Editörler : F16 Gökçen
«828384858687888990919293»
25 Eylül 2019 13:22

Siz konuştunuz mu, bende aramak istiyorum fakat hangi numaradan ulaşmak gerekiyor bilemedim

Cemre92, 5 yıl önce

Yazarım, siz hangi il için bekliyorsunuz?

30 Eylül 2019 23:47

ik dan dönüş alan ya da eğitime başlayan var mı

Cemre92
Aday Memur
01 Ekim 2019 02:10

Merhaba, geçen hafta 02123181818i aradım ama açmıyorlar maalesef. Siz denediniz mi ulaşmayı ?

sgdc77, 5 yıl önce

Siz konuştunuz mu, bende aramak istiyorum fakat hangi numaradan ulaşmak gerekiyor bilemedim

Ekrem36
Aday Memur
02 Ekim 2019 12:08

kazanan arkadaşlari tebrik ediyorum ve hayirli olmasini diliyorum bende sinavi gectim yarin icin ön mulakat daveti geldi istanbul ili icin sürec nasil ilerliyor bilgi verebilir misiniz ?

Gozde06md
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:07

Merhaba Süreci devam eden var mı? 18 Eylül de online mülakatımın olumlu olduğuna dair mail aldım

Hayatkısaa
Aday Memur
07 Ekim 2019 20:36

merhabalar ben de 12 eylülde ön mülakata girdim olumlu oldu ve hala son mülakat tarihi için haber bekliyorum

Gozde06md
Aday Memur
07 Ekim 2019 22:17

Bende Birebir mülakat için tarih bekliyorum hala ,:/

Cemre92
Aday Memur
08 Ekim 2019 00:01

Ben de 1 eylülden bu yana son mülakat daveti için bekliyorum. Bugün ikyı aradığımda isim numara alıp geri dönüş yapacaklarını belirttiler ama dönen yok maalesef.

Gozde06md
Aday Memur
08 Ekim 2019 09:31

Hangi il için bekliyorsunuz acaba siz?

Gozde06md
Aday Memur
08 Ekim 2019 09:32

Bu kadar uzun sürmesi normal mi anlamıyorum

Gozde06md
Aday Memur
08 Ekim 2019 09:42

Bende mail attım dün ama hala bir ses yok

Ekrem36
Aday Memur
08 Ekim 2019 10:23

ön mülakatin dahi olumlu olup olmadigi konusunda dönüs saglanmadi . iki gun icinde cewap gelecegini soylemistiler mulakat komisyonundakiler

Ekrem36
Aday Memur
08 Ekim 2019 14:16

ön mülakat başarili diye mail geldi az once daha cook bekliyecegiz galiba

Gozde06md
Aday Memur
08 Ekim 2019 15:27

İnsan kaynakları ile görüştüm Birebir için dönüş yapılacakmış ama uzun sürebilir dedi

Hayatkısaa
Aday Memur
08 Ekim 2019 17:06

Merhaba konuştunuz galiba ikyla bu süre ne kadar söylediler mi yani bir iki ayı bulucakmı acaba?

Gozde06md
Aday Memur
08 Ekim 2019 18:09

Tarih söylemediler mutlaka birebir için dönüş yapılacak dediler sadece

Harby41
Aday Memur
08 Ekim 2019 23:32

Herkese merhaba arkadaşlar

Ben hem kendi sürecimle ilgili sizlerle, yaşadığım deneyimi paylaşmak ayrıca süreci benim gibi devam eden arkadaşların deneyimleriyle ilgili bilgi almak istiyorum.

Ben bu yıl mayıs ayında online sınava katıldım ve sonucu 1 2 gün içinde açıklandı ve olumlu sonuçlandı. Daha sonra ön mülakat olan telefonla mülakat için mail bilgilendirmesi yapıldı ve o da 1 hafta sonra sonuçlandı ve o da olumlu sonuçlandı. Daha sonra birebir mülakat için hangi gün olacağı maili ise de de yaklaşık 4 ay sonra geldi ve birebir mülakata da katıldım. Son mülakat olan bu süreç de olumlu sonuçlandığına dair maili aynı hafta içinde aldım. Bu mail de 6 Eylülde geldi ve bundan sonraki süreçte görev teklifiyle geri dönüş yapılacağıyla ilgili bir bilgilendirme mailiydi. O zamandan bu yana 1 Ayı aşkın süre geçti ve herhangi bir dönüş almadım. İk'ya telefonla ulaştım o da beklemem gerektiğini kadro açıldığı takdirde dönüş yapılacağını söyledi. Benim sürecim bu şekildeydi nasıl olacak nasıl bitecek hala beklemekteyim....

Ck95
Aday Memur
09 Ekim 2019 16:43

Arkadaşlar merhaba, birebir mülakatı mayısta geçmiştim onlar havuzda olduğumu ve aranacağımı söylemişlerdi fakat kariyer.netten mesajı geldi bankanın cv niz incelenmiş olup gerekli pozisyona uymadığı için değerlendiremiyoruz diye. Sizde böyle bir hata var mı?

Ekrem36
Aday Memur
09 Ekim 2019 19:02

insallah en yakin zamanda olumlu haber gelir sizede .. hangi il icin bekliyorsunz ?
Harby41, 5 yıl önce

Herkese merhaba arkadaşlar

Ben hem kendi sürecimle ilgili sizlerle, yaşadığım deneyimi paylaşmak ayrıca süreci benim gibi devam eden arkadaşların deneyimleriyle ilgili bilgi almak istiyorum.

Ben bu yıl mayıs ayında online sınava katıldım ve sonucu 1 2 gün içinde açıklandı ve olumlu sonuçlandı. Daha sonra ön mülakat olan telefonla mülakat için mail bilgilendirmesi yapıldı ve o da 1 hafta sonra sonuçlandı ve o da olumlu sonuçlandı. Daha sonra birebir mülakat için hangi gün olacağı maili ise de de yaklaşık 4 ay sonra geldi ve birebir mülakata da katıldım. Son mülakat olan bu süreç de olumlu sonuçlandığına dair maili aynı hafta içinde aldım. Bu mail de 6 Eylülde geldi ve bundan sonraki süreçte görev teklifiyle geri dönüş yapılacağıyla ilgili bir bilgilendirme mailiydi. O zamandan bu yana 1 Ayı aşkın süre geçti ve herhangi bir dönüş almadım. İk'ya telefonla ulaştım o da beklemem gerektiğini kadro açıldığı takdirde dönüş yapılacağını söyledi. Benim sürecim bu şekildeydi nasıl olacak nasıl bitecek hala beklemekteyim....

karakoc1
Aday Memur
10 Ekim 2019 04:02

Herkese merhaba süreci devam eden ve ileride araştıracak olan arkadaşlara detaylı bir bilgilendirme yapmak istiyorum. 27 eylül 2019 cuma günü banka online sınav gönderdi. Online sınav 2 aşamalı ağırlıklı olarak sayısal sözel sorular ve dikkat testinden oluşuyor. 30 eylül pazartesi günü online sınavın olumlu olduğuna ve 1 ekim 2019 da online mülakat yapılacağına dair mail aldım. Online mülakatı yaptığımız hanımefendi son derece kibar ve insanı rahatlatan biriydi sohbet havasında geçti ve kendimi tanıtmamı neden bankacılık sektöründe çalışmak istediğimi üniversite döneminde çalışıp çalışmadığımı (mavi yaka olarak) yaptığım stajları sordu , müşteri danışmanı ne iş yapar şubede hangi işlemler yapılır gibi teknik sorular da sordu aynı zamanda satış kabiliyetini ölçmek adına bir vaka sorusu sordu görüşmemiz 20 dk sürdü. Aynı gün online mülakatımın olumlu sonuçlandığına ve 3 ekim 2019 perşembe günü bölge müdürlüğünde birebir mülakata davet edildiğime dair mail aldım , birebir mülakat 1 müdür 1 de insan kaynaklarından işe alım uzmanıyla gerçekleşti fakat işe alım uzmanı video konferans olarak bilgisayar üzerinden bağlantı kurdu bu aşamada biraz daha detaylı sorular soruldu yine kendini tanıtarak başladığın ve neden bankacılık sektörü neden garanti bankası bankada staj yaptın mı üniversite hayatın nasıldı kimi giriş sorularından sonra sizi tanımaya yönelik daha kişisel sorular soruldu burada da vaka çalışması yapıldı kredi kartı satışıyla alakalı ve 7 ekim pazartesi günü tüm aşamalardan geçtiğime dair arandım ücret teklifi yapıldı ve 21 ekim 2019 da 16 gün sürecek bir eğitime katılacağım sonrasında şubemde göreve başlıyorum. Benim sürecim çok çok hızlı ilerledi burada şubeye yapılacak alımın ne derece acil olduğuna ve sizi ne derece beğendiklerine göre değişiyor sürecin hızı. SPK lisansımın ve SEGEM sertifikamın olması da süreci hızlandırdı diye düşünüyorum. Karşınızda oturan kişiler bu işin erbabı sordukları sorulara evet yaparım tabii ki satarım tarzı ezberleme cevaplar vermeyin verdiğiniz cevapların altı dolu olsun sebepleriyle açıklayın soruya soruyla karşılık vermeyin bunu mu demek istediniz diye sormak yerine her iki ihtimalin de cevaplarını verin kendinizden emin olun ama asla ukalalık yapmayın yeni mezun olabilirsiniz bende yeni mezun oldum fakat iş deneyimi başka bir şey profesyonellik başka. Oturup kalkışınıza jest mimiklerinize ses tonunuza aklınıza gelecek her şeye dikkat ediyorlar. Hızlı düşünüp cevap vermeniz lazım sakin olun ve mülakatı siz yönlendirin üzerine konuşmak istediğiniz konuyu bir önceki cevabınızda ip ucunu vererek siz açın. Unutmayın ortalama 20 dakikanız var o odadan çıktıktan sonra keşke bunu da söyleseydim şunu da anlatsaydım demeyin. Sormak istediğiniz bir şey olursa mutlaka yazın elimden geldiğince yardımcı olurum. Herkese bol şans..

Toplam 2658 mesaj
«828384858687888990919293»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi