Editörler : oto-danisman-expert

Eege
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:51

Arkadaşlar şınav hakkinda biraz bilgi verirmisiniz dirseklerimizi nasil tutmamizi istiyorlar ve imtiyaz gibi bir durum oluyor mu

Mhmt.bay
Kapalı
08 Kasım 2019 17:17

Bir kilo eksiğim var tolerans gosterirlermi

Must.y
Aday Memur
08 Kasım 2019 17:58

Göstermiyorlar kardeşim kilodan elenenler oldu itiraz edip diğer tarafta tartılıp boy ölçümün yapılıyor. Sana tavsiyem su iç spordan önce tartılma oluyor zaten sonrada bolca vaktin var wc için

Mhmt.bay, 4 yıl önce

hknshn46
Aday Memur
08 Kasım 2019 17:58

kardeş sıkıntın 1 kilo eksik olsun ya 1litre su hepsi :)

Mhmt.bay, 4 yıl önce

Derossi1905
Memur
08 Kasım 2019 18:23

Puan barajı bu sene geldi. En az 24 mekik 11 şınav çekmek zorundasın eğer çekemezsen itiraz edip yeniden denersin bir kere daha.

Flatue, 4 yıl önce

Dostum kılavuzu okudum ancak orada şöyle bir şeyde yazıyor idare ihtiyacına uygun gördüğü temin katagorileri için puan barajı belirleyebilir, ayrıca ben 2017 de girdiğimde 24 yapmadığım (aslında yaptım ama arada saymadıkları oldu) halde elenmedim ve tüm aşamalardan geçtim yedek listede kalarak çağırılmadım.

Askerradayi
Aday Memur
08 Kasım 2019 18:27

Kollarımızla 90 derecelik açıya inmemiz istendi bugün
Eege, 4 yıl önce
Arkadaşlar şınav hakkinda biraz bilgi verirmisiniz dirseklerimizi nasil tutmamizi istiyorlar ve imtiyaz gibi bir durum oluyor mu

dadaserz
Aday Memur
08 Kasım 2019 20:29

Yukarıdaki arkadasin dediği gibi baraj bu sene geldi. 24 mekik-11 şınav-8.19 altında yaparsan elenirsin direkt. Sòzlú mülakata giremezsin.

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi