuldan bi şey çıkmaz zaten tarihide olumlu inşaallah iaden yakındır. Bir de neden bekletiyorlar derseniz iade kotası belli retlerin arasına sınırlı şekilde iade yerleştirdikleri için bekletiliyorsunuz.
Konnor, 5 yıl önce
Teşekkürler devrem. Takipsizlik evraginfa bylock.bankasya.hts.sgk.mahrem imam gibi şeylerin olmadığı yazıyor. Benim sadece çocukların 2009/2011 iki yıl özel okulu ve dersanesi bir yıl var.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 23:33

Devrem geçmiş olsun.khk kaç tı.
Bilo328, 5 yıl önce

Sevgili kaderdaşlarım bizde burdayız bundan sonra red kararını gördük kodlamayı bilmiyorum karar gel

Axipolis81
Aday Memur
30 Mart 2019 23:45

30 eylül devrem sadece tanık var beraat aldım geçen cuma başkada birsey yok

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Mart 2019 23:55

Bana da bir kişilik yer ayırın geliyroum yakında yanınıza. Sube cıkışlıyım tanık ifadeside var. B5 kodlamam var. Gözaltı sırasında öğrendim 2 ay önce henüz adli işlem gecirmemiş olunması gecirilmeyecegi anlamına gelmez. Herkes kendini herseye hazırlasın. Kendimden eminim deneyin bende emindim ama size atılan bir iftiraya malesef kendinden emin olmak engel olmuyor.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 23:56

Devre dil kodu açılımı fetö mensubu olmayan fetö elemanı tarafından kazanılmaya çalışılan anlamında demekki kazanılamadınki dil kodunda kalmışsın aksi olsa ea olurdun dolayısıyla bu senin açından çok olumlu olacaktır sadece tanıkdan dolayı kurumdan olumsuz kanaat vermeseler iade olursun kurumun da sana dil kodun oldugu için olumlu görüş verebilir diye düşünüyorum inşaallah iade haberini alırız.
Axipolis81, 5 yıl önce

30 eylül devrem sadece tanık var beraat aldım geçen cuma başkada birsey yok

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 23:58

Devre hoş geldin burda herkese yer var ama sen iade ol çay içmeye gel.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Bana da bir kişilik yer ayırın geliyroum yakında yanınıza. Sube cıkışlıyım tanık ifadeside var. B5 kodlamam var. Gözaltı sırasında öğrendim 2 ay önce henüz adli işlem gecirmemiş olunması gecirilmeyecegi anlamına gelmez. Herkes kendini herseye hazırlasın. Kendimden eminim deneyin bende emindim ama size atılan bir iftiraya malesef kendinden emin olmak engel olmuyor.

Toplam 1875 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi