Editörler : F16 Gökçen
30 Aralık 2020 00:04

ATA AÖF Tds bölümü diploma ne zaman gelir?
Arkadaşlar Ocak ayında ATA AÖF Tıbbi sekreterlik bölümünden mezun oluyorum. Diploma ne zaman gelir bir bilgisi olan var mı?

Uye.hatice.net
Aday Memur
30 Aralık 2020 18:08

Tüm derslerden geçersen dönem bittikten sonra e devlete mezun belgenizi işlerler ama kesin tarih vermek zor çünkü bende yaz okulunda mezun oldum yaklaşık bir ay içinde mezun bilgim düştü sisteme fakat henüz diplomalar elimize ulaşmadı yani elimize o kağıtın geçmesi pekte mühim değil önemli olan e devlete düşmesi. Tercihmi yapıcaksınız ondanmı sordunuz

gölgeharamisii
Aday Memur
30 Aralık 2020 19:40

Evet hocam puanım iyi de tercih yapmayı düşünüyorum bir sonraki alımda. Atanmaya engel teşkil etmesin diye öğrenmek istedim
Uye.hatice.net, 3 yıl önce
Tüm derslerden geçersen dönem bittikten sonra e devlete mezun belgenizi işlerler ama kesin tarih vermek zor çünkü bende yaz okulunda mezun oldum yaklaşık bir ay içinde mezun bilgim düştü sisteme fakat henüz diplomalar elimize ulaşmadı yani elimize o kağıtın geçmesi pekte mühim değil önemli olan e devlete düşmesi. Tercihmi yapıcaksınız ondanmı sordunuz

Uye.hatice.net
Aday Memur
30 Aralık 2020 20:50

Dönem bittikten sonra alım yaparlarsa yetişir diye düşünüyorum sizin mezuniyeti
gölgeharamisii, 3 yıl önce
Evet hocam puanım iyi de tercih yapmayı düşünüyorum bir sonraki alımda. Atanmaya engel teşkil etmesin diye öğrenmek istedim

Uye.hatice.net
Aday Memur
30 Aralık 2020 21:05

Puanınız kaçtı

gölgeharamisii
Aday Memur
31 Aralık 2020 00:20

İnşallah :) 84.55 ile sağlık bakanlığı alımında atanabilirim inşallah

Uye.hatice.net
Aday Memur
31 Aralık 2020 00:28

Atanırsınız ya 85 ile kapattı zaten ilk alımda. Bende 83.45 ile başvrucam inşallah atanırım

powerraid
Aday Memur
08 Şubat 2021 20:47

Hocam son final sınav notunuzun açıklandığı tarih mi mezun tarihi olarak işleniyor yani e-devlete düşüyor.Bir de diploma gelmeden atamaniz gerçekleşmiyor mu?
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi