Editörler : Pangaea
12345678910111213»

alemsefam
Şef
16 Ağustos 2021 14:26

aslında sınır kapılarında uygulanması lazım yeterince iş zor orda bari bu yönden kolaylaştırmaları lazım

fascinated, 3 yıl önce

24 72 de çalıştık pandemi de 2 ay kadar. Gerçekten 24 72 de işe gitmiyorsun gibi bir şey. Oldukça rahatsın. Tabi kısa sürdü ama o 2 ay bile çok güzeldi. Nerede var bilmiyorum 24 72. Ama öğrenirsem bende gidip çalışmak isterdim.

16 Ağustos 2021 17:00

Maaş ne kadar bilen varsa ?
alemsefam, 3 yıl önce

aslında sınır kapılarında uygulanması lazım yeterince iş zor orda bari bu yönden kolaylaştırmaları lazım

fascinated
Aday Memur
17 Ağustos 2021 11:52

Maaş doğuda ve sınır kapısındaysan düşük batıdaysan yüksek olur. Doğudakiler malesef birde bu yönden sıkıntılı. Bu işe girecekseniz dilerim ki batıda bir yere atanırsınız. Çünkü doğu kapıları çok kötü. Kavgası gürültüsü olaysız bir günü olmuyor.Her an bir şiddet olayının içinde mi kalacağım korkusu yaşıyorsunuz. Doğu hem zor hem maaşı düşük hemde kaç sene çalışacağınızın ucu açık 5 10 bilmiyoruz. Ortalama doğudakiler 6000 7000 civarı batıyı ise 8000 9000 arası rakamlar duydum. Batıda yolluk alıyorlar doğuda alınmıyor.

Legolaskaracı, 3 yıl önce

alemsefam
Şef
17 Ağustos 2021 16:27

bu işe gireceksin doğudaki zor şartları bilerek girin sonra herkes kaçacak yer arıyor

fascinated, 3 yıl önce

Maaş doğuda ve sınır kapısındaysan düşük batıdaysan yüksek olur. Doğudakiler malesef birde bu yönden sıkıntılı. Bu işe girecekseniz dilerim ki batıda bir yere atanırsınız. Çünkü doğu kapıları çok kötü. Kavgası gürültüsü olaysız bir günü olmuyor.Her an bir şiddet olayının içinde mi kalacağım korkusu yaşıyorsunuz. Doğu hem zor hem maaşı düşük hemde kaç sene çalışacağınızın ucu açık 5 10 bilmiyoruz. Ortalama doğudakiler 6000 7000 civarı batıyı ise 8000 9000 arası rakamlar duydum. Batıda yolluk alıyorlar doğuda alınmıyor.

Arslan.1299
Aday Memur
17 Ağustos 2021 17:02

Hocam miyop, hipermetrop gibi görme sorunlarında polislik vs gibi belli bir numara sınırı var mı? Onun dışında kazanmak nasip olursa yine polislik askerlik gibi ayrıntılı sağlık raporu mu isteniyor yoksa sadece ilan metninde geçen durumlarla ilgili branşlardan mı onay almak gerekiyor? Teşekkür ederim.
fascinated, 3 yıl önce

fascinated
Aday Memur
17 Ağustos 2021 20:42

Bende kazandığımda sağlıktan korkmuştum. Korktuğum gibi olmadı açıkçası. Gözde benim bir gözümde 1.75 diğerinde 2 derece astigmat var. Ama direk göz ölçüm yaptılar geçtim. Hiçbirinde zorlandığımı hatırlamıyorum. Renk körü olup olmadığınıza bakılıyor. Gittiğiniz hastane de önmli olabilir. Ankarada kazanıpta hastaneye gidecek olan olursa. Buradan hastane öneririm.

Arslan.1299, 3 yıl önce
Hocam miyop, hipermetrop gibi görme sorunlarında polislik vs gibi belli bir numara sınırı var mı? Onun dışında kazanmak nasip olursa yine polislik askerlik gibi ayrıntılı sağlık raporu mu isteniyor yoksa sadece ilan metninde geçen durumlarla ilgili branşlardan mı onay almak gerekiyor? Teşekkür ederim.

mert101
Aday Memur
17 Ağustos 2021 22:45

Arkadaşlar merhaba benim sağ baş parmağım tırnak kısmı kesik sizce sağlık muayenesinde bier sıkıntı çıkarırmı polis asker gibi silah kullanacakmışız ya

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:12

Evli kişiler başvurmadan önce iyi düşünsünler. Önceki sözleşmeliler eşlerinden yıllarca ayrı. Bayanlardan da kuruma girince rahat yere verilmek için torpil arayacak olanlar başvurmasınlar. Çocuğu olduğu için çalışmak istemeyen hep yorgun olduğunu belirten tipler de lütfen başvurmasın. Sizlerin mazeretleri diğer personelin çalışmasını zorlaştırıyor. İş iş diye hop oturup hop kalkan insanlar malesef iş bulduktan sonra evrim geçiriyorlar. Bunun devlet işi olduğunun, kimsenin babasının dükkanı olmadığının, burada devletin temsil edildiğinin bilincinde olan arkadaşlar umarım sizleri aramızda görürüz.

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:14

7-11 arası çalıştığın gümrüğe göre
Legolaskaracı, 3 yıl önce

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:16

Eşin yanına gelebilecekse başvur tabi. Sen gitmeyi umarsan yıllarca beklemen gerekir. Önceki sözleşmeliler eşlerinden ayrı üçüncü yılı dolduracaklar
linanida, 3 yıl önce
Bir bayan için nasıl bir meslek ve evliyim eş durumu konusunda esneklik olmadığını duydum bilgisi olan aydınlatabilir mi puanım 82.73

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:46

Mezun olduğun alandan soru soruyorlar. Yanılmıyorsam beş kişi vardı. Farklı konulardan sordular. Kişisel bilgiler, özgeçmiş de dahil
Mazlumkatlav, 3 yıl önce
Mülakat hakkında bilgi verir mısın ne sorular sorulur nasıl davranılır baştan sona bizi bilgilendirir mısın??

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:48

Maaş 3 bin. Ekleriyle 7yi bulan yerler de var 11 bini bulan da. Yapılan yakalama değerine göre ikramiye oluyor. Onda da belli bir limit var.
Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

Maaş nasıl gümrük maaşı iyi diye biliyorum ek ödemelerde var ödül verilmesi de yeni çıktı

memur memurm
Kapalı
18 Ağustos 2021 18:49

Sadece ekg
mehmetgsfb, 3 yıl önce

Kardiyoloji de ne yaptırıyorlar ekstra yaptıkları birşey varmi

samuraiheart
Memur
19 Ağustos 2021 10:16

muayene memurluğunun çalışma saatleri ve maaşı nasıl acaba

mehmetgsfb
Aday Memur
21 Ağustos 2021 00:05

Parkura kalanlar ne zamana kadar açıklanır acaba

xyzz00
Memur
25 Ağustos 2021 17:26

Kaçla kapatacak sizce?

üçlü priz
Aday Memur
28 Ağustos 2021 12:18

değerleme aşamasına hak kazandınız şeklinde bir mesaj geldi ama gelen var mı arkadaşlar

İamsametc
Aday Memur
28 Ağustos 2021 12:20

Bende kazanmışım ama fyt tarihi belli mi göremedim
üçlü priz, 3 yıl önce

değerleme aşamasına hak kazandınız şeklinde bir mesaj geldi ama gelen var mı arkadaşlar

üçlü priz
Aday Memur
28 Ağustos 2021 12:36

Yok belli değil galiba ben de göremedim

Mhmtsc
Aday Memur
28 Ağustos 2021 12:48

73 ile değerlendirme aşmasına kaldım.
üçlü priz, 3 yıl önce

Yok belli değil galiba ben de göremedim

Toplam 405 mesaj
12345678910111213»