Editörler : oto-danisman-expert

inferno1
Memur
06 Kasım 2017 13:18

Cruse için tavsiyesi yada olumsuz bir deneyimi olan var mı? Fiyat model km olarak fiyati muadillerine göre biraz daha cazip

gelekobirnum
Kapalı
06 Kasım 2017 17:04

Honda Jazzları iyi bir inceledim. Temiz araç yok gibi. Bazıları eziği göçüğü olan 6-7 senelik araca bile 60 bin liradan fazla para istiyorlar. 40-45 bin tl arası temiz Jazz bulmak imkansız. 50-60 bin tlyi ikinci el 6-7 yaşındaki araca vereceğime, üstüne biraz daha koyar, sıfır araç alırım daha iyi. Bu arada 2 sene öncesine göre araba fiyatlarında inanılmaz değişim oldu. Siz güncel fiyatlardan biraz uzak kaldınız sanırım.

bytllhylmz, 6 yıl önce

Ben 2 sene önce 2008 Honda jazzı 36 ya aldım. Şimdi fiyatları 40-45 arası. O fiyatlara bence bulabilirsiniz belki modeli düşük de olabilir. Ama ben şu ana kadar büyük bir sıkıntı yaşayanı görmedim. Grubu da takip ediyorum.

bytllhylmz
Kapalı
08 Kasım 2017 01:43

Yok aslında güncel takip ediyorum. Size söyle ifade edeyim temiz araçlar zaten ilana koyulduğu an ya da 1 gün sonra satılıyor. Çünkü çoğu kişi otomatikte Honda jazz a bakıyor. Çok taliplisi var. İnanır mısınız şu an çalışma arkadaşlarımdan bir tanesi abi arabayı satmıyor musun diye beni sıkıştırıyor. O da eşine alacakmış otomatik olduğu için. Hatta satacağın zaman ilk beni ara diye tembihledi. :))) Gerçekten bide Honda jazz a binen biri aracını satmak istemiyor. Araba hem ufak hem içi geniş arka geniş bagaj geniş. Abarttığımı düşünebilirsiniz ama gerçekten öyle. Grupta çoğu arkadaş kendine göre uygun araç bulamadığı için ya başka araç aldılar ya da sizin dediğiniz gibi üzerine koyup sıfır araç aldılar. Fiyatların yüksek olmasından dolayı yakınan arkadaş çok. Örneğin geçen bir arkadaş paylaştı. 2012 otomatik Honda jazzını 51-52 civarı satmış. 1 günde satmış aracını. Alan adam 1 hafta sonra 57-58 civarı fiyata ilana koymuş. Ne diyelim inşallah aklınızdaki uygun araca sahip olursunuz.

gelekobirnum, 6 yıl önce

Honda Jazzları iyi bir inceledim. Temiz araç yok gibi. Bazıları eziği göçüğü olan 6-7 senelik araca bile 60 bin liradan fazla para istiyorlar. 40-45 bin tl arası temiz Jazz bulmak imkansız. 50-60 bin tlyi ikinci el 6-7 yaşındaki araca vereceğime, üstüne biraz daha koyar, sıfır araç alırım daha iyi. Bu arada 2 sene öncesine göre araba fiyatlarında inanılmaz değişim oldu. Siz güncel fiyatlardan biraz uzak kaldınız sanırım.

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
08 Kasım 2017 10:22

al satçıların inşallah elinde patlar aldıkları arabalar, inşallah aldıklarında kaza yaparlar..

bu kadar da fırsatçı olunmaz..

ihtiyacı olan kişiler al satçıların yüzünden ucuza alacakları arabayı alamıyor..

bytllhylmz, 6 yıl önce

Yok aslında güncel takip ediyorum. Size söyle ifade edeyim temiz araçlar zaten ilana koyulduğu an ya da 1 gün sonra satılıyor. Çünkü çoğu kişi otomatikte Honda jazz a bakıyor. Çok taliplisi var. İnanır mısınız şu an çalışma arkadaşlarımdan bir tanesi abi arabayı satmıyor musun diye beni sıkıştırıyor. O da eşine alacakmış otomatik olduğu için. Hatta satacağın zaman ilk beni ara diye tembihledi. :))) Gerçekten bide Honda jazz a binen biri aracını satmak istemiyor. Araba hem ufak hem içi geniş arka geniş bagaj geniş. Abarttığımı düşünebilirsiniz ama gerçekten öyle. Grupta çoğu arkadaş kendine göre uygun araç bulamadığı için ya başka araç aldılar ya da sizin dediğiniz gibi üzerine koyup sıfır araç aldılar. Fiyatların yüksek olmasından dolayı yakınan arkadaş çok. Örneğin geçen bir arkadaş paylaştı. 2012 otomatik Honda jazzını 51-52 civarı satmış. 1 günde satmış aracını. Alan adam 1 hafta sonra 57-58 civarı fiyata ilana koymuş. Ne diyelim inşallah aklınızdaki uygun araca sahip olursunuz.

bytllhylmz
Kapalı
08 Kasım 2017 14:11

Evet maalesef öyle.

melek yüzlü sahtekar, 6 yıl önce

al satçıların inşallah elinde patlar aldıkları arabalar, inşallah aldıklarında kaza yaparlar..

bu kadar da fırsatçı olunmaz..

ihtiyacı olan kişiler al satçıların yüzünden ucuza alacakları arabayı alamıyor..

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
03 Aralık 2017 12:07

Mazda 3

Temizini bulursanız 2007-08-09

40 cıvarı alınabiliyor.

Hem donanım zengini

Hem Lpg ve Otomatikte sorunsuzluğu

Hemde C sınıfı Japon otomobili oluşuyla;

Tam bir f/p otomobildir.

melek yüzlü sahtekar
Daire Başkanı
04 Aralık 2017 09:22

2010 model Hyundai i20 40 bin liraya aldım arkadaşlar.

1.4 cvvt team

67 bin km

değişen, kaza yok

sağ ve sol yan çiziklerden dolayı boyalı

sizce nasıl??

05 Aralık 2017 09:44

normal. 40bin altına araba kalmadı.

chevrolete de girilmesini mantıklı bulmuyorum.

1.4 cvvt team

67 bin km

değişen, kaza yok

sizce nasıl??

ygz1905
Aday Memur
06 Aralık 2017 20:01

Cruze'u iki yıl önce aldım harika konfor müthiş güvenlik opel astranın bütün yedek parçası uyumlu severek kullanıyorum.gidip bir clio linea hyundai era almaktansa tank gibi NCAP'TAN 5 YILDIZ almış çıktığı yıl 2009 da yılın arabası seçilmiş bir aracı almak akıllıca sorun varsa başka cevaplarım.

inferno1, 6 yıl önce

Cruse için tavsiyesi yada olumsuz bir deneyimi olan var mı? Fiyat model km olarak fiyati muadillerine göre biraz daha cazip

cerci24
Aday Memur
12 Aralık 2017 15:21

Bende focus 2006 ghi sw var. İstersen görüşelim

expertisego
Aday Memur
12 Mayıs 2018 12:41

sıfır araba fiyatları çok yüksek olması, ulaşılabilir fiyatlardaki sıfır arabaların donanım olarak tatmin etmemesi gibi etkenlerin araba alımında kararlarımızı büyük oranda değiştirmekte, dolayısıyla da sıfır araba yerine ikinci el araba almak daha mantıklı olmaktadır.ikinci el araba alırken bütçemize göre araba bakmaya başlar ve elimizdeki naktin miktarına göre araba bakarken kendimizi bir üst rakama çıkmış olarak bulabiliriz. işte bu manada 15 bin tl'ye araba bakarken 20 bin tl'ye bakarken buluruz kendimizi... derken bu rakam 40 bin tl'ye araba bakmaya kadar gelmiştir. her arabaya bakmayı ve saatlerce araştırma yapmayı bir kenara bırakalım ve bu konuda uzmanlar ne diyor hangi araba ne fiyatlara alınır? elinizdeki bütçeye göre hangi araba sizin için en uygunu olabilir? bu araştırmaları yapmış uzman bir video kanalını size tavsiye edeceğim. uzun zamandır takip ettiğim ve önceleri sadece kendi markalarını öne çıkarmak düşüncesinde olduğunu düşündüğüm ama sonrasında gerçekten otomobil konuşan, otomobilin tabiri caizse ıncığını cıncığını bilenlerin buluştuğu bir kanal olduğuna kanaat getirdim.40 bin tl'ye otomobil alrısam hangisini almalıyım? 40 bin tl'ye otombil öneriniz nedir derseniz tam size göre bir video:

https://youtu.be/pROZDTFCFEM

srknyln
Şube Müdürü
15 Mayıs 2018 11:07

Manuel düşünürseniz eğer aracımı satıyorum. 2011 model fiat linea active plus 1.3 multijet. Km 120.000 dedir. Orjinal km ve araç tamamen orjinaldir değişensiz. Sadece 1 parça boyası vardır. Tüm bakımları serviste yapılmıştır. MTV side düşüktür. Bilginize. Fİyatım 38000 TL ' dir.

pol.erz
Aday Memur
18 Mayıs 2018 23:12

hondadan şaşma derim ama o paraya da 2003 2005 arası anca bulursun

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
19 Mayıs 2018 07:44

Otomatik denince japon dan şaşma mevzusu eskide kaldı artık tüm markalar kendini geliştirmiş durumda ve çok daha sağlam akıcı otomatik vites tasarladilar.

pol.erz, 6 yıl önce
hondadan şaşma derim ama o paraya da 2003 2005 arası anca bulursun

fencikara
Memur
22 Mayıs 2018 16:27

A.s .

Ben 40 bin liraya 170 bin km'lerde Honda Accord satmıştım 1 yıl önce.

Şimdi yine aynı paralar.

Marka, km, vs. şeyler hep toplumumuzun bizde oluşturduğu algılardan ibaret.Keyfine bak hocam. Sadece masraf açmasın yeter bence.

Kesinlikle 40 bin liralık araba alacak olayım tek tercihim Accord olur.

fencikara
Memur
22 Mayıs 2018 16:28

hayırlı olsun. geç gördüm bu mesajınızı.

güle güle kullanın. yürütme maliyetleri en uygun olan arabayı tercih etmişsiniz

1.4 cvvt team

67 bin km

değişen, kaza yok

sizce nasıl??

volkan38
Şef
02 Temmuz 2018 17:04

dostlar 50 55 civarı alınabilecek en iyi araba hangisi ben astra j düşünüyorum

yer6adresi
Memur
04 Temmuz 2018 01:18

Dün Honda city aldım F1 yarı otomatik. 2006 90.000 km 40 bin tl

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
04 Temmuz 2018 12:40

Paranıza yazık etmişsiniz bence. 40 bin verip 2006 hem de benzinli araba alınmaz. Yerinizde olsan 45 gibi falan daha yeni model dizel alırdım torku çekişi yakıt tüketimi yönlerinden yüzünüz gülerdi.

yer6adresi, 6 yıl önce
Dün Honda city aldım F1 yarı otomatik. 2006 90.000 km 40 bin tl

yer6adresi
Memur
04 Temmuz 2018 17:27

45 çıkaramadık, 2011-12 civarı corsalar da çok boş geldi sadece ön camlar elektrikli olduğu için. En az 2 sene bineriz citye. yakıt tüketimi yönünden LPG şart gibi görünüyor.
ingilizceöğretmeni33, 6 yıl önce

Paranıza yazık etmişsiniz bence. 40 bin verip 2006 hem de benzinli araba alınmaz. Yerinizde olsan 45 gibi falan daha yeni model dizel alırdım torku çekişi yakıt tüketimi yönlerinden yüzünüz gülerdi.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi