Editörler : supporters.
«246247248249250251252253254255256257258

Dr.Anadolu
Aday Memur
06 Eylül 2022 14:20

İnş.hocam.

antara, 2 yıl önce

Merhaba Hocam çok sevindim. Geçmiş olsun. Hocam inşallah en kısa zamanda bize ve bizim durumumuzda olanlara Allah olumlu sonuçlar görmeyi nasip etsin inşallah.

mesut1974
Şube Müdürü
08 Eylül 2022 07:59

İnşaallah hocam. Çok teşekkür ederim.

StMngr, 2 yıl önce
Geçmiş olsun hocam. Hayırlısı ile hak ettiğiniz sonucu en kısa sürede almanızı dilerim.

mesut1974
Şube Müdürü
08 Eylül 2022 08:18

Eyvallah hocam. İnşaallah tekrar değerlendirme itirazınız da bu defa olumlu sonuçlanır.

Verilen bilgiler DK'nın toplandığını gösteriyor. Doçentlik komisyonu jüri ile ilgili işlemleri yapar. Jüri sürecine döndükten sonra etik veren jüri dışındaki jüriler de ekrana yansımış. Etik verenler düşmüş. Jüri düşürmeyi Uak memurlarının değil de DK'nın belirlemesi icap eder. Her şeyin hayırlısı inşaallah.

Dr.Anadolu, 2 yıl önce

Hayırlı olsun hocam. Sabırla bekleyen muradına erermiş. Buradan size verilen dünkü bilgiye istinaden DKnın da yapıldığı sonucu çıkarabiliriz. Bu uzun stresli sürecin ardından sabırla hak edişini, sistem üzerinden görmek isteyen herkese Allahtan olumlu/başarılı sonuçların bir an evvel ulaşmasını diliyorum.

kocero8222
Memur
08 Eylül 2022 11:21

Biran önce YK yapılsa da başarılı sonuçlarımızı alsak. Toplantı tarihini öğrenen var mı?

10 Eylül 2022 18:38

Antara ve Mesut hocam geçmiş olsun bir an önce olumlu sonuç da gelcektir. Darısı dr.anadolu hocama,son 3 hocamız hedefine ulaşınca mesaimiz burada bitecek bizimde. Kalbimiz, dualarımız sizlerle saygılar.

Dr.Anadolu
Aday Memur
10 Eylül 2022 19:23

Bu empatik, sinerjik ve kalpten yaklaşımınız bizim için en az sonucun olumlu olarak açıklanması haberi kadar değerli hocam. Aylar önce yazdığımız bir mesajımızda Eylül grubunda ortak bir ruh ve perspektif yakalamış olmamızın güzelliğine vurgu yapmıştım bakkalgazi hocam. Sizi bu olgun tutumun somut bir örneği olarak gönülden selamlıyor ve sevgilerimi yolluyorum. Her şey gönlünüzce olsun ve aradığınız her şeyi Rabbim hoşnutluğuyla birlikte yanıbaşınızda var etsin. Sağlık ve esenlik içinde huzurla nice başarılara imza atmanızı diliyorum. Her şey birlikte güzel. Teşekkürler.

BakkalGazi86, 2 yıl önce

Antara ve Mesut hocam geçmiş olsun bir an önce olumlu sonuç da gelcektir. Darısı dr.anadolu hocama,son 3 hocamız hedefine ulaşınca mesaimiz burada bitecek bizimde. Kalbimiz, dualarımız sizlerle saygılar.

antara
Şef
11 Eylül 2022 17:55

Hocam çok teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda olumlu sonuçlar görmeyi nasip etsin inşallah.

Hocam Allah her daim sizlere hayırlı kapılar açsın inşallah.

BakkalGazi86, 2 yıl önce

mesut1974
Şube Müdürü
11 Eylül 2022 21:33

Teşekkür ederim bakkalgazi hocam inşaallah dediğiniz gibi olur.
BakkalGazi86, 2 yıl önce

dr-akademisyen
Aday Memur
12 Eylül 2022 02:21

sn. hocalarim,

temel alanlarinizi bilmiyorum ama konu basligindaki son-birkac sayfadaki konusmalariniza baktim da; Docent olma insallah-masallah yada dualarimiza mi kalmis (oyleyse gece-gunduz araliksiz dua edelim de docentligi alalim garanti olsun ha..!, ki herkes cok iyi dua etmesini de bilir kendince, kimsenin tekelinde degil bu isler..)?? Bilimsel anlamda kualifikasyona sahipsek yani liyakatli isek oluruz degilsek olmayiz (liyakati olmayan jurilerin art-niyetli basarisiz verdikleri orneklerde ise hukuk haklari aranir degil mi, bu tur haksizca verilmis cok cok ornek oldugunu da elbette biliyor/okuyoruz, o ayri bir konu ve ayrica tartisilabilir). Ama, bu kadar kabullenmislik jurulerin KEYFI her sacmaligi adaylara uygulamasina buyuk bir temel sagliyor, bu firsati vermeyiniz, vermemeliyiz, ulkemizde bilim insani olmak bu degildir, olmamali!

Not: Yanlis/aptalca yorumlari simdiden kesmek adina sunu ACIKCA belirteyim: kime ne hangi adayin hangi dini goruste oldugu, hangi tercih/ ideolojide vs oldugu, bu kimseyi ilgilendiremez, konu cok basit; ister bucu ister sucu ister ocu kim olursa LIYAKATe gore kosullari saglayan herkes HAKKINI almalidir, NOKTA. iyi calismalar.

Dr.Anadolu
Aday Memur
12 Eylül 2022 04:13

Değerli hocalarım, liyakat esastır. Hak ettiğini düşünmeyen zaten bilimsel anlamda mücadele de etmez. Anlayış ve empati bir güzelliktir ve değer katar. Üsttenci söylemlerden uzak kalmak gerekir. İnanç derindir. Bilimsel çalışmalarını yapmış ve tamamlamış birbirinden değerli akademisyenlerin Alemlerin Rabbi Allahı vesile kılarak birbirlerine hayır dua etmeleri bizim kültürümüzün derin kodlarında yer alır. Konuları kendi kavram ve bağlamında ele almak lazım ve başka noktalara taşımamak lazımdır. Elbette kişisel olarak farklı algılamalar ve değerlendirmeler olabilir. Öğrenilmiş çaresizlikliklerden ve suskunluk sarmalından uzak duran akademisyenlerin incelikli ve çok boyutlu tutumlarını ve haklı mücadele ve direnişlerini anlamak zor olmasa gerektir. Erdem bilgeliğe ve cesarete aşıktır. Gerçek inanç ise hepsine. Gerçek inanç sahibi insanlar her türlü zorlanmışlığa ve yanlışlara karşı bilgi ve hikmetle yanıtlar üretilirler. İçinde lafzatullah geçen kültüre ait kavramları hafife almamak gerekir. Hepimiz aynı gemideyiz. Akıl pazara çıkmış herkes kendi aklını satın alıp evine dönmüş. Herkese hayırlı geceler ve aydınlık sabahlar ve güzel sonuçlar dilerim. Sağlık ve esenlik içinde kalın.

antara
Şef
27 Eylül 2022 14:03

Merhaba sonucu açıklanan var mı?

mesut1974
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 14:40

Merhaba hocam, Beklemedeyiz. Fen ve sağlıktan sabah bazı sonuçlar açıklandı. Ancak sosyalden neredeyse hiç açıklama yapılmadı.

antara, 2 yıl önce

antara
Şef
27 Eylül 2022 14:50

Hocam yök artık bilgide vermiyor. Hocam inşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar görürüz.

mesut1974, 2 yıl önce

Merhaba hocam, Beklemedeyiz. Fen ve sağlıktan sabah bazı sonuçlar açıklandı. Ancak sosyalden neredeyse hiç açıklama yapılmadı.

mesut1974
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 17:09

Antara hocam sizin jüri sayısı kaça inmişti. Aklandıktan sonra jurilerinizde bir azalma olduktan sonra tekrar eklenen oldu mu?
antara, 2 yıl önce

Hocam yök artık bilgide vermiyor. Hocam inşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar görürüz.

antara
Şef
27 Eylül 2022 17:33

Hocam benim başvuruda 7 jüri üyesi vardı. Onların ikisi ilk aylarda düştü. Jüri üyeleri 5 e düştü. Aklandiktan sonra 5 jüri üyesi değişmedi.

mesut1974, 2 yıl önce
Antara hocam sizin jüri sayısı kaça inmişti. Aklandıktan sonra jurilerinizde bir azalma olduktan sonra tekrar eklenen oldu mu?

Astrosit
Aday Memur
27 Eylül 2022 20:56

iyi aksamlar bugun sonucum aciklandi Basarili diyor o kadar zaman gectiki guncel durumu eser inceleme sonuclandi Basarili diyor sanirim docent oldum ama inanamadim

darisi bekleyenlere olsun 3 juri basarili 2 juri basarisiz vermis umarim sonuc dogrudur yani docent olmusumdur

Dr.Anadolu
Aday Memur
28 Eylül 2022 06:10

Bekliyoruz hocam. Hayırlısıyla güzel haberler ve gelişmeler diliyorum bekleyen tüm hocalarımıza.

antara, 2 yıl önce

Dr.Anadolu
Aday Memur
28 Eylül 2022 06:13

Tebrikler hocam. Hayırlı olsun. Uzun bekleyişlerin beraberinde getirdiği yorgunluğu atlatırsınız. Sevinmek hakkınız. Selam ve sevgiler.

Astrosit, 2 yıl önce

iyi aksamlar bugun sonucum aciklandi Basarili diyor o kadar zaman gectiki guncel durumu eser inceleme sonuclandi Basarili diyor sanirim docent oldum ama inanamadim

darisi bekleyenlere olsun 3 juri basarili 2 juri basarisiz vermis umarim sonuc dogrudur yani docent olmusumdur

antara
Şef
28 Eylül 2022 13:24

Hocam Allah bekleyen herkese olumlu sonuçlar görmeyi nasip etsin inşallah.

Dr.Anadolu, 2 yıl önce

Bekliyoruz hocam. Hayırlısıyla güzel haberler ve gelişmeler diliyorum bekleyen tüm hocalarımıza.

mesut1974
Şube Müdürü
29 Eylül 2022 23:28

Değerli hocalarım

Ben jüri hareketlenmelerini DK sonrası beklerken salı günü sonuçların neden açıklanmadığını öğrenmek için memurları aradım. Bana 4 jüri ile salt çoğunluk varsa bile karar verilemeyeceğini jüri eklenmesi gerekli olduğunu söylediler ve 10 dakika sonra jüriler yüklendi 1 asil 2 yedek.

Gördüğüm kadarıyla salt çoğunluk başarılı demiş. Yeni jüri başarısız derse de bir şey değişmeyecek. Acaba asgari veya etik verebilir mi? Etikten aklanan biri aynı dönem içinde tekrar etiğe verilebilir mi?

Toplam 5149 mesaj
«246247248249250251252253254255256257258

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi