Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Ocak 2021 23:33

Öğretmenler aşı programında öne çekilmeli

15 şubattan önce en azından ilk dozlar yapılmalı

turkceciogrenci
Kapalı
24 Ocak 2021 23:38

Kesinlikle katılıyorum

Sakaaryagediz
Aday Memur
24 Ocak 2021 23:41

Ve sadece öğretmenler değil .

Eğitim sistemi döngüsü içerisindeki herkes ..servis şoföründen kantincisine kadar bir an evvel aşı programına dahil edilmeli

Kagiş
Müsteşar
25 Ocak 2021 00:34

Ufukta görünmüyor, zor biraz. Görürsem söylerim))

kalkanli
Kapalı
25 Ocak 2021 00:52

Saglikcilar bilime guvenerek asi olurken egitim camiamizin asi konusunda olumsuz dusuncelere girmesi bizleri uzuyor. Ası siram gelsin hemen olacagim.

Sakaaryagediz
Aday Memur
25 Ocak 2021 11:27

Sağlık camiasının % 70 kadarı aşı oldu

Aşı olmayanlarda hamileler , emziren anneler , covid geçirenler .

Hamile ve emzirenlerin kafası karışık .

Aşı uygulama prosedüründe isterlerse yaprirabilirler diyor

kalkanli, 3 yıl önce
Saglikcilar bilime guvenerek asi olurken egitim camiamizin asi konusunda olumsuz dusuncelere girmesi bizleri uzuyor. Ası siram gelsin hemen olacagim.

cnkd
Genel Müdür
25 Ocak 2021 14:44

Sırf okulları açmamak için ogretmelerin aşılanması otelendi.Zabitalar bile öğretmenlerden

önce aşılanacak şaka gibi.Tamam eyvallah liseyi ortaokulu gösterdim hiç değilse ilkokul

öğretmenlerini asilayin çocuklar okumanyazma ogrenemiyor.

cnkd
Genel Müdür
25 Ocak 2021 14:45

liseyi ortaokulu bosverdim

hc2746
Yasaklı
28 Ocak 2021 11:26

aynen sağlıkçıya yapılmamalıydı hiç öğretmen öncelikli çünkü evde otururken eşyalardan virüs bulaşır

cnkd
Genel Müdür
28 Ocak 2021 15:17

anlama özürlü arkadaslar var .kimse

doktorlara saglikcilara Aşı yapılmasın

demedi burda.hiç değilse ilkokul

ogretmenlerine yapın okul acilsin okuma

yazma ogrenemiyoruz.dümen çocuklar

dedik.Allah anlama.kabiliyeti versin.

Sakaaryagediz
Aday Memur
28 Ocak 2021 15:18

Okulların açılması ihtimaline göre asilanmali dedim .

Evde oturmaya devam edeceklwrse bencede gerek yok

hc2746, 3 yıl önce

aynen sağlıkçıya yapılmamalıydı hiç öğretmen öncelikli çünkü evde otururken eşyalardan virüs bulaşır

Akliselimim
Aday Memur
28 Ocak 2021 18:23

Aşıyla virüsün biteceğini düşünen cahil ordusu toplanmış. Tüm herkes belli ölçüde bağışıklık kazanmadan açılmaz okullar. Aşı sonrası vaka sayıları düşerse açılır ki bilimadamları her kış vakalar artacak bundan sonra diyor

Sakaaryagediz
Aday Memur
29 Ocak 2021 00:55

Bay çok bilmiş

Pandemilerde virüs insanlık adına olumlu yönde ( bulastiriciliginin azalması , mortalitesinin düşmesi ) mutasyona uğramıyorsa ... başetmek adina ne öneriyorsunuz .

Akliselimim, 3 yıl önce
Aşıyla virüsün biteceğini düşünen cahil ordusu toplanmış. Tüm herkes belli ölçüde bağışıklık kazanmadan açılmaz okullar. Aşı sonrası vaka sayıları düşerse açılır ki bilimadamları her kış vakalar artacak bundan sonra diyor

wagabond90
Aday Memur
14 Nisan 2021 09:25

Niye öğretmenler 1 yıldan fazladır evde oturarak maaş alırken zabıtalar karantinadaki hastalara alışveriş yaptı. O yüzdenmi olmamalı?

cnkd, 3 yıl önce

Sırf okulları açmamak için ogretmelerin aşılanması otelendi.Zabitalar bile öğretmenlerden

önce aşılanacak şaka gibi.Tamam eyvallah liseyi ortaokulu gösterdim hiç değilse ilkokul

öğretmenlerini asilayin çocuklar okumanyazma ogrenemiyor.

cnkd
Genel Müdür
14 Nisan 2021 09:34

Neden anlamak istemiyorsunuz.Hem öğretmenleri değersizleştirin hem de hocam bu çocuk ne olacak Allahaşkına ilgilenin sınavı kazanacak mı vs. diye koşturun.Kimse değersiz değil ancak

öğretmen kardeşim bu farkı olacak.

Net söylüyorum anlamayacaksın yine ama olsun.Tüm öğretmenler aşılansın okullar TÜM

KADEMELERDE tam gün açılsın.Gerekirse heryer kapansın.Sonra yandım Allah demeyin.

wagabond90, 3 yıl önce

Niye öğretmenler 1 yıldan fazladır evde oturarak maaş alırken zabıtalar karantinadaki hastalara alışveriş yaptı. O yüzdenmi olmamalı?

cnkd
Genel Müdür
14 Nisan 2021 09:36

Uzaktan eğitim kandırmacadır.Uzaktan eğitimin verimine inanan bunun sonucunu ilerde görür.

esxici
Kapalı
15 Nisan 2021 00:16

Nesinde sıkıntı var? Söyleyebilir misin?
cnkd, 3 yıl önce

Uzaktan eğitim kandırmacadır.Uzaktan eğitimin verimine inanan bunun sonucunu ilerde görür.

UcaS
Genel Müdür
15 Nisan 2021 01:41

Eğitim hayatında bir Emek etmeden, Matrix türev integral redox çözmeden doktor maaşı aldığından dolayıdır o durum. Öğretmen öğretmen dir. Memur değildir.

Hem O soruyu Belediye başkanına soracaksın.

wagabond90, 3 yıl önce

tuncay59
Şef
15 Nisan 2021 07:55

Yüz yüze eğitime göre öğrenme yüzde 30 civarı.Yoksul öğrencilere hiç yardım edilmedi.Derslere katılım oranı düşük, çoğunluğu telefondan derse katılıyor zaten.Öğrenciyi kontrol etmek imkansız.Geçtiğimiz yıllarda kullandığım sınav sorularını uyguladım başarı çok düşük kaldı.Daha da uzaktan eğitim de sıkıntı yok demesin kimse bana..

cnkd, 3 yıl önce

cnkd
Genel Müdür
15 Nisan 2021 11:32

Hocam ben şunu anladım.Öğretmenlere aşı yapmamakta haklılar.Maalesef bazı

meslektaşlarımiz uzaktan eğitimi benimsemiş ve okulların acilmasını istemiyor.

Ben bir öğretmen olarak bunu ihanet satarım.Uzaktan eğitimim kandirmacadir ve kararlılık

Uzaktan eğitimde okuma yazma ogrenebilme oranı nedir,turev,integral,geometri anlatmak

daha mi kolay.Kimse tabntana yapmasını.Öğretmenler yatıyor diyenleri haklı cikarircasina

uzaktan eğitim iyidir diyor öğretmenleri çoğu şaka gibi.Tüm öğretmenler asilansin çünkü

gerekirse heryer kapansin okullar acilsin.

tuncay59, 3 yıl önce

Yüz yüze eğitime göre öğrenme yüzde 30 civarı.Yoksul öğrencilere hiç yardım edilmedi.Derslere katılım oranı düşük, çoğunluğu telefondan derse katılıyor zaten.Öğrenciyi kontrol etmek imkansız.Geçtiğimiz yıllarda kullandığım sınav sorularını uyguladım başarı çok düşük kaldı.Daha da uzaktan eğitim de sıkıntı yok demesin kimse bana..

wagabond90
Aday Memur
15 Nisan 2021 12:42

öğretmen sıfatını hakedenler için haklısınızda 2 gün derse gidip kalan 5 günde karısı üzerine açtığı kırtasiyede çalışan adam o sıfatıda memurluğuda haketmiyor kusura bakmayın. Bahsettiğiniz gibi öğretmen sıfatını hakeden de parmakla sayılamayacak kadar az bir kesim.

UcaS, 3 yıl önce

Eğitim hayatında bir Emek etmeden, Matrix türev integral redox çözmeden doktor maaşı aldığından dolayıdır o durum. Öğretmen öğretmen dir. Memur değildir.

Hem O soruyu Belediye başkanına soracaksın.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi