Editörler : Pangaea

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 00:53

hadi bana da bişi söyle yatacam

Hewisel, 4 yıl önce

:)) Artık galiba beni de onlara dahil edeceksin. Saniye farkıyla ben de lafımı söyledim :)))))

yannizkoboy
Kapalı
25 Eylül 2020 00:54

Yine söylüyorum sıralamalar belli netlerinizi ister söyleyin ister söylemeyin.Zaten 1 aydan az kaldı öğrenecez nasılsa kimse size oyun yapmıyor şu sınavda notunu gizleme çocukça şeyleri geçin.Biz kendimizi aştık ama siz hala çocuksunuz.

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:56

Bir insanın ekmeğiyle oynuyorsun. Yaktığın kadro yüzünden 1 kişi eksik yerleşecek. Diyebilirsin ki bir sonrakine hazırlansın. Ama çoğu insan 2022 hazırlanamayacak belki. Mesela ben kredi kartlarımın dibine vurdum. 2022 ye hazırlanamam artık. 1-2 ay içinde iş başı yapmam lazım.

Senin değişmeni de beklemiyorum. Başta memurlar.net olmak üzere ilgili olabileceklerin yardımını bekliyorum.

azalarak azalan, 4 yıl önce

2

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 01:00

ben çıktığım için sonraki atamalarda kurumum çok lazımsanm yerime personel alır çünkü kitteyim lazım değilsem zaten fazlalıkmışım gitmekle kurumuma ve ihtiyacı olup da atandığım için de yeni yerleştiğim kurumuma iyilik yapmış oldum.

Hewisel, 4 yıl önce

Bir insanın ekmeğiyle oynuyorsun. Yaktığın kadro yüzünden 1 kişi eksik yerleşecek. Diyebilirsin ki bir sonrakine hazırlansın. Ama çoğu insan 2022 hazırlanamayacak belki. Mesela ben kredi kartlarımın dibine vurdum. 2022 ye hazırlanamam artık. 1-2 ay içinde iş başı yapmam lazım.

Senin değişmeni de beklemiyorum. Başta memurlar.net olmak üzere ilgili olabileceklerin yardımını bekliyorum.

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 01:11

Şimdi sen bu yazdığına inanıyor musun? Sen devlet memurusun. Ayın 15 inde maaşın yatıyor. Ama benim öyle bir durumum yok. Kurumun alsa da en erken 2022 de alacak artık. Belki de hiç almayacak. Bazı kurumlar 5 yıl 10 yıl eksik personelle idare ediyorlar. Ama ben 2022 ye giremem artık.

Olay çok basit. Kadro yakma bir kişi fazladan yerleşsin. Bu kadar basit.

ben çıktığım için sonraki atamalarda kurumum çok lazımsanm yerime personel alır çünkü kitteyim lazım değilsem zaten fazlalıkmışım gitmekle kurumuma ve ihtiyacı olup da atandığım için de yeni yerleştiğim kurumuma iyilik yapmış oldum.

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 01:14

ben kurumum özelinde yazdım ve de bundan mesulüm vicdani olarak benim kurumum çok ön planda olan bir kit ve ihtiyacı sürekli var ilk atamada da alacak biliyorum.ben gittim diye fazladan alır mı bilmem kimse bilemez....ama gittiğim kurumu rahatlatacağım kesin...tecrübe önemlidir bilirsin...

Hewisel, 4 yıl önce

Şimdi sen bu yazdığına inanıyor musun? Sen devlet memurusun. Ayın 15 inde maaşın yatıyor. Ama benim öyle bir durumum yok. Kurumun alsa da en erken 2022 de alacak artık. Belki de hiç almayacak. Bazı kurumlar 5 yıl 10 yıl eksik personelle idare ediyorlar. Ama ben 2022 ye giremem artık.

Olay çok basit. Kadro yakma bir kişi fazladan yerleşsin. Bu kadar basit.

Hacer-muhendis
Aday Memur
25 Eylül 2020 03:13

çok zordu bence

hanzel, 4 yıl önce
Sorular normal zorluktaydı. Biliyorum sınavı kötü geçen arkadaşlar kendinizi motive edebilmek ve sizin için hala bir umut olduğunu düşünmek için herkesin sınavının kötü geçtiğini düşünüyorsunuz, bu tezinizi de desteklemek için hayali örnekler sunuyorsunuz. Körler dünyasında tek gözlü kraldır bilirsiniz hepiniz birbirinizi bulup sınav zordu ve herkesin kötü geçti grubu kurdunuz ama sınav ne yazık ki ortalamaydı keşke kendinizi teselli edebilmek için oluşturduğunuz sınav zordu argümanı gerçek olsa :( Önceki senelerdeki aynı netlere ne geldiyse yine aynı puanlar gelecek korkarım ki:( Bunları sizi üzmek, hayallerinizi yıkmak için söylemiyorum. Gerçekçi olmak her zaman en doğrusudur, hayatta hep gerçeklere sarılmanızı tavsiye ederim daha az üzülürsünüz

muhendisimbenya
Yasaklı
26 Eylül 2020 13:46

her sene olduğu gibi bu sene de yığılma 90-95 netler arasında olacaktır.

özellikle biz mühendisler için yds kozunu kullananlar atanır, diğerleri bir şey yapamazlar.

Alp Er Deniz
Aday Memur
26 Eylül 2020 14:10

Nasıl bir duygu kurum değiştirmek DHMİ den sonra hangi kurum var planda

azalarak azalan
Kapalı
26 Eylül 2020 16:27

dhmi daha olmadı nasip...daha önce 657 den kit e geçtim kpss ile....zevkliydi tavsiye edebilirim...

Alp Er Deniz, 4 yıl önce
Nasıl bir duygu kurum değiştirmek DHMİ den sonra hangi kurum var planda

Alp Er Deniz
Aday Memur
26 Eylül 2020 17:21

Azalarak azalan bana son cevabını gördün mü keyifliymiş virüs kadar tehlikeli bunlar
Hewisel, 4 yıl önce

Alp Er Deniz
Aday Memur
26 Eylül 2020 17:23

Üzerine keyif sigarası yok!!! DHMİ mutlu olmazsın ezerler diye dua edesim geldi yanlış anlama

dhmi daha olmadı nasip...daha önce 657 den kit e geçtim kpss ile....zevkliydi tavsiye edebilirim...

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 17:31

"2004 lgs sınavı tarihin en zor matematik sorularıydı.6 net ile Anadolu

lisesi kazanmıştım."

2004 lgs'ye giren adam 30 yaşındadır. 30 yaşında bu motivasyonu takdir ediyorum. ben o yaşa gelsem bazı şeyleri yapamam herhalde

azalarak azalan
Kapalı
26 Eylül 2020 17:34

beni ezebilmeleri biraz zor tahmin edebileceğin üzere epey kıdemliyim kamuda....sana dürstçe cvp verdim neden kızdın...

Alp Er Deniz, 4 yıl önce
Üzerine keyif sigarası yok!!! DHMİ mutlu olmazsın ezerler diye dua edesim geldi yanlış anlama

Alp Er Deniz
Aday Memur
26 Eylül 2020 17:45

Kızmadım ki...

beni ezebilmeleri biraz zor tahmin edebileceğin üzere epey kıdemliyim kamuda....sana dürstçe cvp verdim neden kızdın...

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 17:50

üstad bölüm ne

azalarak azalan
Kapalı
26 Eylül 2020 17:52

üzgünüm yazamam ifşa olmaktan korkarım her zaman....ancak şunu söyleyebilirim atamamız fena değil...

furkangs, 4 yıl önce

üstad bölüm ne

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 17:56

ziraat

üzgünüm yazamam ifşa olmaktan korkarım her zaman....ancak şunu söyleyebilirim atamamız fena değil...

Enginneerr
Memur
26 Eylül 2020 17:58

Yds ile beraber sıralama veya puanlar tahmini hangi sayılara düşer hocam, geçen senelerden yola cıkarak öngörünüz var mıdır?

muhendisimbenya, 4 yıl önce

her sene olduğu gibi bu sene de yığılma 90-95 netler arasında olacaktır.

özellikle biz mühendisler için yds kozunu kullananlar atanır, diğerleri bir şey yapamazlar.

azalarak azalan
Kapalı
26 Eylül 2020 18:00

ziraat müh. alan kit var mı? kitler genelde hangi bölümlerden alır?cvp işte onlardan biri...

furkangs, 4 yıl önce

ziraat

Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi