Editörler : "eskiyara"Pangaea

Antin-Kuntin
Memur
21 Eylül 2019 13:25

Adaylığını kalkacak ve ilk yer değişikliği tarihinde isteyebileceksiniz. İl dışı istedim ben.

yessm, 5 yıl önce
yani adayligimin kalkması ikinci yılı bulacak sınava girdikten sonra belli olacak değil mi hocam. siz il içine mi il dışına mi geçtiniz hocam il dışına çıkmak çok zor olur mu

b3rn4
Müsteşar
21 Eylül 2019 13:45

Sözleşmeli miydiniz?

Antin-Kuntin, 5 yıl önce

Adaylığını kalkacak ve ilk yer değişikliği tarihinde isteyebileceksiniz. İl dışı istedim ben.

yessm
Aday Memur
21 Eylül 2019 13:47

hocam ben bu sene yeni atandim sozlesmeliyim yani
Antin-Kuntin, 5 yıl önce

Antin-Kuntin
Memur
21 Eylül 2019 13:48

Sözleşmelilerde zorunlu bir süre var sanırım. Sözleşmenizde yazıyordur muhtemelen.

yessm, 5 yıl önce
hocam ben bu sene yeni atandim sozlesmeliyim yani

yessm
Aday Memur
21 Eylül 2019 13:50

ilk atama ile atanan sözleşmeli öğretmenler sadece 1 yıl adaylık sürecinden geçmiyor mu kadroru öğretmenlerde bu durum oluyor mu tekrar

b3rn4
Müsteşar
21 Eylül 2019 14:12

Hocam bu konudan sonra bu senenin duyurusuna da özellikle baktım siz de bulabilirsiniz. İl içi ve il dışı atama duyuruları kadrolu öğretmenler için yayınlanır sizin sağlık özrü ve eğer eşiniz de sözleeşmeli öüretmen ise eş özrü dışında hiçbir sebeple tayin hakkınız yok.

yessm
Aday Memur
21 Eylül 2019 15:04

tamamdir hocam tesekkur ederim
b3rn4, 5 yıl önce

Hocam bu konudan sonra bu senenin duyurusuna da özellikle baktım siz de bulabilirsiniz. İl içi ve il dışı atama duyuruları kadrolu öğretmenler için yayınlanır sizin sağlık özrü ve eğer eşiniz de sözleeşmeli öüretmen ise eş özrü dışında hiçbir sebeple tayin hakkınız yok.

lodos04075
Şube Müdürü
22 Eylül 2019 00:32

yeni atandığınıza göre sözleşmeli öğretmensiniz bu yüzden 3+1 yıl boyunca (istisnai durumlar hariç)yer değişikliği talebinde bulunamazsınız.

sözleşmeli öğretmenlerin yer değişikliği isteyebileceği durumlar;

1. sağlık özrü

2. eş durumu (her ikiside sözleşmeli öğretmenler sadece)

3. kurumunuzda norm fazlası olmanız durumunda valiliklerin yaptığı yer değiştirmeler (norm fazlası atamalar)

yessm
Aday Memur
29 Eylül 2019 11:58

hocam hizmet yukumlusu olarak ne demek yani nasıl oluyor
cubecan, 5 yıl önce
1 yıl dolup adaylığınız kalkınca hizmet yükümlüsü olarak tayin istersiniz. il içi il dışı tayininde.
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi