Editörler : E.Kayı Han
«111213141516171819202122»

katipadayi35
Aday Memur
18 Aralık 2018 15:14

çok şükür son 3 aydır her cuma olduğu gibi bu cumada kesin açıklanıyo izmir

18 Aralık 2018 15:37

O da bişeymi ben aradım yine bilgimiz yok dediler diye paylaşıyorum bazı zeka geriliği olan arkadaşlar ona da eksi vermişler. bizde beklemekten kafayı yedikte bu kadar da değil yani

keyifly, 5 yıl önce
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.

özkan2009
Şef
18 Aralık 2018 15:53

Eksi verenler benim tahminime göre şu düşünceye sahip;

Sitede bu konunun altında yeni bir post girildiğinde, bir haber var sanıyorlar ve umduklarını bulamayınca eksiyi basıyorlar.

demet-35-17, 5 yıl önce

O da bişeymi ben aradım yine bilgimiz yok dediler diye paylaşıyorum bazı zeka geriliği olan arkadaşlar ona da eksi vermişler. bizde beklemekten kafayı yedikte bu kadar da değil yani

18 Aralık 2018 15:59

Sonuçta bu postta açıklandığı an yazılacak postu değil izmir ve karşıyaka adliyeleri yazıyor her türlü bilgi ya da haberleşme olabilir bu adliyelerle ilgili. bunu anlayamayanlarda bi zahmet bu postu takip etmek yerine açıklandığı an yazılacak postu açıp orayı takip etsinler mesela şuan senin yazıdığına da açıklanma haberi olmadığı için eksi verilmeli o halde ama işte dediğim gibi ileri derece kafayı yemişlik hat safhada çok belli :D

özkan2009, 5 yıl önce

Eksi verenler benim tahminime göre şu düşünceye sahip;

Sitede bu konunun altında yeni bir post girildiğinde, bir haber var sanıyorlar ve umduklarını bulamayınca eksiyi basıyorlar.

Aysegulsal
Şef
18 Aralık 2018 16:04

Eksi verenler şahsa eksi vermiyor bence, duruma yani örneğin haber alınamaması, komisyonun bilgimiz yok siteyi takip edin vs demesine eksi veriyorrrrrrrrr, komisyona veriyor eksiyi, alinan bilgiye veriyor, neyse de delirdigimiz gercek ztn

Arda.H
Memur
18 Aralık 2018 16:09

sonuçları açıklanan komisyonları buraya yazalım konu başlığı altında beklemekten ve hepimizin malümu çoğu zaman hiçbir komisyonun açıklama yapmamasından dolayı biraz saracak yer arayan birazda tepki göstermek ( artık nasıl bir çıkmaza girdiysek :)) ) maksatlı icad edilen bir durum bu eksileri veren arkadaşlar da o geleneği sürdürüyor galiba.
demet-35-17, 5 yıl önce

Sonuçta bu postta açıklandığı an yazılacak postu değil izmir ve karşıyaka adliyeleri yazıyor her türlü bilgi ya da haberleşme olabilir bu adliyelerle ilgili. bunu anlayamayanlarda bi zahmet bu postu takip etmek yerine açıklandığı an yazılacak postu açıp orayı takip etsinler mesela şuan senin yazıdığına da açıklanma haberi olmadığı için eksi verilmeli o halde ama işte dediğim gibi ileri derece kafayı yemişlik hat safhada çok belli :D

servin 3442
Kapalı
18 Aralık 2018 16:17

yav keşke yaaaa

keyifly, 5 yıl önce
cuma günü açıklandığında birlikte seviniriz inşallah

keyifly
Kapalı
18 Aralık 2018 16:36

konuyu takip edenler bilir. bi aralar mahmut vardı meşhur, her komisyon için Bi bomba atar kaybolurdu. ben bakanlıktan dosyaların gönderildiğini topun komisyonda olduğu bilgisini aldım. aksilik çıkmazsa bu cuma açıklanmış olacak.

Aysegulsal
Şef
18 Aralık 2018 16:38

Evet en son bakanliktaydi, demek gelmis.. mahmut da izmir icin kazandigini ilan edip kayboldu ortadan :)) neyse hocam insallah dogru cikar dediginiz
keyifly, 5 yıl önce
konuyu takip edenler bilir. bi aralar mahmut vardı meşhur, her komisyon için Bi bomba atar kaybolurdu. ben bakanlıktan dosyaların gönderildiğini topun komisyonda olduğu bilgisini aldım. aksilik çıkmazsa bu cuma açıklanmış olacak.

keyifly
Kapalı
18 Aralık 2018 16:39

Mahmut'un bot olduğunu düşünüyorum :) insanlara umut vermeye programlanmış. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. herkesin istediği gibi sonuçlanır dilerim.
Aysegulsal, 5 yıl önce
Evet en son bakanliktaydi, demek gelmis.. mahmut da izmir icin kazandigini ilan edip kayboldu ortadan :)) neyse hocam insallah dogru cikar dediginiz

servin 3442
Kapalı
18 Aralık 2018 16:41

inşallah

18 Aralık 2018 16:47

Kardeşim Karşıyaka adliyesi hakkında bilgin var mı peki?

keyifly, 5 yıl önce

keyifly
Kapalı
18 Aralık 2018 16:52

maalesef dostum. Karşıyaka ile ilgili bilgim yok.
Handsomeman2018, 5 yıl önce

Kardeşim Karşıyaka adliyesi hakkında bilgin var mı peki?

18 Aralık 2018 16:54

Sağol dostum.

keyifly, 5 yıl önce
maalesef dostum. Karşıyaka ile ilgili bilgim yok.

Nsrnshn
Kapalı
19 Aralık 2018 12:11

sonu gerçek olmasada bilgi sahibi olan var mi...

barış2002
Aday Memur
19 Aralık 2018 15:40

.

burakkyvzz
Kapalı
19 Aralık 2018 16:27

birisi haftaya yazmış facebookta

19 Aralık 2018 16:37

Kim o? Karşıyaka Adliyesini mi yazmış?

burakkyvzz, 5 yıl önce

birisi haftaya yazmış facebookta

keyifly
Kapalı
19 Aralık 2018 19:06

arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.

Aysegulsal
Şef
19 Aralık 2018 19:25

Nasıl yani hocam? Net değilmiş derken komisyona gelmemiş mi liste? Siz de kesin bileceksiniz diye bir şey yok zaten, her an her şey değişiyor
keyifly, 5 yıl önce
arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.
Toplam 692 mesaj
«111213141516171819202122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi