Editörler : E.Kayı Han
04 Ekim 2020 22:14

İcra müdürlüğü mü kendi memleketinde mübaşirlik mi?
Arkadaşlar İcra müdürlüğü mü yoksa kendi memleketinde mübaşir olarak çalışmak mı bundan önceki mülakattan başarısız oldum şimdi de nasıl olsa işim var diye bakmıyorum soğudum müdürlükten mantıklı mı sizce

afulutas
Genel Müdür
04 Ekim 2020 23:13

şu anda mübaşir misiniz?

themisbey
Memur
05 Ekim 2020 00:38

her ikisi de biribirnden beter yani ama müdürlük daha iyi hiç olmazsa başka kuruma geçebilme şansın var mübaşrilikte 50 yıl da geçse aynısın düşmanıma bile tavsiye etmem onu

benkatip
Şef
05 Ekim 2020 00:40

Müdür olunca , başka kuruma geçme şansı derken?Kurum muvafakat vermiyor demiştiniz genel olarak sanki.

themisbey, 4 yıl önce

her ikisi de biribirnden beter yani ama müdürlük daha iyi hiç olmazsa başka kuruma geçebilme şansın var mübaşrilikte 50 yıl da geçse aynısın düşmanıma bile tavsiye etmem onu

themisbey
Memur
05 Ekim 2020 00:42

doğrudur yardımcı personele vermior ama müdür olarak geçebilme şansın yüksek bide müdür kadrolu yardımcı personel sözleşmeli

benkatip, 4 yıl önce

Müdür olunca , başka kuruma geçme şansı derken?Kurum muvafakat vermiyor demiştiniz genel olarak sanki.

furkanemytu
Yasaklı
16 Mayıs 2021 04:16

mübaşirdir galiba

orangeblue3
Aday Memur
18 Mayıs 2021 02:13

ikisini de yapma. pazarda limon sat emin ol daha mutlu olursun. sıfır şaka.

thh34
Aday Memur
10 Ağustos 2021 14:39

merhaba eşim icra müdür yrd. ancak henüz asaleti tasdik olmadı. ben de icra müdür yrd olarak başlarsam (mülakat olumluysa) aynı yere veriyorlar mı?

Mübaşir KA
Aday Memur
13 Ağustos 2021 15:20

Ben bir mübaşirim allah bozmasın memnunum ama müdürlük ile kıyaslamam ha şu da var icra müdürlüğünü kazanıp iş yoğunluğundan bunalan istifa eden bir kaç avukat arkadaş bilirim

Yigido1983
Aday Memur
15 Ekim 2021 10:22

mübaşirlik daha iyi. icra mdr yrd sıyım. kendi memleketinde mübaşirlik daha iyidir

15 Ekim 2021 11:54

Tercih şansınız varsa icra müdürlüğüdür. Hatta tercih kategorisinde bile sayılmaz.

Teskere bırakıp hep çatışmalı yerlerde piyade er olarak kalmak ve asla terfi edemeden, onbaşı bile olamadan çalışmak mı istersiniz, yoksa yoğun bölgelerde muvazzaf Jandarma Bölük Komutanı mı olmak istersiniz?

Karşılaştırması tam olarak budur.

25 Ekim 2021 16:07

gel kardeş 2 gür mübaşirlik yap öyle karar ver istersen . emin ol yeryüzünün en iğrenç memuriyeti ama el mahkum ekmek parası. 3. sınıf insan gözüyle bakılıyor mübaşire üstelik çok yüksek puanlarla girmemize rağmen.

Yigido1983, 3 yıl önce

mübaşirlik daha iyi. icra mdr yrd sıyım. kendi memleketinde mübaşirlik daha iyidir

Yigido1983
Aday Memur
25 Ekim 2021 16:22

işin zorluğu ve yükümlülükleri açısından seçim yapmam gerekse mübaşirlik dedim. yoksa kolay demedim. aynı şekilde 1 hafta karşılıklı çalışabilsek belki birbirimizi daha iyi anlayabiliriz.

Ozelusakmubasır, 2 yıl önce

gel kardeş 2 gür mübaşirlik yap öyle karar ver istersen . emin ol yeryüzünün en iğrenç memuriyeti ama el mahkum ekmek parası. 3. sınıf insan gözüyle bakılıyor mübaşire üstelik çok yüksek puanlarla girmemize rağmen.

25 Ekim 2021 16:35

iş mesele değil erken gelir geç gideriz bi şekilde hallederiz ama orun kırıcı davranışlar sergileniyor. ayrıca bütün angarya işlerin sorumlusu olarak mübaşiri görüyorlar. hakimleri özel işleri çayları çorbaları. müdürün gücü katibe yetmez ama mübaşire aslan kesilir. anlatsam roman olur bizim alacağımız mahşere kalsın. ben sizlerin işi kolay demiyorum fakat en azında bir değeriniz itibarınız saygınlığınız var

Yigido1983, 2 yıl önce

işin zorluğu ve yükümlülükleri açısından seçim yapmam gerekse mübaşirlik dedim. yoksa kolay demedim. aynı şekilde 1 hafta karşılıklı çalışabilsek belki birbirimizi daha iyi anlayabiliriz.

Yigido1983
Aday Memur
25 Ekim 2021 16:41

çektiğin sıkıntılara katılıyorum. duyduğumuz şeyler beni senin kadar sinirlendiriyor. Allah kolaylık versin. mesela ben 6 yıldır bu işin içindeyim 6 yıldır nasıl kurum değiştirim diye araştırıp duruyorum ve benim gibi çok insan tanıyorum. demek ki müdürlük falan bi cazibesi yok. ama senin söylediklerine de katılıyorum. maalesef bakanlığımız BELLİ meslek dışındakileri 'öteki' olarak görüyor. sen ben biz ötekiyiz :/

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi