Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Eylül 2022 19:32

Müdür arkadan iş çeviriyor neyapmam lazım

Müdür haberim olmadan dersime girmeden derste yetersiz olduğuma dair denetim raporu tutup bunu millieğitime göndermiştir bu raporu geçen sene hazırlayıp bu sene basinda göndermiş millieğitimden beni arayarak soruşturmayla yerdeğiştirme teklifinde bulundular ne yapmam lazım

ovangol
Şef
26 Eylül 2022 19:40

Ayrıca bu müdür fetöden açığa alınmıştı tekrar görevine geri döndü

monna34
Memur
26 Eylül 2022 19:48

Neye binaen yapmış bunu?Başka öğretmenlere de yapmış mı?hayırsa neden siz?

ovangol
Şef
26 Eylül 2022 20:16

Bana takmiş eski okulunda ortalığı karıştırdığı için bizim okula sürdüler lakabı karıştırıcı geçen seneler müfettişleri. etkileyerek memurluğa verdiler mahkame kararıyla geri döndüm bu adamın pek hoşuna gitmedi sürekli benimle uğraşıyor

Comador
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 07:24

Açığa alınıp alınmamasından sana ne? Orası yargıyı ilgilendiriyor. Bence yaptığı yanlış, sizinle daha önce özel olarak bu konuyu konuştu mu?

Egoistögretmen
Kapalı
27 Eylül 2022 08:54

Hahahas ya ne adamlar var. Geçmiş olsun. Degiştirin bencw artik orada duramazsiniz bugun olmazsa başka zaman üzerinize oynar

dkabcı34
Aday Memur
27 Eylül 2022 11:24

imkan varsa değiş hocam ama bu durumu bildir mümkünse kayıt altına alınsın

Kagiş
Müsteşar
27 Eylül 2022 12:45

İki tane dengesiz, sabıkalı, içeriye girip çıkmış adam bul hocam! Durumu anlat istedikleri parayı da ver. Sonra ne ben sizi gördüm ne de siz beni tanıyorsunuz de! O müdüre de bir araba sopayı attırdın mı tamamm!))) Bulduğun adamlar profesyonel olsunlar aman haa! Müdürü biraz eskitsinler yeter!)))

aslankedi
Aday Memur
27 Eylül 2022 14:04

ortadoğudu en etkili dil , şiddet dilidir deseler de her zaman aklı selim olmaya çalışmakta fayda var ama bazı insanlar maaleaef ama maalesef hoş laftan anlamıyorlar. arada kedi gibi ,savunmasiz ve zararsız olmadığıninızı insanlara hissettirmeniz gerekiyor.yoksa ortadoğuda kaderiniz insanlarin vicdanına kalirsa inanin ortalik mali olursunuz.

27 Eylül 2022 16:53

Hocam böyle durumlarda hep kalıyoruz nasıl bir durumdur

Kagiş, 2 yıl önce

İki tane dengesiz, sabıkalı, içeriye girip çıkmış adam bul hocam! Durumu anlat istedikleri parayı da ver. Sonra ne ben sizi gördüm ne de siz beni tanıyorsunuz de! O müdüre de bir araba sopayı attırdın mı tamamm!))) Bulduğun adamlar profesyonel olsunlar aman haa! Müdürü biraz eskitsinler yeter!)))

Guluyev
Kapalı
27 Eylül 2022 21:07

Müfettişleri etkilemişler onlar tü kaka, bu müdür size takmış o tü kaka. Biraz kendinizi sorgulamayı düşündünüz mü acaba?

ovangol, 2 yıl önce

Bana takmiş eski okulunda ortalığı karıştırdığı için bizim okula sürdüler lakabı karıştırıcı geçen seneler müfettişleri. etkileyerek memurluğa verdiler mahkame kararıyla geri döndüm bu adamın pek hoşuna gitmedi sürekli benimle uğraşıyor

kötüadam
Aday Memur
06 Ekim 2022 10:29

Hocam ver basina haber yapsinlar. Yok oyle millete zulum etmek herkes ettigi zulmun bedelini odemeli maalesef feto donmeleri her yeri ele gecirmis. Fetoden beteri feto donmeleriymis ziyadesiyle gorduk yada hocam bekle secimden sonrayi mobbing davasi acarsin

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
06 Ekim 2022 17:09

emmi hukukçulardan yardım al.

düşünmeden iş yapma.

bu tip insanlardan nefret ediyorum. ne çok var insanın ekmeğiyle oynamak isteyen müdür ve müdür yardımcısı

resmiplaka
Memur
08 Ekim 2022 15:37

25 yıldır bu meslekteyim hiç memurluğa verilen öğretmen görmedim. he velev ki görseydim eminim müfettişinden amirine memurundan valisine herkes kılı kırk yararak böyle bir cezayı onaylardı. acaba neden böyle bir ceza aldınız merak ettim doğrusu.

Hayal3434
Kapalı
10 Ekim 2022 02:44

Yerdeğiştirme teklifini kabul et bence, bu olay kapansa başka olay çıkacak başına, daha iyi yere geç tabiki, kötü yere gitme

Abıhayat2
Memur
10 Ekim 2022 04:47

Olayın bu kadar basit olduğunu sanmıyorum. Milli egitim bu sıkıntılı konuyu araştırmadan sana haberle teklif sunmaz. Bu işte var bı iş ama ne bilemem.

jamett
Şef
11 Ekim 2022 20:21

Daha önce memurluğa verilip mahkeme kararı ile dönmüşsünüz. Gerekçesini bilmeden yorum yapmak zor. Müdür de kolay kolay bir öğretmeni hakkında şikayette bulunmaz. Çünkü bu süreçte kendi başı da ağrır. Uğraşmak istemez. Demek ki ortada ciddi bir sorun var.

konya29
Daire Başkanı
11 Ekim 2022 21:10

Tüm yazılanları okudum..Başlığı açan arkadaş penceresinde baktığımda puzzle dan çok eksikler,sanki yazması gereken pek çok detay yok gibi...Birincisi müdür ,sınıf yeterliliği açısından bir değerlendir yapması en az 2 kez dersine haberli girmesi gerekir,böyle yapmadan bir rapor göndermese de yok hükmündedir...Bunun dışında sınıf dışı veya farklı durumdan böyle rapor göndermişse o zaman durum değişir,bu sefer muhakkik bile gelemz ,direk müfettiş gelir o da somut bir durum olmazsa yer değişikliği ciddi bir ceza veremez..

Yok öyle değil diyorsan,yapacağın şey basit yarın hemen bir avukat tutup,adli ve idare hakkını aramanı tavsiye ederim,burada hiç vakit kaybetme..Çünkü yer değişikliği ciddi bir yaptırımdır,müfettiş bile bunu tavsiye ederken iki kez düşünür çünkü böyle bir yanlış veya taraflı kararda ona yaptırımı sıkıntılıdır.

22 Kasım 2022 04:54

eski erkek arkadaşımın akrabası mdr yardmcısıydı

Kadın mdr yardımcısı okulda tehdit

Hapisten çıkmış dayımız var seni öldürürüz herşeyi göze aldık

Şeklinde aynı cümlelerle 3 farklı öğrenciyle 3 Sene aralıkla

Toplamda 7 sene boyunca farklı şekillerde öğrencilerle tehdit edildim

İşe sokulan kendi adamları olan veli ve öğrenciyle saldırıya uğradım öldürülme düzeyinde yine bu müdür yardmcısının bağlantılı olduğu durumla

Son 4 senede iftiralarla soruşturma geçirdim ve kınama cezası verdirildi

Öğretmen evi müdürü her nasıl adamlarıysa evimin etrafında 25 senedir tanıdığım bir ucak firmasına ait iş yeri sahibi olduğunu bildiğim kişi tarfından Tehdit edildim bu kişilerde bu mdr yardımcısının akrabalarıyşa bağlantışı iş bağlantıları var

Hemen yanındaki yine 25 senedirli tanıdığım taksiciler tarafından küfürlere uğradım yol ortasında

Okul içerisinde bu mdr yardmcısı hertürlü mobing

Öğrenciyle saldırı küfür hakaret yaptırıken

Yandaş öğretmenlerle birlikte herşey düşünülmekte

Bu kadn mdr yardımcısı ve akrabaları

Telefon numarımı dağıtmakta yada iş adamı bağlantılı oldukları adamları tarafından dolandırılmak amacıyla bana ulaşılmaya çalışıldı

İş adamları dediğime bakmayın öğretmenleri gözlerine kestirmiş işsiz mahlukatlar

En son olay evimin etrafındaki taksiciyi bile yönlendirip beni rahatsız ettirebiliyorlar

Milli eğitimde bir döngü var 15 senedirli maruz bırakıldım bu eski erkek arkadaşımla başlayıp 2 sene sonra gerçekleri anlayınca ayrıldığım erkek arkadaşımın akrabaları tarafında 15 senedirli bu olaylara maruz kaldığımı anlıyorum

Mdr yardımcısı değişmiyor heryerde tehdit edecek insan buluyorlar tek çarem savcılık kaldı

konya29, 2 yıl önce

Tüm yazılanları okudum..Başlığı açan arkadaş penceresinde baktığımda puzzle dan çok eksikler,sanki yazması gereken pek çok detay yok gibi...Birincisi müdür ,sınıf yeterliliği açısından bir değerlendir yapması en az 2 kez dersine haberli girmesi gerekir,böyle yapmadan bir rapor göndermese de yok hükmündedir...Bunun dışında sınıf dışı veya farklı durumdan böyle rapor göndermişse o zaman durum değişir,bu sefer muhakkik bile gelemz ,direk müfettiş gelir o da somut bir durum olmazsa yer değişikliği ciddi bir ceza veremez..

Yok öyle değil diyorsan,yapacağın şey basit yarın hemen bir avukat tutup,adli ve idare hakkını aramanı tavsiye ederim,burada hiç vakit kaybetme..Çünkü yer değişikliği ciddi bir yaptırımdır,müfettiş bile bunu tavsiye ederken iki kez düşünür çünkü böyle bir yanlış veya taraflı kararda ona yaptırımı sıkıntılıdır.

22 Kasım 2022 05:07

Dolandırılmaya çalışıldım kadın mdr yardmcısı iş adamları diye tanıttığı adamlarıyla okulda mobinge uğrarken dışarda bu adamlarla ya çıkacaksın yada paranı vereceksin durumuna getiriceğini düşünüyordu

İlçe milli eğitimde

Öğretmen evi müdürü

Müfettiş ide kolaylıkla istedikleri gibi yönlendirip herşey yapabilen bir çete var

Amaç öğretmeni dolandıracakları adamlarına hedef haline getirebilecekleri ortamı oluşturmak hertürlü mobingle

Ucunda para var parayı koparırlarsada öldürüyorlar birde reprezant akrabaları var

Bir tanesiyle tehdit edildim para ver yoksa bir ilaç katarız 3 gün sonra kanında dahi belli olmaz ölürsün

Şu günlerde bu insanların rahatsız edildiğim bağlantılı olduklarını bildiğim 1 i bayan öğretmen 2 si ev hanımı 3 eş beyin kanaması ile öldü

Vahşet yaşıyoruz biz burda bu olayları kim düzeltir

Abıhayat2, 2 yıl önce
Olayın bu kadar basit olduğunu sanmıyorum. Milli egitim bu sıkıntılı konuyu araştırmadan sana haberle teklif sunmaz. Bu işte var bı iş ama ne bilemem.
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi