Editörler : F16 Gökçen
12 Şubat 2010 12:57

Kimlik-bandrol

hala büroya gidip bandrolumu almadım bir sorun olurmu?son süresi ne zaman?

Rojew
Daire Başkanı
12 Şubat 2010 16:34

Bir sorun çıkmaz lakin sınavlarda bu senenin bandrolü gerekiyor. O zamana kadar da halletmiş olursun zaten

nerdennereye
Daire Başkanı
20 Mart 2010 17:08

forumdaşlar, adı aklıma gelmedi. hani kimliğin arkasına yapıştırılıyor ya, sene bilgilerini gösteriyor. ben ondan yapıştırtmadım daha.sınavda sorun çıkarırlar mı? çalıştığım için izin alıp gidemiyorum büroyada...

gimli2362
Kapalı
20 Mart 2010 18:03

sen genede sınava gittiğin gün sınav öncesi yapıştırmaya çalış bilemiyorum birşey diyip diyemiyeceklerini bir dediklerini farzet çalışmların boşa gider kaba tabir olacak ama sen eşeğini sağlam kazığa bağla.

sindy_22
Genel Müdür
20 Mart 2010 18:51

SINAVA ALMAZLAR EĞER BONDROL YAPIŞTIRILMAZ SA 2010 2011 DÖNEMİ...SINAVA KABUL ETMEZLER ..KESİN GİTMELİSİN

Süleyha
Şube Müdürü
20 Mart 2010 20:17

bendede var o sorn bende almadım bu senenin bandrolunu heralde sinavdan bi gün önce verirler..

sindy_22
Genel Müdür
20 Mart 2010 20:45

1gün önce verirler elbet..ama sınavda arkasında olması lazım

20 Mart 2010 20:49

benim ögrenci kimliğin arkasıda 2008-2009 bandrolü var sadece ve gitmedim aöfe hiç bu sene sadece bankadan aprayı yatırdım o kadar ne kitap aldım nede bandrl yapıstırtdım sıanvada böyle girecektim sorun olmaz insallah kesin bilgiyse gidip yapıstıtrayım ama aöf bürosuna 2 saat uzakdayım ben git 2 saat gel 2 saat 4 saat eder sanki sorun olmuyodu sınavda ya

sindy_22
Genel Müdür
20 Mart 2010 20:54

valla maybecim benim bildiğim sorun olduğu ama tabi sen genede iyice bir araştır...en kısası büüroya bir tlf aç..onlar söylerlerr..ama senn o 2saatt yola kendini hazırlaa:)

20 Mart 2010 21:02

ay bıktım valla billa yaaaaaaaaaaa

sorusuda dert kayıt parası dert kitabı dert sınav yeri dert bandrolü dert her haltı dört dörtlük yapıyolarda bandrolü eksik kaldıydı bana sınav giriş kagıdı geliyosa ben hala ögrenciyim demekki ne bidaha gidip ayaklarına bandrol yapıstırcaz para alırkn bulundugun yerdeki banakdan yatırıyosun ozaman kolaylık saglıyolar sınavlar bile illlerde yapılıyo ben ilçedeyim 2 saat yol gidecem 2 saatde gelecem 4 saat bide orda sehir içi dolmuslar dünya para dünya yorgunluk sınav günlerien yanıyodum bide bu cıktı soraym sunu büroya pazartesi onlarda bi halttan anlamıyolar ya hadi neyse

ya öyle bandrolsüz giripde orun cıkmayan yokmu ya gece gece sinir oldum şimdi

sindy_22
Genel Müdür
20 Mart 2010 21:13

maybe bak ben tam seni yanıltmak istemem ...ama sana öbür sene olan bişeyi anlatayım 4sınıfta olan birarkadaşım vardı.. kız bondrolu yapıştırmamıştı tabi bende bilmiyodum dikey geçiş yaptıgımdan yeni aldım..bu hiç sormadan sınav a 1gün kala biryerden duymuşş ...heme aradı kesınlıkle sınava gıremezsınız dedı... sayılmaz dedi.garibim kalktı gitti ufacık bişey içinn....

sen genede sıkma kendını pazartesi günü ara ...

20 Mart 2010 21:16

arayayım bakalım sındy cim

snki baska bir baslıkda oeg ve seville bunu konusmustuk gerke yok falan diye ama yanlıs da hatırlıyo olabilirim şimdi bu sinirle kafam dağıldı tam emin değilim sorayım su ek muhterem aöf çalışanlarına pazartesi

sindy_22
Genel Müdür
20 Mart 2010 21:44

valla maybecim ben ozaman yoktum belkide konuşmussunuzdur ..ama sen genede ona buna bakma direk ara onlar söylerlerr

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2010 10:27

bence sorun çıkar büroya sorun arkdaşlar en iyisini onlar bilir ama ben geçen yıl sınava girdigimde bakmışlardı arkasına

22 Mart 2010 11:01

arkadaşlar bulunduğum yerdeki aöf bürosunu aradım bu yılın bandrolünü yapıştırmaya gelmedim sınava alınmazsın diye söylenti var doğrumu dedim oda mesuliyet size ait sınava almazlarsa hak idda edemezsiniz dedi kurala göre banrolü bastırtmanız gerekiyor dedi bende dedim ki ben ilçedeyim gelmem hem uzun sürüyor hemde pahalı oluyor cumartesi günü beni sınavım ikibucukda cumartesi sabahı gelsem size sınav öncesi yapıstırsanız olurmu dedim olur dedi bütün aöf büroları cumartesi pazar sabah açılıyor dedi bendecumartesi sabahı erken cıkıcam önce büroya gidip bandrol bastırıcam iki bucukdada sınava girerim artık aklınızda olsunsizinde cumartesi pazar bütün gün acıkmıs bütün aöf büroları

sindy_22
Genel Müdür
22 Mart 2010 14:03

iyi maybe 2kez gitmek zorunda kalmayacan :)

22 Mart 2010 14:08

ay evet şekerim çok şükür valla delire delire gider gelirdim artık :)

@diriliş
Şube Müdürü
22 Mart 2010 15:49

bandrol için kendiniz gidemiyorsanız bi başkasını gönderebilirsiniz.mutlaka sizin gitmeniz gerekmiyor.

impavido
Kapalı
22 Mart 2010 15:54

2010 2011 mi 2009 2010 değil mi bizimkine eski mi yapıştırmışlar yani :)

mrc_1984
Daire Başkanı
24 Mart 2010 12:44

geçerli yılın badrolü bulunmayan kimlikler geçersizleşir , aöf bürosununa gitmeniz gerekiyor arkadaşlar ihmal etmeyin...

ara sınava girememek , finalde zorlanmak demektir

love_you
Aday Memur
04 Nisan 2012 02:07

Aynı hatayı bende yaptım unuttum bandrol yapıştırtmayı :)) Sabaha hallederiz artık.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi