Editörler : "eskiyara"Pangaea
08 Aralık 2019 16:04

Resen atama iptal

okulda norm olduğu halde yanlış hesaplanıp yanlış giriş yapılmış. norm fazlası olup resen atandım iptal olur mu nasıl bir yol izlenmeli

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
08 Aralık 2019 16:30

mahkeme :)

RaSKaH
Daire Başkanı
08 Aralık 2019 19:38

Ekim ayında yapılan güncelleme okul idaresi tarafından size tebliğ edilmedi mi? Edildi ise itirazınızı o zaman yapacaktınız. Şimdi yapacak bir şey yok. Yok tebliğ edilmedi ise üstteki mesaj doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyor.

Oceanwater
Aday Memur
09 Aralık 2019 00:03

hocam bende resen atandım. ama ekim ayındaki güncellemede bana tebliğ edilen birsey olmadı. bana norm fazlası olduğum 18 kasımda söylendi. 19 kasımdada resen atanma yapılacağını öğrendim. bu durumda benim yapabileceğim bir sey var mı?

RaSKaH, 4 yıl önce
Ekim ayında yapılan güncelleme okul idaresi tarafından size tebliğ edilmedi mi? Edildi ise itirazınızı o zaman yapacaktınız. Şimdi yapacak bir şey yok. Yok tebliğ edilmedi ise üstteki mesaj doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyor.

RaSKaH
Daire Başkanı
09 Aralık 2019 12:33

Bölge idare mahkemesine itiraz edebilirsiniz. İtiraz dilekçenize okul idaresinin norm güncellemelerini tebliğ etmediğini de belirtiniz. Sendikanız varsa sendikanız sizin adınıza davayı yürütür

Oceanwater, 4 yıl önce

hocam bende resen atandım. ama ekim ayındaki güncellemede bana tebliğ edilen birsey olmadı. bana norm fazlası olduğum 18 kasımda söylendi. 19 kasımdada resen atanma yapılacağını öğrendim. bu durumda benim yapabileceğim bir sey var mı?

xxedaxx
Aday Memur
09 Aralık 2019 17:55

Hangi ilde oldu hocam resen atama?

Oceanwater
Aday Memur
09 Aralık 2019 23:01

muğla

xxedaxx, 4 yıl önce
Hangi ilde oldu hocam resen atama?
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular