Editörler : Pangaea
«161718192021222324252627»

maivera
Memur
19 Şubat 2019 19:34

Dark.N adlı arkadaş huy değiştirmeye başladı zan altında kalınca kendini savunma gereği duyuyor, açıklama falan da yapıyor artık ilginç :))

Dark.N, 5 yıl önce
Şerefsizim ki başka hiçbir hesabım yok. Tek hesabım bu. Bu siteden tanıdığım başka hiç kimse yok

Vito28
Aday Memur
19 Şubat 2019 19:53

şerefsizim ki mi :):)
Dark.N, 5 yıl önce
Şerefsizim ki başka hiçbir hesabım yok. Tek hesabım bu. Bu siteden tanıdığım başka hiç kimse yok

Ares66
Kapalı
19 Şubat 2019 20:17

Tamam beyler üstüne gitmeyin adamın. Kendi moduna döner yakında :)

Colandor
Memur
19 Şubat 2019 20:40

Siz de iyi eğlence buldunuz he. Troll yapıyor diye diye konuyu siz de takip etmiyorsunuz :)

kimmuhhh
Kapalı
19 Şubat 2019 22:14

Bu eksileyenler neye göre eksiliyor anlamıyorum, iskiyi aradım insan kaynakları sonuçların açıklanması mart sonuna sarkabilir dedi diyorum eksiliyosunuz, kendi fikrim şubat sonu açıklanır diyorum gene eksiliyosunuz. Ben de ilk okuduğumda inanmadım bu dark gene trollüyordur dedim kendim aradım iskiyi. Siz de arayın çok mu zor direk sorun açıklanma tarihi olarak mart sonu deniyor doğru mu bu bilgi diye sorun. İnsan kaynaklarının dahili nosu 1685. Benim çok mu işime geliyor sonuçların mart sonu açıklanması. İnşallah dediklerini yapmazlar da erkenden açıklarlar. Burada bişey paylaşmak da kabahatmiş cidden bunu anladım.

Dark.N
Kapalı
19 Şubat 2019 23:16

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
M.a.l bunların hepsi işte. Hoşlarına gitmeyen ve doğruları söyleyen birini görmeye tahammül edemiyorlar asla
kimmuhhh, 5 yıl önce
Bu eksileyenler neye göre eksiliyor anlamıyorum, iskiyi aradım insan kaynakları sonuçların açıklanması mart sonuna sarkabilir dedi diyorum eksiliyosunuz, kendi fikrim şubat sonu açıklanır diyorum gene eksiliyosunuz. Ben de ilk okuduğumda inanmadım bu dark gene trollüyordur dedim kendim aradım iskiyi. Siz de arayın çok mu zor direk sorun açıklanma tarihi olarak mart sonu deniyor doğru mu bu bilgi diye sorun. İnsan kaynaklarının dahili nosu 1685. Benim çok mu işime geliyor sonuçların mart sonu açıklanması. İnşallah dediklerini yapmazlar da erkenden açıklarlar. Burada bişey paylaşmak da kabahatmiş cidden bunu anladım.

gltsry6
Aday Memur
20 Şubat 2019 00:03

Arkadaşlar like dislike olayını kapatalım bence artık. Benim sizce neden uzun sürecek bu kadar yorumuma da dislike atmış birileri tuhaf..

Ben şunu merak ediyorum sizce İski ne gibi kriterleri baz alarak değerlendirme yapar?Mesela ben diğer adaylar arasında yaşı en küçük olan kişiyim bunun dezavantaj olduğunu düşünüyorum:F

kimmuhhh
Kapalı
20 Şubat 2019 00:21

Sen hiç cevap verme yeter artık tiksindirdin kendinden senin yüzünden insanlar neye inanacağını şaşırdı sağa sola o kadar çok yalan yorumlar yaptın ki öyle bi bilgi kirliliği yarattın ki artık herkesi troll sanıyolar mutlu musun şimdi?
Dark.N, 5 yıl önce
M.a.l bunların hepsi işte. Hoşlarına gitmeyen ve doğruları söyleyen birini görmeye tahammül edemiyorlar asla

Dark.N
Kapalı
20 Şubat 2019 08:09

Ne kirliliği yarattım abla ben. Sadece objektif ve dürüst davranıyorum. Tabiki doğruları duymak kimsenin işine gelmiyor herkes kendi yarattığı pembe bulutlu hayal dünyasında kurduğu hayalleri dinlemek istiyor
kimmuhhh, 5 yıl önce
Sen hiç cevap verme yeter artık tiksindirdin kendinden senin yüzünden insanlar neye inanacağını şaşırdı sağa sola o kadar çok yalan yorumlar yaptın ki öyle bi bilgi kirliliği yarattın ki artık herkesi troll sanıyolar mutlu musun şimdi?

Basak023
Aday Memur
20 Şubat 2019 09:18

Ben aradım şimdi yine dayanamayıp :-D insan kaynaklarına bağlandım aynı şey söylendi tarih belli değil telefonunuza mesaj gelecek dedi
20 Şubat 2019 09:23

7 aylikmisiniz ;-)))

Basak023, 5 yıl önce
Ben aradım şimdi yine dayanamayıp :-D insan kaynaklarına bağlandım aynı şey söylendi tarih belli değil telefonunuza mesaj gelecek dedi

maivera
Memur
20 Şubat 2019 09:29

Ben nedense hâlâ martın sonuna kalmayacağını düşünüyorum. Cuma açıklansın insaAllah ya hem mübarek gün hayırlı olumlu bi haber alsak ne güzel olur.

Ben atanamasam bile bu forumdaki arkadaşlardan atananlar olursa eğer lütfen yazsınlar foruma. onlar adına sevinelim en azından, bu işte kimlerin nasibi var merak da ediyorum açıkçası :) cümlemizin hakkında hayırlısı :)

Basak023, 5 yıl önce

delo
Aday Memur
20 Şubat 2019 13:35

İnşallah bu hafta içinde açıklanır

lion0707
Şef
20 Şubat 2019 14:06

Arkadaşlar ben de aradım ve yaptığım telefon konuşmasını süreçleriyle aynen aktarıyorum.

1685 ile insan kaynaklarına bağlanmaya çalıştım. Uzun bir süre çaldı cevap alamadım. Açan kişiye insan kaynaklarımı diye

sordum bekleyin dediler ve bağlamaya çalıştılar. (Sanırım uzun bir süre çalınca tekrar santrale yönlendirildi diye düşündüm. )

Tekrar uzun uzun çaldı telefona çıkan kişiye tekrar insan kaynakları mı diye sordum hatta kalın dedi tekrar bağlamaya çalıştı.

Yine uzun uzun çaldı ve bu sefer telefonu açan kişiye direk sorularımı yönelttim.

- Personel alımı mülakat sonuçları hakkında bilgi almak istiyorum. Memurlar.net teki bazı kimseler sizinle iletişim kurduğunu ve

sonuçların açıklanmasının mart sonunu bulacağını söylüyorlar. Bu doğru mu ?

Cevap: Hayır memurlar.netteki kişilere itibar etmeyiniz.

- Peki ne zaman açıklanacağı belli mi? Kısa bir sürede açıklanır mı yoksa daha bekler miyiz?

Cevap: Net tarih belli değil. Ama bir aydan önce açıklanacağını zannetmiyorum. Belki daha uzun bile sürebilir. .s

- Peki hürriyet bir haber yapmış. Güvenlik araştırmasından sonra mülakat sonuçlarının açıklanacağını söylüyor bu doğru mu?

Cevap: Önce mülakat sonuçları açıklanır sonra güvenlik araştırması olur.

Valla benim de kafam karıştı. Önce mart sonu diyenlere itibar etmeyiniz dedi sonra 1 aydan önce açıklanmaz dedi. Ayrıca son görüştüğüm kişiye artık insan kaynaklarıyla mı görüşüyorum diye sormadan direk sorularıma başladım. Belki de santralden birileriydi.

İnsan kaynakları telefonlara cevap vermiyor olabilir. Keza iki denememde de başarılı olamadım...

:(

crank_1907
Kapalı
20 Şubat 2019 14:12

Bir sus gereksiz mal ...

Dark.N, 5 yıl önce
Ne kirliliği yarattım abla ben. Sadece objektif ve dürüst davranıyorum. Tabiki doğruları duymak kimsenin işine gelmiyor herkes kendi yarattığı pembe bulutlu hayal dünyasında kurduğu hayalleri dinlemek istiyor

Dark b
Memur
20 Şubat 2019 14:13

ben de aradim martta aciklanacak die soylenti var dogrumu dedim.marta sarkabilir ama net bilgi yok

maivera
Memur
20 Şubat 2019 14:18

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum bu degerlendirme sureci nasil bir süreç ki 2 aya yakın sürüyor acaba?

Mülakat günü puanlandirma yapıldığını zannediyorum, bu süreçte cv deki referanslari arayip falan bilgi mi alacaklar desem 2000 kişi imkansız bence. Sonuçlar belli belkide bekletiyorlar desem neden öyle birşey yapsınlar. Diğer gireceğim mülakata odaklanamadim arada kaynayıp gidecek ona yanıyorum.. Hayırlısı..

lion0707, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben de aradım ve yaptığım telefon konuşmasını süreçleriyle aynen aktarıyorum.

1685 ile insan kaynaklarına bağlanmaya çalıştım. Uzun bir süre çaldı cevap alamadım. Açan kişiye insan kaynaklarımı diye

sordum bekleyin dediler ve bağlamaya çalıştılar. (Sanırım uzun bir süre çalınca tekrar santrale yönlendirildi diye düşündüm. )

Tekrar uzun uzun çaldı telefona çıkan kişiye tekrar insan kaynakları mı diye sordum hatta kalın dedi tekrar bağlamaya çalıştı.

Yine uzun uzun çaldı ve bu sefer telefonu açan kişiye direk sorularımı yönelttim.

- Personel alımı mülakat sonuçları hakkında bilgi almak istiyorum. Memurlar.net teki bazı kimseler sizinle iletişim kurduğunu ve

- Peki ne zaman açıklanacağı belli mi? Kısa bir sürede açıklanır mı yoksa daha bekler miyiz?

Cevap: Net tarih belli değil. Ama bir aydan önce açıklanacağını zannetmiyorum. Belki daha uzun bile sürebilir. .s

- Peki hürriyet bir haber yapmış. Güvenlik araştırmasından sonra mülakat sonuçlarının açıklanacağını söylüyor bu doğru mu?

Valla benim de kafam karıştı. Önce mart sonu diyenlere itibar etmeyiniz dedi sonra 1 aydan önce açıklanmaz dedi. Ayrıca son görüştüğüm kişiye artık insan kaynaklarıyla mı görüşüyorum diye sormadan direk sorularıma başladım. Belki de santralden birileriydi.

İnsan kaynakları telefonlara cevap vermiyor olabilir. Keza iki denememde de başarılı olamadım...

Dark.N
Kapalı
20 Şubat 2019 14:19

Dediğim gibi Mart sonu açıklanacak benimki kesin bilgi. 20 Mart'tan önce hiçbir şekilde sonuç açıklanmasını beklemeyin sonrası Allah kerim
lion0707, 5 yıl önce

gltsry6
Aday Memur
20 Şubat 2019 14:24

Değerlendirmenin nasıl olduğunu ben de çok merak ediyorum. 2000 kişinin mülakatını akıllarında tutamazlar heralde, puanlamalar dediğiniz gibi o gün yapılmıştır bence de. Ama o zaman neden b bu kadar uzuyor acaba? İlk hafta mülakata girenler için 2 ay oldu neredeyse. İlginç..

maivera, 5 yıl önce

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum bu degerlendirme sureci nasil bir süreç ki 2 aya yakın sürüyor acaba?

Mülakat günü puanlandirma yapıldığını zannediyorum, bu süreçte cv deki referanslari arayip falan bilgi mi alacaklar desem 2000 kişi imkansız bence. Sonuçlar belli belkide bekletiyorlar desem neden öyle birşey yapsınlar. Diğer gireceğim mülakata odaklanamadim arada kaynayıp gidecek ona yanıyorum.. Hayırlısı..

lion0707
Şef
20 Şubat 2019 14:30

valla al benden de o kadar insan ders çalışamıyor. Seçim çalışmalarından ötürü mü bekletiyorlar acaba. Çünkü eğer mülakat layıkıyla

yapıldıysa şu ana kadar isimler çoktan belli olmuş olmalı. Bir ay önce mülakata girmiş kişileri tekrar değerlendiremezler sonuçta.

Mülakatla seçilen isimler bellidir diye düşünüyorum.

Neden açıklamıyorlar peki ? Tahminlerim;

1-) Personel ihtiyacı çok da acil olmayabilir. Ne kadar geç açıklanırsa devlete o kadar az maaş yükü. Ki bunun daha güvenlik

araştırması var.

2-) Seçim çalışmalarıyla uğraşıyor olabilirler. Bu sebeple personel alımı çalışmaları ikinci plana atılmış olabilir. Nasıl olsa isimler belli

seçimlere kadar süremiz var ilan etmek için diyor olabilirler.

3-) Güvenlik araştırması yok deseler de ön bir araştırma yapılıyor olabilir. Bu düşük bir ihtimal olsa da mülakat sonuçlarını açıklamadan önce güvenlik araştırması yapan kurumlar olabiliyor. Yani tam bir güvenlik soruşturması olmasa da arşiv araştırması gibi bir şeyler

olabilir belki. Kendimce tahmin yürütmeye çalışıyorum. Bu kadar kişiyi seçimden önce bitirmeleri zor tabi.

4-) En çok korkulan seçenek ise ilan çıkmadıkça isimler üzerinde oynama yapılıyor olabilir. Onlar süreci uzattıkça bizim acaba torpil mi dönüyor korkumuz daha çok artacak. Çünkü gelen telefonlarla isimlerin üzerinde oynama yapılabileceğini herkes çok iyi biliyor.

İnşallah biran evvel açıklarlar da biz de bu belirsizlikten kurtuluruz.

maivera, 5 yıl önce

Toplam 3580 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi