Editörler : swat3410
«510951105111511251135114511551165117511851195120»

joak06
Daire Başkanı
23 Mart 2023 21:44

Sana daha öncede yazmıştım amacın ne bilmiyorum ben somut verileri yazıyorum senin neye inanıp inanmadığın umrumda degil inanmıyorsan neye inanıyorsan yaz ona göre yorum yapılır senden tek ricam ben kimseyle ikili diyolaga girmedim yıllardır seninlede girmeyeceğim .

Kocayusuuf, 1 yıl önce

Daha öncede hicbir parti genel başkanı aday olmayacak demişti çok netti

23 Mart 2023 23:10

2017'de referandum oldu irademiz dışında hazırlanan fişleme listeleriyle1 hafta sonra açığa alındık.

2018'de seçim oldu ifadelerimiz dahi alınmadan1 hafta sonra ihraç edildik. İhraç sonrası çoğumuz takipsizlik ve beraat alarak çok şükür aklandık.

6 yıldır adalet arıyoruz ve yine önümüzde bir seçim var. İnşallah bu seçim bizlere umut olur.

methan1687
Şef
24 Mart 2023 01:10

Allah sabredenlerle beraberdir...

methan1687
Şef
24 Mart 2023 01:27

Hayırlı ramazanlar herkese...seçime az kaldı...6 yıldır çekilen çile son bulur inşallah...çoğumuz beraat ve takipsizlik aldı...suçsuz olduğumuz anlaşıldı ama dönemedik hala...inşallah biter bu süreç...Kalın sağlıcakla...Allah büyük...Allah hükmü verecektir...Kalın sağlıcakla...

efsane707496
Şube Müdürü
24 Mart 2023 19:22

Evet 16 Nisan 2017 referandumundan 10 gün sonra 26 nisanda 9103 vatansever polis açığa alınmış 10 haziranda imzalanan ihraç kararları 24 haziran seçimlerinden 14 gün sonrada işleme konularak bizi hayattan koparmıştılar.. tarihler manidar..Gün doğmadan neler doğar.. Adalet bakanımız ne diyordu suçsuz olduklarını biliyoruz idari tasarrufla ihraclarina karar verdik..Adalet bekliyoruz.. Şunuda yazayım ergenekon balyoz ve ulusalcılar ele ele vermiş 7 li masa oluşturmuş planlarını uygulamaya koymuslar..son surat operasyonlar yaptırıyorlar.. yani her taraftan bir ötekileştirme devam ediyor..bu kime yarıyor arkadaşlar..diyeceğim şu 14 mayısa kadar akıl adamlar Ak partiyi uyaricaklardir..güzel gelişmelerden umutluyum..

efsane707496
Şube Müdürü
24 Mart 2023 23:01

Emekliligimiz- ikramiyemiz-yollugumuz-beraatimiz hepsi tamam amma ve lakin Işimiz yolunda olsada bu yara öyle bir yara ki k a p a n m a z... mesela 26 Nisan sabahı unutulur mu..kahvaltıda yutamadigimiz o lokmalar.. çocuklarımın yaşlı gozleri unutulur mu..Arkadaş bize nasıl kıydınız.biz olmasakta sen devam ettir kardeşim.bizde buralardayız yani..
88my, 1 yıl önce

Sayfayı kullanan sayısı iyice azaldı, çünkü artık herkes durumu kabullendi, işini yoluna koydu, kimse muhtemelen seçim hariç bir sonuçta beklemiyor, yine de sayfayı ayakta tutmaya devam edeceğim, bu sayfa yapılan haksızlıkların teşkilatın yüz karası olarak anılması için duracaktır.

88my
Genel Müdür
25 Mart 2023 01:03

evet aslında bizim sorunumuz tam olarak bu 'suçsuz olduğunu biliyoruz idari tasarruf ile ihraç ettik', hiç kimse böyle bir idari tasarrufa sahip değil, burası hukuk devleti ise bunun olmaması gerekir, çoğumuz beraat veya takipsizlik aldık fakat idari soruşturma dahi geçirmeden idare tarafından ihraç edildik. Adli ceza alan zaten meslekten ihraç edilir, adli ceza almayip idari soruşturma geçiren de suçlu ise yine ihraç edilir, yapılması gereken buydu, bunları şüpheli atalım gitsin değil.

efsane707496, 1 yıl önce
Evet 16 Nisan 2017 referandumundan 10 gün sonra 26 nisanda 9103 vatansever polis açığa alınmış 10 haziranda imzalanan ihraç kararları 24 haziran seçimlerinden 14 gün sonrada işleme konularak bizi hayattan koparmıştılar.. tarihler manidar..Gün doğmadan neler doğar.. Adalet bakanımız ne diyordu suçsuz olduklarını biliyoruz idari tasarrufla ihraclarina karar verdik..Adalet bekliyoruz.. Şunuda yazayım ergenekon balyoz ve ulusalcılar ele ele vermiş 7 li masa oluşturmuş planlarını uygulamaya koymuslar..son surat operasyonlar yaptırıyorlar.. yani her taraftan bir ötekileştirme devam ediyor..bu kime yarıyor arkadaşlar..diyeceğim şu 14 mayısa kadar akıl adamlar Ak partiyi uyaricaklardir..güzel gelişmelerden umutluyum..

Ist3447
Şef
25 Mart 2023 01:44

Herkese iyi aksamlar hayirli ramazanlar dilerim arkadaslar. Selam vermek istedim. Ulkemiz icin umarim imtihan donemi biter. Guzel gunlerde bulusmk dilegiyle

methan1687
Şef
25 Mart 2023 01:51

Ağır Ceza Mahkemelerinin ulaştığı kanaat en önemli hukuk kriteridir...Terör örgütü üyeliği ile bir kişiyi suçlayabilmek için kast ın varlığı gerekir...Kast yoksa suç da yoktur... Kast varsa suç da vardır...Bu kadar basit...Normal şartlarda 6 yılda beraat ve takipsizlik almış kişiler çoktan işlerine dönmeliydi ama ülkemizde olmuyor maalesef...Kısaca idare mahkemeleri kastın varlığına bakmalıdır...Eğer bakmazlar ise Anayasa Mahkemesi bakacaktır...işe dönüşler bu şekilde olacaktır ama maalesef uzun zaman alacak bu işlemler...Bizim için en iyisi siyaset makamının bu işi çözmesi...önümüzdeki seçimlerde bu belli olacak...inşallah mesleğimize en erken zamanda döneriz...Kalın sağlıcakla...
25 Mart 2023 11:01

Bizler normal zamanda değil Özel Yetkilendirilmiş OHAL mahkemelerinde takipsizlik ve beraat aldık.

Gerekli gereksiz 62 farklı kurum ve kriterden temiz çıkarak aklandık.

Şu an hakkımızda karar alıp verenler, sokakta ve yakın çevremizde bize milliyetçilik naraları atanların birçoğu bu 62 kriter süzgecinden temiz geçemez.

Bizler bu süzgeçten temiz olarak geçtik. Şimdi bizim dışımızdaki herkes olağan şüpheli

Tahahey
Aday Memur
27 Mart 2023 00:54

Arkadaşlar bu mevcut iktidar gitmediği sürece ülkeye adalet gelmeyecektir. Adalet sadece yandaşa çalışmaya devam edecektir. Hayatımızdan 6 yılımız gittiği gibi bu yaşadığımız süreci ömrümüz boyunca atlatamayacağız. Seçimden önce bişey bekleyenler beklemesinler, bunlardan gelecek iyi bir haber yada hareket istemiyorum. Bunların fetoyle birlikte yargılanmaları lazım. Devletin artık ortaya çıkması gerek. Terör örgütüne ne istediyse sen vereceksin, alakası olmayan benim gibiler acısını çekecek. Ne güzel memleket be

medcezir_06
Genel Müdür
28 Mart 2023 08:12

Cook uzun bir süredir bende buraya hiç bakmiyordum, ilk mesajları görünce anılarım depreşti. Bir kaç yazı okudum ve sadece tebesssum ettim. Fişleme mağdurları olarak Bizler siyasi bir davanın siyasi kurbanlariyiz, mahkemelerden birşey beklemmemenizi tavsiye ederim, 6 yıl oldu ne siyasi ne hukuki hiçbir gelişme malesef olmadı, bu saaten sonra da çok bir beklentim kalmadı, 5 yıldır depresyon tedavisi görüyorum aldığım ilaçlar beni umursamaz bin insana dönüştürdü, çevremde meydana gelen hiçbir olaya karşı tepki vermez hale geldim, kavgami var yiyin birbinrinizi deyip devam ediyorum, dilenci gördüğüm zaman daha beter olun diyip devam ediyorum, insanı ve vicadani tüm duygularımı kaybettim malesef. Dünya görüşüm, bakış açım herşeyin tamamen değişti. Bu satten sonra geriye dönük sigortami yatırıp tazminatımı versinler, başka birşey istemiyorum. Memuriyete dönmek gibi ne bir hevesim nede isteğim var. Hakkımda ki tek kriter EA kodlama yanına birdes koyamadilar, koysalar belkide 6.3 verilerdi bilmiyorum, Beraat kararı alalı tam 4 oldu. İade davam 2.5 yıldır 13.B.İ M de bekliyor birtane evrak eklemediler bu konu siyasi bir dava oldugu için ancak siyaset çözer, 5 yil daha bu böylemi gidecek yoksa cozulecek mi önümüzdeki aylarda göreceğiz. Hadin saglicakla kalın.

joak06
Daire Başkanı
28 Mart 2023 14:07

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan:

KHK'lılarla ilgili çözüm ümüz çok net bizim hem parti belgelerimizde hem kurultay sonuç bildirgemizde var, hem de her konuşmamızda söylüyoruz.Yargı karar vermemiş, beraat ettirmiş, sen kalkıp bir komisyon kararıyla tekrar kamuya almıyorsun.Böyle Böyle bir şey olmazKHK'larla görevinden almışsın, ondan sonra bir daha geri dönüş imkanı sağlamamışsın, yargı yolunu da kapatmışsın!

BUNLAR OLMAZ, BUNLARIN TAMAMI DEĞİŞECEK?

Bunları defalarca söyledik?

denistpol
Aday Memur
28 Mart 2023 18:03

Ben de yillardir suren tazminat davasını kazandım ancak bin tl lik tazminata bile itiraz edip oyalayip duruyorlar, iade davasından bahsetmiyorum bile, yaprak kipirdatmiyorlar maalesef

methan1687
Şef
28 Mart 2023 20:31

Kankard devre vardı 2017-2018 yıllarında gece 12 de paylaşım yapardı gün gün... eğer foruma uğruyorsan tekrar bekliyoruz paylaşımları...Şafak 47...Mutlak hakim Yüce Allah adaleti tesis edecektir...

Kırac2746
Memur
28 Mart 2023 21:31

2017 ila 2018 yıllarında bu forumda yazıyordum emekli dilekçesi verdim.beraat etmiştim seçimden sonra göreve dönüş olur inşallah allah hepimizin yardımcısı olsun az sabır edin.ümitsiz olmayın.hak adalet gelecek.

Yasinbas
Aday Memur
29 Mart 2023 20:47

Arkadaşlar malum patron çıldırdı tüm tuşlara basıyor Bizim için de bi tuşa basmaz mi

GümüsB29
Şef
29 Mart 2023 21:00

Basmaz.

HAK-LI polis
Memur
30 Mart 2023 05:12

Bizlerde gerekli il ilçe başkanlarına sosyal medyaya veya tanıdığımız gazetici kim varsa şu son virajda kendimizi hatırlatmamız lazım şuanda seçim hala ortada kimin kazanacağı belli değil terör örgütleriyle bile ittifaka hazır bir siyasi anlayış var ki bizler masum vatan evlatları her birimiz Anadolu'nun bir köşesindeyiz Allah hayra çıkarsın inşallah

hamza1905
Aday Memur
30 Mart 2023 16:08

Arkadaşlar adlı davadan beraat aldıktan sonra açtığım tazminat davasında çok az bir manevi tazminat ödemesine hükmetti. Bunun yanında avukata odedigim parayı falan hiç vermedi. Gerekçe olarak ta bir aym kararı paylaşmış avukat ücreti artık ödenmiyor gibisinden. Yakın zamanda böyle bı davası sonuçlanan var mı avukata yol masrafı dahil 20bin civarı vermiştim hiç ödenmemesi çok saçma değil mi
Toplam 102884 mesaj
«510951105111511251135114511551165117511851195120»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi