Editörler : Pangaea

ukopatik
Aday Memur
23 Temmuz 2021 02:52

Özel olmazsa neden memnun olmadığını sorabilir miyim? Başvurmayı düşünen adaylar için de faydalı olabilir. Yeni kurum olduğu için kurumsallaşma noktasında problem olup olmadığını merak ediyorum açıkçası.

hanzel, 3 yıl önce
2 sene önce teyzemin oğlu girdi şu an çalışıyor orda. Hiçbir yerden de torpili yoktu 2. Yedekmiş o şekilde girdi mülakatta soruların yarısını bilemedim umudum yok demişti. Şu an orada çalışıyor ama hiç memnun değil ilk fırsatta başka yere geçmenin hayallerini yapıyor. Size göre her şey torpil ama gerçekte alakası olmayabiliyor

Eeecikadin
Aday Memur
23 Temmuz 2021 11:04

ya bu adamın her söylediği yalan

ukopatik, 3 yıl önce

Özel olmazsa neden memnun olmadığını sorabilir miyim? Başvurmayı düşünen adaylar için de faydalı olabilir. Yeni kurum olduğu için kurumsallaşma noktasında problem olup olmadığını merak ediyorum açıkçası.

17 Ağustos 2021 19:35

Çıkmış sorularla ilgili bilgisi olan Mesaj atabilir mi

A.Kadircevik
Aday Memur
18 Ağustos 2021 01:49

daha önceki seneler giren arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? özellikle çıkmış sorular vs.

EmreeAydemir
Daire Başkanı
18 Ağustos 2021 07:25

soruları isteyen bana mesaj atsın atayım

Dionysos1988
Aday Memur
18 Ağustos 2021 16:34

3.kez ilana çıkıyor bu kurum. Daha önceki yıllarda 30 kontenjan içinde 15 kontenjan iletişim mezunları için ayri bir havuzdaydi. Ama bu sene o da yok. İletişim başkanliği kurumun ismi bir de! 2 kere girdim. İlkinde ön eleme sinavini gecemedim. İkincisinde mülakatta elendim. Şu ana kadar iletişim fakültesi mezunu olup da bir kişi bile giremedi. Şaka gibi değil mi? Yüzde 0.1 ihtimali sevenler başvursun. Maalesef ben de başvuracağım.

santeneo
Memur
19 Ağustos 2021 15:36

yine paran ve zamanın gidecek kardeş, boşuna ümitlenme. süreç sonunda gel ve haklıymışsın de bana.

Dionysos1988, 3 yıl önce

3.kez ilana çıkıyor bu kurum. Daha önceki yıllarda 30 kontenjan içinde 15 kontenjan iletişim mezunları için ayri bir havuzdaydi. Ama bu sene o da yok. İletişim başkanliği kurumun ismi bir de! 2 kere girdim. İlkinde ön eleme sinavini gecemedim. İkincisinde mülakatta elendim. Şu ana kadar iletişim fakültesi mezunu olup da bir kişi bile giremedi. Şaka gibi değil mi? Yüzde 0.1 ihtimali sevenler başvursun. Maalesef ben de başvuracağım.

Ox123
Kapalı
25 Ağustos 2021 11:15

Merhaba. Rica etsem önceki sınav sorularını gönderebilir misiniz. Ya da belli bir kaynak var mı?

kpssadaymuh
Memur
25 Ağustos 2021 23:41

bu kadroları yedirmezler akıllı olun :D hahahah :D neden kpss şartı yok da sınavı kendileri yapıyor düşünmediniz mi hahahaha :D kpss puanı :D alamamışlara :D hahahaha :D soruları :D hahahahahhaa :D hahahahaha :D

saiansakultasalkım
Aday Memur
07 Eylül 2021 10:30

emre aydemir hocam profiline mesaj atılamıyor

EmreeAydemir
Daire Başkanı
07 Eylül 2021 10:36

Neden hocam bana 100 kişiye yakın mesaj attı hala atılıyor
saiansakultasalkım, 3 yıl önce

emre aydemir hocam profiline mesaj atılamıyor

saiansakultasalkım
Aday Memur
07 Eylül 2021 12:06

atabildim :D

Özbekkk
Aday Memur
08 Eylül 2021 12:15

hocam size numaramı yazdım ben de mesaj attım rica etsem whatsapptan gönderir misiniz soruları

EmreeAydemir, 3 yıl önce

sudengineer
Aday Memur
08 Eylül 2021 15:00

Hocam mesaj attım ama bana da gönderebilir misiniz rica etsem

EmreeAydemir, 3 yıl önce

nıvıda
Aday Memur
09 Eylül 2021 10:01

Arkadaşları sinav yerleri belli olmuş neresi çıktı H.B.V.Ü edebiyat fakultesi diyor ama gazi üniversitesine götürüyor. Başka yerden gelicgelicem nasıl bulunan bilmiyorum bilenler varsa yardımcı olabilir mi

EmreeAydemir
Daire Başkanı
09 Eylül 2021 10:05

Hocam ben gazide okudum orayi biliyorum yazın yardımcı olup tarif edeyim
nıvıda, 3 yıl önce

Arkadaşları sinav yerleri belli olmuş neresi çıktı H.B.V.Ü edebiyat fakultesi diyor ama gazi üniversitesine götürüyor. Başka yerden gelicgelicem nasıl bulunan bilmiyorum bilenler varsa yardımcı olabilir mi

nıvıda
Aday Memur
09 Eylül 2021 16:23

BINA ADİ. H.B.V.Ü EDEBIYAT FAKÜLTESİ YOLU ZEMIN KAT

BUNA ADRESI. EMNIYET MAHALLESI ABANT 1 CADDE 10/2 YENIMAHALLE diyor

EmreeAydemir
Daire Başkanı
09 Eylül 2021 16:30

özelden yazarsan tarif edeyim hocam nerden geleceğini bilmedim için nasıl yol anlatayım özelden yaz nerden geleceksin okulu biliyorum gazide okudum binayıda biliyorum eski kız arkadaşımın fakultesi yeni 2 senelik bina orası

nıvıda, 3 yıl önce

BINA ADİ. H.B.V.Ü EDEBIYAT FAKÜLTESİ YOLU ZEMIN KAT

BUNA ADRESI. EMNIYET MAHALLESI ABANT 1 CADDE 10/2 YENIMAHALLE diyor

Zalgris
Aday Memur
09 Eylül 2021 21:08

sen ve senin gibi gereksizlerin vasat fikirlerine burda kimse ihtiyaç duymuyor. yok 3 kere girmiş başarılı olamamış yok kazanacaklar belliymiş yok torpil cart curt. Git bak ön elemeden 60 puan almışlardır gelip burda kazananların hakkına giriyorlar. Siz başarısızsınız diye herkes başarısız olacak değil okuyorsunuz allahın dağındaki eğitimi beş para etmez üniversitede ondan sonra devletten medet bekliyorsunuz. Geliştirin kardeşim kendinizi bu memlekette yaşayan herkes kamu personel alımlarında neler döndüğünü az çok bilir ama sizin gibi ağlamaz tüm imkanları zorlar.

sabah akşam ağlarsınız hakkımız yeniyor torpil uygulanıyor diye fırsatınızı bulduğunuzda saniye düşünmeden araya adam sokarsınız.

Sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim

kpssadaymuh, 3 yıl önce

bu kadroları yedirmezler akıllı olun :D hahahah :D neden kpss şartı yok da sınavı kendileri yapıyor düşünmediniz mi hahahaha :D kpss puanı :D alamamışlara :D hahahaha :D soruları :D hahahahahhaa :D hahahahaha :D

Özbekkk
Aday Memur
10 Eylül 2021 09:28

emre hocam hala soruları beklemedeyim dönmedin

EmreeAydemir, 3 yıl önce

özelden yazarsan tarif edeyim hocam nerden geleceğini bilmedim için nasıl yol anlatayım özelden yaz nerden geleceksin okulu biliyorum gazide okudum binayıda biliyorum eski kız arkadaşımın fakultesi yeni 2 senelik bina orası

Toplam 220 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi