Editörler : swat3410

mfg04
Aday Memur
04 Şubat 2023 02:00

Gördüğüm en kalitesiz balon.hayal dünyası baya geniş bi arkadaşın ürünü

pigachu
Memur
04 Şubat 2023 02:37

oooo 10!yıldır nişanlı ablada gelmiş:))) şu düğünü yapın artık 10 yıl nişanlımı kalınır la ahahahah garibim polis nişanlısı 10 yıldır uzaklarda seni bekliyor sanıyor :)))
Fbgsbsk, 1 yıl önce

Meeleess bmw bayin vardı simdi 3 kurus zamma mı sevindin. Kurcalıyosun.

pigachu
Memur
04 Şubat 2023 02:40

ayrıca ne kadar vizyonsuzsun be abla istanbulda 3-4 barı taksi plakası olan şirketlere ortak olan polisler falan düşününce bayiyi ne kadar büyüttün:)))) sen trendyoldan indirim kovalama
Fbgsbsk, 1 yıl önce

Meeleess bmw bayin vardı simdi 3 kurus zamma mı sevindin. Kurcalıyosun.

Fbgsbsk
Kapalı
04 Şubat 2023 03:03

Çok zenginsin dun bana 5 bin dolar atıyodjn ya hayrına dugunymuzude yap

Fbgsbsk
Kapalı
04 Şubat 2023 03:09

Abla senin anandır konusma benmle

pigachu, 1 yıl önce
ayrıca ne kadar vizyonsuzsun be abla istanbulda 3-4 barı taksi plakası olan şirketlere ortak olan polisler falan düşününce bayiyi ne kadar büyüttün:)))) sen trendyoldan indirim kovalama

pigachu
Memur
04 Şubat 2023 03:12

ahahah saf ya düğün diyor abla kendini kullandırma malmısın 10 sene nişanlımı olunır. mutanın adı nişan olmuş zaten. atiyim canın sağolsun 5000 ne ki
Fbgsbsk, 1 yıl önce

Çok zenginsin dun bana 5 bin dolar atıyodjn ya hayrına dugunymuzude yap

Fbgsbsk
Kapalı
04 Şubat 2023 03:15

Düzgün konusur musun cocuk musun ya usluba bak allah askına sanane istedigmiz zaman dugun yaparız ayrıca 10 senedir beklemiyorum zaten idrak yollarınu usutmussun heralde anlamamıssın son 2 yıldır söz nişan muhabbetimiz oldu 10 yıldır tanışıyoruz dedim ? 10 yıl kim nisan bekler mantıklı dusunursen.

pigachu, 1 yıl önce
ahahah saf ya düğün diyor abla kendini kullandırma malmısın 10 sene nişanlımı olunır. mutanın adı nişan olmuş zaten. atiyim canın sağolsun 5000 ne ki

pigachu
Memur
04 Şubat 2023 03:27

çevir kazı yanmasınn
Fbgsbsk, 1 yıl önce

Düzgün konusur musun cocuk musun ya usluba bak allah askına sanane istedigmiz zaman dugun yaparız ayrıca 10 senedir beklemiyorum zaten idrak yollarınu usutmussun heralde anlamamıssın son 2 yıldır söz nişan muhabbetimiz oldu 10 yıldır tanışıyoruz dedim ? 10 yıl kim nisan bekler mantıklı dusunursen.

akdenizlii
Aday Memur
04 Şubat 2023 04:28

senn nasıl konuşuyosn tanımadığın kadın hakkında anan bacın yokmu senin mesajına bak bişey yaZıyorum sana

pigachu, 1 yıl önce
çevir kazı yanmasınn

DevletPolisi
Kapalı
04 Şubat 2023 12:57

Hiç mi gündemi takip etmiyorsunuz kardeşim?

Bu yıl tüm bankalar promosyon konusunda ellerini sıkı tutuyorlar, çok az teklif veriyorlar kurumlara. Güncelleme işini unutun

Aslanbey1453
Genel Müdür
04 Şubat 2023 14:47

Seçim ne kadar Tweterda yardirin, zam da gelir promosyon da ..
Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi