Editörler : supporters.
02 Haziran 2019 14:35

2020-Ankara KPSS A Kurs-Kaynak Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Okulum yeni bitti. Şehirdışından gelip ankarada kpss alan dershanesine yazılmayı düşünüyorum.Bayram sürecinde forumlardan, çevremden araştırıp bayram sonrası görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Bir kaç tane başlık var ama çok kısıtlı kalmış yorumlar. Gerçek deneyimli kişilerden, gerçek yorumlar bekliyorum (malum reklamlar araya giriyor). Şimdiden teşekkür ederim.

ustatmehmet
Aday Memur
02 Haziran 2019 14:38

Bir de sizce dershane seçerken dikkat edilmesi gereken hususlara da değinirseniz sevinirim :)

düşü
Kapalı
03 Haziran 2019 08:31

KPSS alan kitaplarını satıyorum almak isteyen varsa mesaj atablir

Murat yayınları iktisat

Murat yayınları maliye

Murat yayınları muhasebe

Murat yayınları özel hukuk

Murat yayınları çek kopar yaprak test

iktasatbve maliyenin yarısı kullanıldı diğerleri sıfırsıfır hepsi 20 tl

düşü
Kapalı
03 Haziran 2019 08:32

Zeynel dinler ikt çkmıs sorular 2 cilt sıfır 30 tl

buseşanlı
Aday Memur
15 Haziran 2019 13:06

merhaba arkadaşlar Ankara da ki hemen hemen bütün kursları gezdiğim için size de yardım etmek istedim. öncelikle şunu söylemeliyim alacağınız dersler her yerde aynı ama ders saatleri hocalar programlar ve ücretler arasında fark var. benim için öncelik makul bir fiyat olmasıydı fakat çok ucuz fiyat veren yerlerde de insanın aklında şüphe kalıyor. gezdiğim bütün yerlerin sonucunda YAKLAŞIM KARİYERİ tavsiye edebilirim. şimdilik aklıma en çok yatan yer orası oldu. nedenine gelince hoca kadroları gayet iyi yaptıkları genel tekrar kampına katılarak bunu çok iyi test ettim. yayınlar deneme sınavları ders saatleri gayet iyi. fiyat konusunda da çok yardımcı oldular ve çok güzel ilgilendiler. erken kayıt dönemi için fiyat konusunda aylık olarak değiştiğini söylediler. o yüzden düşünen arkadaşlar en kısa zamanda gidip baksın derim. konum olarak da diğer yerlere göre daha sakin bir yerde olması avantaj. umarım yardımcı olabilmişimdir. herkese başarılar.

ustatmehmet
Aday Memur
16 Haziran 2019 17:51

hocam teşekkür ederim. ben o dershaneden çok tatmin olmadım. ama sizi etkilemek istemem. hakkınızda hayırlısı olsun.

buseşanlı, 5 yıl önce

merhaba arkadaşlar Ankara da ki hemen hemen bütün kursları gezdiğim için size de yardım etmek istedim. öncelikle şunu söylemeliyim alacağınız dersler her yerde aynı ama ders saatleri hocalar programlar ve ücretler arasında fark var. benim için öncelik makul bir fiyat olmasıydı fakat çok ucuz fiyat veren yerlerde de insanın aklında şüphe kalıyor. gezdiğim bütün yerlerin sonucunda YAKLAŞIM KARİYERİ tavsiye edebilirim. şimdilik aklıma en çok yatan yer orası oldu. nedenine gelince hoca kadroları gayet iyi yaptıkları genel tekrar kampına katılarak bunu çok iyi test ettim. yayınlar deneme sınavları ders saatleri gayet iyi. fiyat konusunda da çok yardımcı oldular ve çok güzel ilgilendiler. erken kayıt dönemi için fiyat konusunda aylık olarak değiştiğini söylediler. o yüzden düşünen arkadaşlar en kısa zamanda gidip baksın derim. konum olarak da diğer yerlere göre daha sakin bir yerde olması avantaj. umarım yardımcı olabilmişimdir. herkese başarılar.

16 Haziran 2019 18:06

hocam merhabalar. bende sizin gibi araştırma yapıyorum. araştırmaya başladıysanız paylaşabilir misiniz? nereden başlayacağımı bilmiyorum

ustatmehmet, 5 yıl önce

Bir de sizce dershane seçerken dikkat edilmesi gereken hususlara da değinirseniz sevinirim :)

ustatmehmet
Aday Memur
16 Haziran 2019 18:23

evet hocam kimseden ses çıkmayınca ismi duyulmuş bir kaç dershaneyi gezip, kendim tecrübelendim. Pegem, data, 4t, monopol, kuzey akademi, murat , başkent kariyer bunlar Ankara da belli başlı kpss kursları. Dikkat ettiğim hususları şöyle sıralayabilirim;

- hepsinin sınıfları kalabalık vıp sınıflar bekleme zaten kpss ye hazırlanıyoruz

- fiziki ortam (sınıflar benim için önemli basık karanlık ortamlara gelemiyorum bu kişisel tercih)

- en erken gruplar eylülde başlıyor, önemli olan başlaması değil bittikten sonra ki aktiviteleri öğrencileri başıboş bırakmamaları, etütleri,denemeleri, kurum sınavlarındaki etkinlikleri

- son olarakta yayınları ve hoca kadroları. adı duyulan hocaların dersine girmek isteyeceksin doğal olarak onu sorgulamalısın, benim dersime girecek mi?

- ücret konusuna çok takılmadım açıkcası çok uygun yerlerde var, o verdiğin para bile fazla. Çok pahalı yerler var, onun da adı var altı boş. istediğin hoca girer mi girmez mi belli değil.

gezerek bu sorularla kendime bir yer belirledim, şimdi de tecrübeleri arkadaşlarımla paslaşıyorum, yakın zaman gidip yazılacağım.

kaybedecek tek bir yılım var o yüzden çok inceledim her şeyi. hakkımızda hayırlısı diyelim

erhancagın, 5 yıl önce

hocam merhabalar. bende sizin gibi araştırma yapıyorum. araştırmaya başladıysanız paylaşabilir misiniz? nereden başlayacağımı bilmiyorum

16 Haziran 2019 18:27

çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Peki size yakın gelen dershane hangisiydi paylaşır mısınız?

ustatmehmet, 5 yıl önce

evet hocam kimseden ses çıkmayınca ismi duyulmuş bir kaç dershaneyi gezip, kendim tecrübelendim. Pegem, data, 4t, monopol, kuzey akademi, murat , başkent kariyer bunlar Ankara da belli başlı kpss kursları. Dikkat ettiğim hususları şöyle sıralayabilirim;

- hepsinin sınıfları kalabalık vıp sınıflar bekleme zaten kpss ye hazırlanıyoruz

- fiziki ortam (sınıflar benim için önemli basık karanlık ortamlara gelemiyorum bu kişisel tercih)

- en erken gruplar eylülde başlıyor, önemli olan başlaması değil bittikten sonra ki aktiviteleri öğrencileri başıboş bırakmamaları, etütleri,denemeleri, kurum sınavlarındaki etkinlikleri

- son olarakta yayınları ve hoca kadroları. adı duyulan hocaların dersine girmek isteyeceksin doğal olarak onu sorgulamalısın, benim dersime girecek mi?

- ücret konusuna çok takılmadım açıkcası çok uygun yerlerde var, o verdiğin para bile fazla. Çok pahalı yerler var, onun da adı var altı boş. istediğin hoca girer mi girmez mi belli değil.

gezerek bu sorularla kendime bir yer belirledim, şimdi de tecrübeleri arkadaşlarımla paslaşıyorum, yakın zaman gidip yazılacağım.

kaybedecek tek bir yılım var o yüzden çok inceledim her şeyi. hakkımızda hayırlısı diyelim

ustatmehmet
Aday Memur
16 Haziran 2019 18:29

kendi içime sinen bir dershane var ama şu an hem yazılmadım hem de o tecrübeye ulaşmadım. o yüzden paylaşmasam daha iyi. Ama isterseniz özelden paylaşabilirim

erhancagın, 5 yıl önce

çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Peki size yakın gelen dershane hangisiydi paylaşır mısınız?

16 Haziran 2019 18:30

özelden yazıyorum o zaman hocam

ustatmehmet, 5 yıl önce

kendi içime sinen bir dershane var ama şu an hem yazılmadım hem de o tecrübeye ulaşmadım. o yüzden paylaşmasam daha iyi. Ama isterseniz özelden paylaşabilirim

ustatmehmet
Aday Memur
16 Haziran 2019 19:03

hocam siz 2020 dönemi için mi yazıldınız? başka bir yerde daha rastladım yazınıza sanırım fake hesapsınız?

https://forum.memurlar.net/konu/2322513/7.sayfa

19 Ekim 2018 17:41 buseşanlı

Aday Memur

merhaba arkadaşlar Ankaradaki hemen hemen bütün kursları gezdim yargı murat pegem yaklaşım vs.

Hemen hemen hepsinin fiyatları birbirine yakındı pegem hariç. Pegem ilk gittiğim yerdi ve baştan eledim birincisi sınıf çok kalabalıktı ve fiyat çok pahalıydı.

A grubundan hazırlanacağım ve bu ikinci senem gygk kendim halledeceğim için sadece A grubu araştırması yaptım.

Yaklaşım kariyer hafta sonu programına kayıt yaptırdım. yaklaşımda artı olarak gördüğüm hoca kadrosu sınıf sayısı ve biraz daha sakin bir yerde yer alması .. çünkü diğer yerleri gezerken dışarıdan gelen sesler çok rahatsız ediciydi. yarın kursum maliye dersi ile başlıyor. umarım herşey beklediğim gibi güzel olur sınava girecek herkese başarılar dilerim.

buseşanlı, 5 yıl önce

nietzsche471
Aday Memur
16 Haziran 2019 19:19

merhaba kardeşim. ortalık reklam yerine dönmüş. forumlarla falan olacak iş değil doğrusu dershane seçimi. ben bir kaç başlık altında da yazdım görüşme esnasındaydık o zaman. ilgilenen arkadaşlara da tavsiye niteliğinde olsun. siyasal çıkışlıyım. üst dönemlerimizden aldığımız geri dönüşlerle ve kendi görüşmelerimizle birlikte arkdaş grubumuzla 4t ye yazıldık. siyasaldan ve diğer ünilerden bir sürü derece öğrencisi var burada. her şey öğrenci de bitiyor tabi ki ama burada öğrenciyi yukarıya taşıyan ilgilenen bir kurum var. bunlar hep üst dönemlerimizin geri dönüşleri. sana da tek tavsiyem şu mutlaka giden duyan şahit olan yakınlarınla arkadaşların konuş. en iyi rehber onlar. belki de burayı tercih edersin ve karşılaşırız. şimdiden başarılar dilerim

ahmet ista
Aday Memur
17 Haziran 2019 10:16

sadece kitap veriyorlar.başka hiç bir numaraları yok.muhasebe ölü.iktisat kitaptan oku gel.sınıflar kalabalık.ticarethane olmuş.Sana tavsiyem 4t,makro monopol gibi ticarethaneye dönmüş yerlerden uzak dur.

nietzsche471, 5 yıl önce

merhaba kardeşim. ortalık reklam yerine dönmüş. forumlarla falan olacak iş değil doğrusu dershane seçimi. ben bir kaç başlık altında da yazdım görüşme esnasındaydık o zaman. ilgilenen arkadaşlara da tavsiye niteliğinde olsun. siyasal çıkışlıyım. üst dönemlerimizden aldığımız geri dönüşlerle ve kendi görüşmelerimizle birlikte arkdaş grubumuzla 4t ye yazıldık. siyasaldan ve diğer ünilerden bir sürü derece öğrencisi var burada. her şey öğrenci de bitiyor tabi ki ama burada öğrenciyi yukarıya taşıyan ilgilenen bir kurum var. bunlar hep üst dönemlerimizin geri dönüşleri. sana da tek tavsiyem şu mutlaka giden duyan şahit olan yakınlarınla arkadaşların konuş. en iyi rehber onlar. belki de burayı tercih edersin ve karşılaşırız. şimdiden başarılar dilerim

Freud666
Aday Memur
18 Haziran 2019 17:03

bende aynı sorundan dolayı geçen yıl çok araştırdım İsem Kızılay'a kayıt oldum kardeşim. ufak tefek sorunlar yaşadık ama yönetim hep yardımcı ve çözücü oldu git görüş yine de inşallah kazanırız hepimiz

kaplumbaga155
Yasaklı
18 Haziran 2019 17:33

arkadaşlar alan bilgim sıfır başlangıç için şöyle bir kitap düşündüm sizce ufak ufak şimdiden başlasam nasıl olur. sadece derslerin genel hatlarını ve mantığını kavramak için sınavı kazanmak için değil. en az 2 yıl var sınava girmeme:

https://www.kitapsec.com/Products/2019-KPSS-A-Grubu-ve-Tum-Kurum-Sinavlari-Tum-Dersler-Konu-Anlatimli-Tek-Kitap-Savas-Yayinlari-341853.html

gamzesrn
Aday Memur
26 Haziran 2019 11:35

Herkese merhaba arkadaşlar. ben dün bir arkadaşımın tavsiyesiyle Yaklaşım Kariyere yazıldım. tabi ki sadece arkadaş tavsiyesi üzerine gitmedim. öncesinde küçük çaplı bir araştırma yapmıştım. sanırım biraz sakin bir yerde kaldığı için bazı arkadaşlar haberdar değilmiş bu kurstan aslında 25 yıllık bir yermiş. dün gittiğimde gayet güzel ilgilendiler benimle. derslerim eylül sonunda başlayacak. arkadaşımda yanımda olduğu için anlatılan şeyleri aynen oda tasdik etti. fiyat noktasında da çok yardımcı oldular. Ankara da kurs arayan arkadaşlara Yaklaşım Kariyeri tavsiye edebilirim.

oraletlibey
Aday Memur
27 Haziran 2019 14:08

makro akademi ile görüşebilirsiniz. alanında gerçekten donanımlı hocaları vardır. ben 2018 kpss'ye orda hazırlandım ve güzel puanlarla kapadım sınavı. iş dershane kadar bizde de bitiyor bunu da göz önünde tutun.

27 Haziran 2019 22:44

garanti yaklaşım ve data arasında kaldım hangisi daha iyidir

ozyvenue
Aday Memur
01 Temmuz 2019 17:30

Bilmiyorum geç mi oldu ama biz bugün 4 arkadas kızılay isem akademiye yazıldık. musa çiçek ve anıl ulaş hoca falan çok iyi diye okuduk. ki bir arkadas daha vardı idareden sıkıntı olmuyor diye yazmıstı bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

nietzsche471
Aday Memur
21 Temmuz 2019 12:49

zaten hepsi bir ticarethane değil mi hocam?

ahmet ista, 5 yıl önce

sadece kitap veriyorlar.başka hiç bir numaraları yok.muhasebe ölü.iktisat kitaptan oku gel.sınıflar kalabalık.ticarethane olmuş.Sana tavsiyem 4t,makro monopol gibi ticarethaneye dönmüş yerlerden uzak dur.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi