Editörler : Pangaea
17 Şubat 2020 16:54

Ek Atama Haberlerine İnanmayın

İnsanlar yine algı yaratmaya çalışıyor. Nereden öğrendikleri belli olmayan bilgileri %100 doğruymuş gibi dillendiriyorlar. Resmi bir duyuru yapılmadıkça bu tür haberlere inanmayın.

Didemm91
Şef
17 Şubat 2020 17:17

Resmî duyuru yapılmadıkça inanmak zaten mantıklı değil hocam hakkınız var sadece söylentileri duyumları paylaşma amaçlı başlıklar açılıyoryalnız algı yaratma amaçlı ne için olabilir acaba?

Puffs
Aday Memur
17 Şubat 2020 17:23

Hocam biliyorsunuz sınavdan sonra 60bin veya 40bin atama olacak diyenler vardı, insanlara umut verdiler sürekli. Atanacak kişi sayısı açıklanınca hiç biri çıkıp "ben yanlış biliyormuşum" dedi mi? Hayır. Üniversite mezunu bir insan kaynağı olmadan bilgi paylaşmamalı zaten. İnsanlar a umut vererek baskı yaratacaklarını ve ek atamayı bu sayede alacaklarını düşünüyorlar.

Didemm91, 4 yıl önce

Resmî duyuru yapılmadıkça inanmak zaten mantıklı değil hocam hakkınız var sadece söylentileri duyumları paylaşma amaçlı başlıklar açılıyoryalnız algı yaratma amaçlı ne için olabilir acaba?

çatlakpanda
Şube Müdürü
17 Şubat 2020 17:24

Sizin tahmininiz nedir?
Puffs, 4 yıl önce

Hocam biliyorsunuz sınavdan sonra 60bin veya 40bin atama olacak diyenler vardı, insanlara umut verdiler sürekli. Atanacak kişi sayısı açıklanınca hiç biri çıkıp "ben yanlış biliyormuşum" dedi mi? Hayır. Üniversite mezunu bir insan kaynağı olmadan bilgi paylaşmamalı zaten. İnsanlar a umut vererek baskı yaratacaklarını ve ek atamayı bu sayede alacaklarını düşünüyorlar.

Bekleyenadamm
Aday Memur
17 Şubat 2020 17:44

Kımse zaten kesin bir sey soylemiyor. Bakanlıktan konusanlar bile kesin demiyor. Zaten ilk atamlar bitmeden bunu kimse soyleyemez cunku tercihlerde oynamalara sebep olabilir. Fakat bu kadar söylemede inamayin olmaz oyle sey diyemeyiz yoksa durduk yere niye konussunlar atama yapmıyoruz bu sene bu kadar der gecerler. Benim şahsi fikrim 2020 kpss sonuclanmadan ek atama olacağı yönünde cünkü görünen oyle duruyor ama sayısı hakkında bir sey soylemeyemiz. Herkes en az 40bin olsun istiyor fakat 20bin olacak gibi duruyor.

fhurghan
Kapalı
18 Şubat 2020 07:18

Bakanin aciklamasi ek atama olacak diye twitterda zir geziyor ona da ki inanmayalim? Puanin yetmiyor seneye kalmisin belli. Ul mem bile soyledi buranin olacak diye komisyon talebi var mebe haziranda.

Didemm91
Şef
18 Şubat 2020 09:17

Sayı hocam 10 20 ?

Puffs
Aday Memur
18 Şubat 2020 10:14

Sınavdan sonra ek atama olmaz diyordun şimdi 1500% olur diyorsun :D

fhurghan, 4 yıl önce

Bakanin aciklamasi ek atama olacak diye twitterda zir geziyor ona da ki inanmayalim? Puanin yetmiyor seneye kalmisin belli. Ul mem bile soyledi buranin olacak diye komisyon talebi var mebe haziranda.

çatlakpanda
Şube Müdürü
18 Şubat 2020 12:14

Tahminim nisanda duyuru haziranda alım süreci. Mülakat sız da olma ihtimali yüksek. Bakanın konuşmalarından hareketle bu şekilde düşünüyorum. Sayı da 17-20 arası olur bence.

fhurghan
Kapalı
18 Şubat 2020 12:49

Ben eger duyuru aralik mart atama gelirse ek olacak %100 dedim eger mart ilan eylul atama gelirse korkun dedim sayi da 20bindir. 25 yapmak 30 yapmak icin ankaralara kadar gittik eylem yaptik, siz burada parmak kasi yaparken. Bakan 40bin ihdas etti rakami.

Bekleyenadamm
Aday Memur
18 Şubat 2020 13:19

Millet ek atama gelsin çabasinda bazilarıda ters algı yaratma çabasında ve dalga gecer gibi bi uslupla. Bakanlıkta insanlar acık acık soyluyorlar artik ustelik tarih vererek konusanlar bile var nisanın 2. haftası bekleniyor. Bu başlığı altında yazılanlari okuyanlar icin soyluyorum lutfen baska yazi yazmayalım boylece bu başlığı gündemde tutmamış oluruz teşekkürlerr.
Puffs, 4 yıl önce

Sınavdan sonra ek atama olmaz diyordun şimdi 1500% olur diyorsun :D

Puffs
Aday Memur
18 Şubat 2020 14:20

Diyenler var deyip kim olduğunu söyleyemiyorsunuz. Elinizde doğru düzgün bir kaynak yok. Varsa isim vererek söyleyin kimden haber aldığınızı biz de ona göre davranalım.

Puffs
Aday Memur
18 Şubat 2020 14:24

Bu forumda parmak kası yapan biri varsa o da sensin, yorum yazmadığın, milletle alay etmediğin konu görmedim.

fhurghan, 4 yıl önce

Ben eger duyuru aralik mart atama gelirse ek olacak %100 dedim eger mart ilan eylul atama gelirse korkun dedim sayi da 20bindir. 25 yapmak 30 yapmak icin ankaralara kadar gittik eylem yaptik, siz burada parmak kasi yaparken. Bakan 40bin ihdas etti rakami.

Bekleyenadamm
Aday Memur
18 Şubat 2020 15:23

Kusura bakma da atanmak icin calistigin bakanlıgın bakanını ve müdürlerini takip etmiyorsan oda senin acizliğin yapacak bir sey yok. elinin altinda teknoloji var telefon var internet var biraz araştırsan kim ne diyor gorursun tek tek sana burdan butun haberleri duyuramayiz heralde. Alinan haberler var ki forumlarda yaziyoruz bu kadar olumsuz düsünen her seye herkese mudehale eden birinin amaci ne olabilir ki anlamsız.
Puffs, 4 yıl önce

Diyenler var deyip kim olduğunu söyleyemiyorsunuz. Elinizde doğru düzgün bir kaynak yok. Varsa isim vererek söyleyin kimden haber aldığınızı biz de ona göre davranalım.

Puffs
Aday Memur
18 Şubat 2020 15:27

Haber veriyorsan kimden duyduğunu kanıtlayacaksın yoksa boşuna konuşup insanların umutlarıyla oynama.

Bekleyenadamm, 4 yıl önce
Kusura bakma da atanmak icin calistigin bakanlıgın bakanını ve müdürlerini takip etmiyorsan oda senin acizliğin yapacak bir sey yok. elinin altinda teknoloji var telefon var internet var biraz araştırsan kim ne diyor gorursun tek tek sana burdan butun haberleri duyuramayiz heralde. Alinan haberler var ki forumlarda yaziyoruz bu kadar olumsuz düsünen her seye herkese mudehale eden birinin amaci ne olabilir ki anlamsız.

fhurghan
Kapalı
21 Şubat 2020 07:30

Ne oldu ek atamaci?

teo 1.8.A
Aday Memur
21 Şubat 2020 12:21

inanmadık tamam :D

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler