Editörler : Pangaea

26 Haziran 2020 10:00

kpss kitap ihtiyacım var

merhaba arkadaşlar acaba elinde çözümlü deneme yaprak test olan var mı bana gönderebilir mi

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 10:01

göndermek isterseniz özele yazabilirsinz

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 10:02

g y g k olacak tabi

BenAfk
Memur
26 Haziran 2020 13:36

2018 yılına ait sorubankalarım var ama muhtemelen bi çok bilgi güncellemesi olmuştur.

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 13:58

mrb tamam olur

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 13:59

hangi yayınların var

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 14:38

göndermek isterseniz özele yazabilirsinz

elektronik49
Kapalı
26 Haziran 2020 18:43

Var micozumlu d3neme yada soru bankası gönderebilecek arkadasimiz

elektronik49
Kapalı
28 Haziran 2020 00:05

Yok mu kitap gönderebilecek arkadaşlar

olumlubak
Aday Memur
28 Haziran 2020 01:11

hocaö kitap gönderemem ama faydalı olmak adına kpss kitaplarının pdflerinin olduğu sitelerin ve telegram gruplarının linklerini paylaşabilirim eğet işinize yararsa pdfler.

zübük61
Memur
28 Haziran 2020 01:48

kitaplara gerek yok pdf dolu zaten telegramda.

elektronik49
Kapalı
28 Haziran 2020 06:39

Tamam özel atın pdf

28 Haziran 2020 14:17

hocam şimdi pdf paylaşıyorsunuz ya. bu yasal mı. eğer fotokopi falan paylaşıyorsanız bu kul hakkı değil mi. o kitapların basımında oluşturulmasında bir sürü insanın emeği var. onların haklarını yemiş olmuyor musunuz bu tarz şeyleri kullanarak. bazı şeyler sadece uslubu düzelterek olmaz. çoğumuz torpilden şikayet ederiz ancak çoğu kişi korsan yayın kullanarak birilerinin hakkını yediğini düşünmez.

olumlubak, 4 yıl önce
hocaö kitap gönderemem ama faydalı olmak adına kpss kitaplarının pdflerinin olduğu sitelerin ve telegram gruplarının linklerini paylaşabilirim eğet işinize yararsa pdfler.

olumlubak
Aday Memur
28 Haziran 2020 14:21

Hocam benim maddi durumum yok bu arkadaşa alayım göndereyim.Bu arkadaşın da belliki yok ve böylr bir istekte bulunmuş.Yardım eden de çok az olmuş.Tamam haklısınız kul hakkı da.Kitap alamadığı için sınava hazırlanamamak da adalet mi?Üstelik pdflerin çoğu eski basım eski basımlar satılmıyor bile piyasada almak istesen de bulamazsın.Lütfen tek taraflı düşünmeyelim konuyu.
blizzard912, 4 yıl önce

hocam şimdi pdf paylaşıyorsunuz ya. bu yasal mı. eğer fotokopi falan paylaşıyorsanız bu kul hakkı değil mi. o kitapların basımında oluşturulmasında bir sürü insanın emeği var. onların haklarını yemiş olmuyor musunuz bu tarz şeyleri kullanarak. bazı şeyler sadece uslubu düzelterek olmaz. çoğumuz torpilden şikayet ederiz ancak çoğu kişi korsan yayın kullanarak birilerinin hakkını yediğini düşünmez.

olumlubak
Aday Memur
28 Haziran 2020 14:24

İnsanlar çok kötü durumlarda olabiliyor hocam hayat şartları malesef adil değil.Maliyeti 4 lira tutan kitap başı da yazarın 2 lira zor kazandığı kitapları 30 liraya satıyorlar.Bu aç gözlülük değil mi maddi gücü olmayan insanlar ne olacak.Ne diyelim onlara sizin paranız yok.Paranız olmadığı için kapasiteniz olsa bile sınava hazırlanmayın hep böyle kalın mı diyelim el insaf yani.
blizzard912, 4 yıl önce

elektronik49
Kapalı
28 Haziran 2020 14:32

Elinde olan varsa göndersin dedim .lanet olsun su parasizliga. Yazık insanlık ölmüş

28 Haziran 2020 14:33

dur dur. ben senin yazdığın başlığı bile okumadım. kızma.

elektronik49, 4 yıl önce

Elinde olan varsa göndersin dedim .lanet olsun su parasizliga. Yazık insanlık ölmüş

olumlubak
Aday Memur
28 Haziran 2020 14:47

Hocam ona kızma özel olarak belliki bana husumet duyuyor benim yazdığım yorumlara gelip cevap veriyor.Ben anladım derdini arkadaşın.
blizzard912, 4 yıl önce

dur dur. ben senin yazdığın başlığı bile okumadım. kızma.

28 Haziran 2020 14:48

memur adamsın bir kitap alıp göndersen ölür müsün pdf öneriyorsun adama.

olumlubak, 4 yıl önce
Hocam ona kızma özel olarak belliki bana husumet duyuyor benim yazdığım yorumlara gelip cevap veriyor.Ben anladım derdini arkadaşın.

olumlubak
Aday Memur
28 Haziran 2020 14:51

Memur adamım ama ayın sonunu zor getiriyorum çünkü tedavi masraflarına zor yetiyor para.Tuzun kuru olduğu için böyle konuşuyorsun.Zaten ne olduğunu en sonunda belli ettin.Yazık sizin gibi zihniyeti olan insanlara.
blizzard912, 4 yıl önce

memur adamsın bir kitap alıp göndersen ölür müsün pdf öneriyorsun adama.

28 Haziran 2020 14:58

o zaman geçmiş olsun. en kısa sürede şifa bulursun inşaallah. ama sınava yeniden çalışacak kadar sağlığın yerinde. bence buna şükretmelisin. sağlık konusunda kimse tuzum kuru diyemez. bugün sağlamsındır yarın ne olacağın belli olmaz. ama çok şükür bir rahatsızlığım yok.

ancak özellikle kitap konusunda bir hassasiyetim var. burslarla okuyan birisi olarak üni hayatım boyunca neredeyse hiç korsan kitap almadım diyebilirim. çünkü o kitaptan ekmek yiyen bir sürü insan var. ve o insanların hakkını yiyerek bitirdiğin okulun bir ömür faydası olmayabilir.

olumlubak, 4 yıl önce
Memur adamım ama ayın sonunu zor getiriyorum çünkü tedavi masraflarına zor yetiyor para.Tuzun kuru olduğu için böyle konuşuyorsun.Zaten ne olduğunu en sonunda belli ettin.Yazık sizin gibi zihniyeti olan insanlara.
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi