Editörler : ayşegül bgm

gurbetnurse
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 00:07

Mesajnızı gördgmü bilmenz adına yazıyorum. Ama cvp dahi vermicem.Siz almanz gerektgni almışsınızdır diye umuyorum.
bsrbnz, 4 yıl önce

Gurbetnurse mıdır nedir resmen forumda ağladın yok ölmek istiyorum nefes alamıyorum bizi bitirdiler şöyle böyle diye bide tercih vermicek yakın olsun yihaaaa diyor milletede ders veriyor yok vermeyin şöyle böyle diye neyse boyleleriyle ayni meslekte olduğuma okadar uzuluyorumki ikiyuzlu

gurbetnurse
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 00:09

Hocam boşverin bn bu forumda üslubuna dikkat etmeyen bu tarz kişilerle tartışmaya dahi girmiyorum. Allah biliyor neyin ne oldgnu. Kimseye açıklama yapmaya gerek yok.
Lisanssser, 4 yıl önce
bence gurbet nursee seninle ayni meslekte olduguna utanir tavrina konusma tarzina bakar misnn insanlarin dusunceleri degisebilir bu gayet normal bu nasil bir usluptur

Lisanssser
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:10

Haklısıniz hocam.Herkes stresli dönemlerde olabiliyor boyle seyler
gurbetnurse, 4 yıl önce
Hocam boşverin bn bu forumda üslubuna dikkat etmeyen bu tarz kişilerle tartışmaya dahi girmiyorum. Allah biliyor neyin ne oldgnu. Kimseye açıklama yapmaya gerek yok.

gurbetnurse
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 00:11

Kesinlikle hocam bizim de hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. İnşallah şimdi olmasa da en kısa zamanda buraya müjdelerimizi yazarız Allah ın izniyle:)))
Lisanssser, 4 yıl önce
Haklısıniz hocam.Herkes stresli dönemlerde olabiliyor boyle seyler

Lisanssser
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:12

insallah hocam yaa hayirlisuiyla yazariz insallah
gurbetnurse, 4 yıl önce
Kesinlikle hocam bizim de hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. İnşallah şimdi olmasa da en kısa zamanda buraya müjdelerimizi yazarız Allah ın izniyle:)))

Nurbsra
Memur
16 Aralık 2019 00:25

Herkesin kendi tercihi ben de ağladım yeri geldi ama mutsuz olacağımız yerlerde olmaktansa hepimiz beklemeyi tercih ederiz. Asıl öyle tiplerle ben meslektaş oldugum için utandım şuan demekki hemşirelikte biraz da Türkçe dersi verilmeli arkadaş yazım kurallarından bayağı yoksun.

Nurbsra
Memur
16 Aralık 2019 00:26

yihaa nedir ya kac yılında yaşıyoruz?
Nurbsra, 4 yıl önce
Herkesin kendi tercihi ben de ağladım yeri geldi ama mutsuz olacağımız yerlerde olmaktansa hepimiz beklemeyi tercih ederiz. Asıl öyle tiplerle ben meslektaş oldugum için utandım şuan demekki hemşirelikte biraz da Türkçe dersi verilmeli arkadaş yazım kurallarından bayağı yoksun.

gurbetnurse
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 11:08

Hocam kesinlikle sağlıklı karar verdgmi düşünüyorum yaşayamayacgmı düşündüğüm hiçbir yeri yazmıcam bugün yapıp tercihimi beklemeye başlıcam .Rabbim hakkımızda hayırlısını versn inşallah. Geç olsun da güç olmasın..
Nurbsra, 4 yıl önce

Nurbsra
Memur
16 Aralık 2019 14:01

amin hocam aynen öyle hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah
gurbetnurse, 4 yıl önce
Hocam kesinlikle sağlıklı karar verdgmi düşünüyorum yaşayamayacgmı düşündüğüm hiçbir yeri yazmıcam bugün yapıp tercihimi beklemeye başlıcam .Rabbim hakkımızda hayırlısını versn inşallah. Geç olsun da güç olmasın..
Toplam 149 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi