Editörler : Pangaea
30 Ekim 2019 17:06

Hala güvenlik soruşturması bekleyenler !!

Arkadaşlar henüz aranmamış olan arkadaşlar Mevcut durumumuzu nasıl öğreneceğiz ? Çok uzun sürmedi mi ?

AKrep36
Aday Memur
30 Ekim 2019 17:13

Cimere yazmayı denedinizmi hakkını aramaktan korkan tek milletiz sanki tenöristmişiz gibi hiçbir durumu olmaksızın bizim güvenlik soruşturmamız hala gelmedi ben eşim için cimere yazdım tatmin edici cevap alamazsam tekrar yazacam bu iş mahkemelik olursa yüzde yüz kazanacağıma inanıyorum ve maddi manevi tazminat bedeli olan ücreti işini saçmaca yapan memurlardan rücusu için ayrıca dava açacam arıyoruz yazışma diyorlar yahu dumanla irtibata geçseniz şumdiye cevap gelirdi Allah belalarını versin başkada bişey demiyorum

Kakk
Aday Memur
30 Ekim 2019 17:31

Cimere yazmadım ama bende aradığımda sağlıklı bilgi alamıyorum durum neyse onu bilsek. Dediğiniz gibi memurlar bilgi vermemek için yemin etmişler gibi. Gerçekten en azından bir açıklama yapmaları lazım bence.

AKrep36, 4 yıl önce

Cimere yazmayı denedinizmi hakkını aramaktan korkan tek milletiz sanki tenöristmişiz gibi hiçbir durumu olmaksızın bizim güvenlik soruşturmamız hala gelmedi ben eşim için cimere yazdım tatmin edici cevap alamazsam tekrar yazacam bu iş mahkemelik olursa yüzde yüz kazanacağıma inanıyorum ve maddi manevi tazminat bedeli olan ücreti işini saçmaca yapan memurlardan rücusu için ayrıca dava açacam arıyoruz yazışma diyorlar yahu dumanla irtibata geçseniz şumdiye cevap gelirdi Allah belalarını versin başkada bişey demiyorum

Forvet21
Aday Memur
30 Ekim 2019 21:32

bende hala bekliyorum malesef emniyet müdürlüğünü aradım dosyanı atandigin ilçe mem e gönderdik diyorlar ilçe memi aradım dosyam daha gelmemiş diyorlar anlamadim gitti valla ...

Kakk
Aday Memur
31 Ekim 2019 10:03

Aynı şeyleri bende yaşıyorum hocam aynı sözleri duyuyorum.

Forvet21, 4 yıl önce
bende hala bekliyorum malesef emniyet müdürlüğünü aradım dosyanı atandigin ilçe mem e gönderdik diyorlar ilçe memi aradım dosyam daha gelmemiş diyorlar anlamadim gitti valla ...

Kakk
Aday Memur
01 Kasım 2019 11:16

Hiçbir bilgi alamıyorum ne olacak böyle bilmiyorum.

fhurghan
Kapalı
01 Kasım 2019 11:17

sormuyor musun? dosyamin takibini nasil yapacagim diye?
Forvet21, 4 yıl önce

Kakk
Aday Memur
01 Kasım 2019 11:37

Soruyorum hocam emniyetten çıkmış meb e gitmiş ama meb i arıyorum bize gelmemiş diyorlar. Dosyamın nerde olduğunu kimse bilmiyor. Bilgi almak bu kadar zor mu ?

fhurghan, 4 yıl önce
sormuyor musun? dosyamin takibini nasil yapacagim diye?

Kakk
Aday Memur
02 Kasım 2019 12:56

+++

pdr2018kpss
Aday Memur
03 Kasım 2019 18:49

+

İİibffff
Aday Memur
05 Kasım 2019 14:05

bende hala bekliyorum emniyeti ariyorum bilgi veremeyiz diyor kuruma ariyorum gelmedi sorusturma sonucunuz diyor aramaktan yoruldum artik.dosyami hala emniyette bekletiyorlar yani bu kadar zor mu sonuclandirip gondermek kuruma.3 ay oldu el insaf yani gercekten ......

Bilişimcio
Aday Memur
05 Kasım 2019 15:04

Ben de hâlâ bekleyenlerdenim 1 haftalık ara tatilde de çağrılmazsak ilk dönem böyle bitecek gibi duruyor

Ynsdrmz
Aday Memur
05 Kasım 2019 16:42

Al bendende o kadar Hocam
İİibffff, 4 yıl önce
bende hala bekliyorum emniyeti ariyorum bilgi veremeyiz diyor kuruma ariyorum gelmedi sorusturma sonucunuz diyor aramaktan yoruldum artik.dosyami hala emniyette bekletiyorlar yani bu kadar zor mu sonuclandirip gondermek kuruma.3 ay oldu el insaf yani gercekten ......

fhurghan
Kapalı
05 Kasım 2019 17:40

yaz cimere.
Bilişimcio, 4 yıl önce

Ben de hâlâ bekleyenlerdenim 1 haftalık ara tatilde de çağrılmazsak ilk dönem böyle bitecek gibi duruyor

Okdusty
Memur
05 Kasım 2019 21:57

kapanan kurumlarda çalıştınız mi hiç
İİibffff, 4 yıl önce

İİibffff
Aday Memur
05 Kasım 2019 22:49

hayir neden kii
Okdusty, 4 yıl önce
kapanan kurumlarda çalıştınız mi hiç

Okdusty
Memur
05 Kasım 2019 23:08

bekletme sebebi ne olabilir sizce
İİibffff, 4 yıl önce
hayir neden kii

İİibffff
Aday Memur
05 Kasım 2019 23:27

hicbir fikrim yok sadece bekletiyorlar bilgi vermiyorlarki
Okdusty, 4 yıl önce
bekletme sebebi ne olabilir sizce

Ynsdrmz
Aday Memur
07 Kasım 2019 13:35

+

Kakk
Aday Memur
07 Kasım 2019 14:11

Bekliyoruz çaresizce.

Ynsdrmz
Aday Memur
07 Kasım 2019 14:26

Herhangi bir bilgide alamıyoruz bir yerden. Acaba bu durumda olan kaç kişi var?
Kakk, 4 yıl önce

Bekliyoruz çaresizce.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi