Editörler : Pangaea

zeitgot
Yasaklı
16 Nisan 2021 12:43

Ne oldu bacım gerçekler yüzüne çarpınca fena girdi herhalde atıyordun burda ne oldu ? :)))) Memur olmak demek herkesin hayali ha hadi şimdi yazsana, onu okudum bunu okudum buraya girdim, 4 yabancı dil 3 programlama dili, ne oldu ruh hastası girdi mi? Konuşuyordun yüzme tenis falan filan? Ulan benim üniversite hayatım olimpic havuzda yuzmekle geçti, senin içinden geçemeyeceğin mahallelerde büyüyüp spinoza, schopen, Platon, Nietzsche, adler, Freud, Jung daha milyon tane sayamayacagim filozof, psikolog okudum. Öyle bir yerde büyürken vivakdi, Bach, Handel dinlerdim. Sen öyle birine bu saçma sapan şeyleri yazdın ki senin doğsan, intihar edecegin yerde büyüyüp kendini bu kadar geliştirmiş, hayatı boyunca parmakla gösterilen bir insandı karşındaki. Ona rağmen sana bir şey yazmadım. Bu saçma sapan tartışmada kendimi övmedim . Hayatım ingilizceyle geçti, süper lisede okudum, eğitim dilim ingilizceydi, sinema tarihinde bilmediğim yönetmen, bilmediğim sanat filmi yoktur. Sana ingmar Bergamanin personasindaki benlik algısına Jung ın yorumundan bahsetsem havaya bakarsın. Sen nesin? Günün sonunda hayali memurluk olan bedelli askerlik yapmış bir düz memur. Adamı böyle ezerler iste. Bildiğin tüm programlama dillerini yaz, oturma organınla sacmala dur. seni ezdim seni ezdim diye sayikla. Sen kimsin? Senin karşında kim var? Beni tanışan karsimda böyle konuşabilir misin acaba Allah'ın eşiği? Hayali memurluk olan bakanlıkta çalışan ve bolumunden şikayetçi olan bir düz memursun işte. Bu kadarsin. Anadil ingilizce Almanca diyordun c seviye YDS ki çıktın :Ddd Sağ ol ama bu saatten sonra internet ortamında yazılan hiçbir şeye inanmam sayende. Bu kadar rezil rüsva oldun, daha da millete boş artistlikler yapma.
konaklamaveseyahat, 3 yıl önce

Kpssden 90 aldim demedim 90 üstü puan aldim dedim idrak sorunun var kpssden 94 puan aldim. Gk senden iyi yapmışımdir 58 doğruyla. Gyde de turizm mezunu olmama ragmen cok yuksek net cikardim. Gelelim yukardaki düşük iqluya verdim cevabi sana da vereyim. Yksde sayısalda ilk 15bine girdim ama mühendislik veya diger sayisal alanlari tercih etmedim . Yksde ilk asamada da ilk 500e girdim yani odtu boğaziçini kazananlarda ayni netleri yaptim . Boğaziçinde okumak istedim bilerek isteyerek ilk tercihimdi. Her konuda senden üstünüm senden daha iyi bir sayısalciydim senden daha yuksek kpss puanı aldim üstelik 3 aylik süreçte. 94 puanla sana fark atmışımdır. Kite yerlestim senden daha donanimliyim çünkü 2 yabanci dili anadil düzeyinde biliyorum sen Türkçe bile zor konuşuyorsun. Ego kasma diyorsun sayfalarca aglak aglak böbürlenmissin havan sonunce ajitasyon yapmışsın bos yapma bosuna rezil olunca konuyu saptırma

hohohohoho
Aday Memur
17 Nisan 2021 15:48

İki manyağın birbirini övmesini gördük, oğlum gidin özelde kavga edin la millet mecbur değil sizin saçmalıklarınız görmeye

zeitgot, 3 yıl önce
Ne oldu bacım gerçekler yüzüne çarpınca fena girdi herhalde atıyordun burda ne oldu ? :)))) Memur olmak demek herkesin hayali ha hadi şimdi yazsana, onu okudum bunu okudum buraya girdim, 4 yabancı dil 3 programlama dili, ne oldu ruh hastası girdi mi? Konuşuyordun yüzme tenis falan filan? Ulan benim üniversite hayatım olimpic havuzda yuzmekle geçti, senin içinden geçemeyeceğin mahallelerde büyüyüp spinoza, schopen, Platon, Nietzsche, adler, Freud, Jung daha milyon tane sayamayacagim filozof, psikolog okudum. Öyle bir yerde büyürken vivakdi, Bach, Handel dinlerdim. Sen öyle birine bu saçma sapan şeyleri yazdın ki senin doğsan, intihar edecegin yerde büyüyüp kendini bu kadar geliştirmiş, hayatı boyunca parmakla gösterilen bir insandı karşındaki. Ona rağmen sana bir şey yazmadım. Bu saçma sapan tartışmada kendimi övmedim . Hayatım ingilizceyle geçti, süper lisede okudum, eğitim dilim ingilizceydi, sinema tarihinde bilmediğim yönetmen, bilmediğim sanat filmi yoktur. Sana ingmar Bergamanin personasindaki benlik algısına Jung ın yorumundan bahsetsem havaya bakarsın. Sen nesin? Günün sonunda hayali memurluk olan bedelli askerlik yapmış bir düz memur. Adamı böyle ezerler iste. Bildiğin tüm programlama dillerini yaz, oturma organınla sacmala dur. seni ezdim seni ezdim diye sayikla. Sen kimsin? Senin karşında kim var? Beni tanışan karsimda böyle konuşabilir misin acaba Allah'ın eşiği? Hayali memurluk olan bakanlıkta çalışan ve bolumunden şikayetçi olan bir düz memursun işte. Bu kadarsin. Anadil ingilizce Almanca diyordun c seviye YDS ki çıktın :Ddd Sağ ol ama bu saatten sonra internet ortamında yazılan hiçbir şeye inanmam sayende. Bu kadar rezil rüsva oldun, daha da millete boş artistlikler yapma.

hohohohoho
Aday Memur
17 Nisan 2021 15:49

seni yanlışlıkla alıntıladım lafın sana değil , lafım ortaya kim üzerine alınırsa

zeitgot, 3 yıl önce

zeitgot
Yasaklı
17 Nisan 2021 18:36

dostum ben kendimi falan övmedim. 3 kişi geldi güya ki bu tek kişiymiş aslında.

geldi 3 farklı hesaptan "boğaziçi odtü mezunuyum. ilk 10 a girdim. seni ezerim. seni ezdim. şu şu yazarları okudum. şunu şunu yaptım. hatta yüzmeye tenise gittim 4 dil biliyorum 8 programlama dili biliyorum."

gibi boş boş şeyler yazdı. durmadan yaptığının yanlış olduğunu yazsam da "seni ezdim" deyip durdu.

en son biri fark etti ki bu 3 ü aynı kişi. hayali memurluk olan 91 puan ile kyk ya başvurmuş bir ergen aslında. 1 ayda 98 yapan boğaziçili falan değil hani. hatta 2018de benden düşük alan birisi.

inşaat ustasının kızıyım 7 kardeşiz gibi yeşilçam filmlerine konu olan klişe laflarla "seni ezdim" deyip durdu.

foyası da ortaya çıkınca terk etti.

önceki yazışmalara bakarsan bu yaptığının yanlış olduğunu 100 kere yazmama rağmen devam etti.

hohohohoho, 3 yıl önce

seni yanlışlıkla alıntıladım lafın sana değil , lafım ortaya kim üzerine alınırsa

Engineer1994
Kapalı
18 Nisan 2021 00:43

89.49 geçerli mi :) tabi 2018 kpss

Memur.oIacak
Aday Memur
19 Nisan 2021 23:32

O yüzden memurların tekrar tercih yapmasına karşıyım. Zaten puanım düşük millet görevde yükselmesin yeni alım yapsınlar. Bir yere girdiyse orada ömür boyu çalışsın bana ne. Ben daha onu bile yapamadım. Ha eğer bir gün atanırsam o zaman memur haklarını savunmaya başlarım. Ama atanasıya kadar bunu savunacağım atandıktan sonra bakarız. Tabi atanabilirsem.

Memur.olacak, 3 yıl önce
2020 kpss 1. Si odtü mezunu, ben Anadoludaki şehirlerden birindeki üniden mezunum o yüzden 90 alamadım :))))))

Memur.olacak
Şube Müdürü
20 Nisan 2021 03:41

Ahahaha bu ben değilim, hanzel bunu sen yaptn demi :) :)))
Memur.oIacak, 3 yıl önce

O yüzden memurların tekrar tercih yapmasına karşıyım. Zaten puanım düşük millet görevde yükselmesin yeni alım yapsınlar. Bir yere girdiyse orada ömür boyu çalışsın bana ne. Ben daha onu bile yapamadım. Ha eğer bir gün atanırsam o zaman memur haklarını savunmaya başlarım. Ama atanasıya kadar bunu savunacağım atandıktan sonra bakarız. Tabi atanabilirsem.

EmreeAydemir
Daire Başkanı
20 Nisan 2021 10:14

90.88 aldım gazi mezunuyum bir kez girdim sınava

Memuuurrr
Kapalı
01 Temmuz 2021 21:11

Tebrikler çalışan yapıyor demekki
EmreeAydemir, 3 yıl önce

90.88 aldım gazi mezunuyum bir kez girdim sınava

EmreeAydemir
Daire Başkanı
01 Temmuz 2021 22:27

ATANAMIYORUM HOCAM :) yapsam ne yapmasam ne sinirden saatlerdir aglıyorum

Memuuurrr, 3 yıl önce
Tebrikler çalışan yapıyor demekki
01 Temmuz 2021 22:28

reis sen eem den atanamıyor musun 58 kadroya? güncel branşın kaç?

EmreeAydemir, 3 yıl önce

ATANAMIYORUM HOCAM :) yapsam ne yapmasam ne sinirden saatlerdir aglıyorum

EmreeAydemir
Daire Başkanı
01 Temmuz 2021 22:30

yok atanamam guncel 210. benım zaten 58 geliyor 3. ve 4. atama teiaş alım yapmayacağını açıklamış imkanı yok yani belki açıktan temizlikçi işci düz memur olurum diye başvuru yapacağım

nasilolacakbuisler, 3 yıl önce

reis sen eem den atanamıyor musun 58 kadroya? güncel branşın kaç?

4611eem4611
Yasaklı
02 Temmuz 2021 11:49

Teiaş 4. alım için bişey demedi hocam onu düzelteyim. Tabi açsa bile ne kadar açar orası muamma

EmreeAydemir, 3 yıl önce

yok atanamam guncel 210. benım zaten 58 geliyor 3. ve 4. atama teiaş alım yapmayacağını açıklamış imkanı yok yani belki açıktan temizlikçi işci düz memur olurum diye başvuru yapacağım

atama bekleyen aday
Aday Memur
02 Temmuz 2021 11:51

iyi bir okul mezunuyum, sıralamam gayet iyiydi üniversiteye girerken ama 89 aldım. Sınav stresi her şeyden baskın oluyor malesef.

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi