Editörler : supporters.
«777879808182838485868788»

Mpowerdoçent
Aday Memur
27 Şubat 2020 17:47

Hocam bana geldi yazı ben o itirazların komisyonun falan okuduğunu düşünmüyorum oradaki memur yazıp gönderiyor şahsen aklı baki olan her insan itirazı kabul eder konumdaydım ama Üak etmedi deli olacağım inanın daha eksik dosya ile 2017 de başvurdum böyle bir Sıkıntı çıkmadı sağlam dosya ile 2019 başvurusu asgari şart sebebi ile iptal edildi anlamsız
agha, 4 yıl önce

Hocam,

Sizinle aynı durumdaydık, ÜAK toplantısı gerçekleştirilmiş. İtirazıma cevap iki-üç gün içinde kargo ile gönderileceği hakkında sms aldım az önce. Sistemde ise hala eski bilgi olan "asgari şartlar sağlamadığı" yazısı bulunmakta, ancak ilk defa jüri ile ilgili bir yazı çıktı. Umarım ters giden birşey yoktur.

asabibekir
Aday Memur
27 Şubat 2020 19:50

Hocam sistemde hala asgari şart nedeniyle iptal gözüküyor demişsiniz; jüriyle ilgili dediğiniz yazı nerede çıktı acaba, paylaşabilir misiniz?

agha, 4 yıl önce

Hocam,

Sizinle aynı durumdaydık, ÜAK toplantısı gerçekleştirilmiş. İtirazıma cevap iki-üç gün içinde kargo ile gönderileceği hakkında sms aldım az önce. Sistemde ise hala eski bilgi olan "asgari şartlar sağlamadığı" yazısı bulunmakta, ancak ilk defa jüri ile ilgili bir yazı çıktı. Umarım ters giden birşey yoktur.

asabibekir
Aday Memur
27 Şubat 2020 19:52

Hocam 2019 Ekim itirazınıza mı cevap yazısı ulaştı elinize? Öyleyse Doçentlik Komisyonu toplantısı ne zaman yapılmış, yazıda belirtmişler mi?

Mpowerdoçent, 4 yıl önce
Hocam bana geldi yazı ben o itirazların komisyonun falan okuduğunu düşünmüyorum oradaki memur yazıp gönderiyor şahsen aklı baki olan her insan itirazı kabul eder konumdaydım ama Üak etmedi deli olacağım inanın daha eksik dosya ile 2017 de başvurdum böyle bir Sıkıntı çıkmadı sağlam dosya ile 2019 başvurusu asgari şart sebebi ile iptal edildi anlamsız

Mpowerdoçent
Aday Memur
27 Şubat 2020 20:00

Salı günü ulaştı yazıda toplantı ile ilgili bilgi yok
asabibekir, 4 yıl önce

Hocam 2019 Ekim itirazınıza mı cevap yazısı ulaştı elinize? Öyleyse Doçentlik Komisyonu toplantısı ne zaman yapılmış, yazıda belirtmişler mi?

agha
Kapalı
27 Şubat 2020 20:57

Hocam,

2019 ekim dönem bilgilerinin yukarısında, "lütfen üak duyurularını takip ediniz ve jürileriniz açıklandığında......" diye bir uyarı çıkıyor, daha önce böyle bir bilgi yoktu.

asabibekir, 4 yıl önce

Hocam sistemde hala asgari şart nedeniyle iptal gözüküyor demişsiniz; jüriyle ilgili dediğiniz yazı nerede çıktı acaba, paylaşabilir misiniz?

asabibekir
Aday Memur
28 Şubat 2020 09:44

Teşekkürler hocam; umarım bir sonraki dönemde sorun yaşamazsınız.

Mpowerdoçent, 4 yıl önce
Salı günü ulaştı yazıda toplantı ile ilgili bilgi yok

asabibekir
Aday Memur
28 Şubat 2020 09:45

Hocam, cevap için teşekkürler; ancak o söylediğiniz duyuru jüriler açıklandığı gün görünmeye başladı sistemde. Muhtemelen siz gözden kaçırdınız.

agha, 4 yıl önce

Hocam,

2019 ekim dönem bilgilerinin yukarısında, "lütfen üak duyurularını takip ediniz ve jürileriniz açıklandığında......" diye bir uyarı çıkıyor, daha önce böyle bir bilgi yoktu.

asabibekir
Aday Memur
28 Şubat 2020 15:30

Sevgili arkadaşlar,

Asgari şartlar nedeniyle iptale ilişkin yaptığım itiraz haklı bulunmuş ve bugün öğleden sonra durumum jüri sürecinde olarak güncellendi. Darısı benzer durumdaki arkadaşların başına.

agha, 4 yıl önce

Hocam,

docada
Aday Memur
28 Şubat 2020 15:34

Çok çok tebrikler harika bir haber, darısı diğer madur olan arkadaşlar varsan onlara olsun

mat.bil
Aday Memur
28 Şubat 2020 16:04

başarılı olan adaylar 5/5 başarılı diyor. merak ettiğim yedek juri kararınıda görebiliyormusunuz?

bezginbekirr, 4 yıl önce

peyzaj alanı ham puan 600 küsürmüş,

net puanı da 180

sağlık alanı ham puan 190,

net puan 120

ikisi de 5'te 5 başarılı

28 Şubat 2020 18:15

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Ayrıca tebrik ederim.

asabibekir, 4 yıl önce

Sevgili arkadaşlar,

Asgari şartlar nedeniyle iptale ilişkin yaptığım itiraz haklı bulunmuş ve bugün öğleden sonra durumum jüri sürecinde olarak güncellendi. Darısı benzer durumdaki arkadaşların başına.

28 Şubat 2020 19:18

Bugün bölümümüzdeki hocaya mail ve sms geldi. Kendisinin de bir jüriliği var. Gelen mail hatırlatma bildirimiydi. Rapor girmesi için 15 gün kaldığı yazıyordu.

Sontag
Aday Memur
28 Şubat 2020 21:04

Hocanıza 1 dosya mı gelmişti?

neyazsambilemedim2, 4 yıl önce

Bugün bölümümüzdeki hocaya mail ve sms geldi. Kendisinin de bir jüriliği var. Gelen mail hatırlatma bildirimiydi. Rapor girmesi için 15 gün kaldığı yazıyordu.

28 Şubat 2020 21:48

Evet hocam 1 dosya. Bizim jüriler 29 ocakta belli oldu. Muhtemelen hocaya da o tarihte jürilik gelmiştir. Muhtemelen 1 aday için 45 gün süre veriyorlar.

Sontag, 4 yıl önce

Hocanıza 1 dosya mı gelmişti?

adamrob
Aday Memur
28 Şubat 2020 22:12

Bu yazi bende de yeni cikti jurim hala belli degil. Baska bu yaziyi yeni goren var mi?

agha, 4 yıl önce

Hocam,

docada
Aday Memur
29 Şubat 2020 09:38

Arkadaşlar bir şey soracaktım konudan uzak belki de kusura bakmayın, şimdi tek adayı olan jurilerin girişi 9 marta kadar süresi, peki diyelim 3 adayla görevli jurimiz varsa haziranı mı bulacak en iyi ihtimal sonucu öğrenmemiz. bilmiyorum gerçi kaç aday var jurimde, ama tarihler konusunda yorum yapabilmek açısından sordum

BnSvKn
Kapalı
29 Şubat 2020 11:54

Eğer jürilerden bir tanesinin bile 3 dosyası varsa sonuç o da raporunu gönderdikten sonra açıklanır.

docada
Aday Memur
29 Şubat 2020 12:43

Anladım..o zaman en erken mayıs, haziran olur yani ?

BnSvKn, 4 yıl önce

Eğer jürilerden bir tanesinin bile 3 dosyası varsa sonuç o da raporunu gönderdikten sonra açıklanır.

29 Şubat 2020 13:30

Hocam jürideki dosya sayısı ve jürilerin 1 dosyayı ne kadar sürede değerlendireceğine bağlı.. Geçen gün bir hoca ile görüştüm, kendisine bir doçentlik dosyası geldiğinde en fazla 15 gün içinde değerlendirip raporu gönderdiğini söyledi. "2. hatırlatma SMS'i hiç gelmeden ben bitirmiş oluyorum" dedi. Dolayısıyla jürilerin değerlendirme hızına, iş yüklerine göre değişkenlik göstermekte.. Bu durumda biz en uzun ihtimali düşünürsek daha iyi olur bence, erken bir süreçte beklentiye girdiğimizde daha yorucu oluyor.. Hepimiz için en kısa sürede başarılı haberleri almak dileğiyle..

docada, 4 yıl önce

Anladım..o zaman en erken mayıs, haziran olur yani ?

29 Şubat 2020 15:20

Çok haklısınız hocam. Ama en kısa sürede olsa daha çok mutlu oluruz. İnşallah bizler jüri konumuna geldiğimiz zaman daha hassas davranır ve en kısa sürede değerlendiririz.

yenidocadayi, 4 yıl önce

Hocam jürideki dosya sayısı ve jürilerin 1 dosyayı ne kadar sürede değerlendireceğine bağlı.. Geçen gün bir hoca ile görüştüm, kendisine bir doçentlik dosyası geldiğinde en fazla 15 gün içinde değerlendirip raporu gönderdiğini söyledi. "2. hatırlatma SMS'i hiç gelmeden ben bitirmiş oluyorum" dedi. Dolayısıyla jürilerin değerlendirme hızına, iş yüklerine göre değişkenlik göstermekte.. Bu durumda biz en uzun ihtimali düşünürsek daha iyi olur bence, erken bir süreçte beklentiye girdiğimizde daha yorucu oluyor.. Hepimiz için en kısa sürede başarılı haberleri almak dileğiyle..

Toplam 4957 mesaj
«777879808182838485868788»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi