Editörler : ayşegül bgm

03 Ekim 2022 00:53

Hemşirelik ataması

Arkadaşlar merhaba ben atama hakkında birkaç şey sormak istiyorum. Lisans mezunu hemşireyim. 2022 kpss'ye girdim net vs hesapların ve puanım 70le 75 arası gibi. Ben ilk atamadan gitmek istiyorum açıkçası 2021 mezunu olduğum için bir senedir bekliyorum hiçbir yere başvurmadim da atamada sıkıntı olmasın diye. Neyse İstanbul dışında doğu illerinin devlet hastanelerine atana bilir miyim bu civarda Bir puanla İlk atama da. 2022 sınavının sonucunu beklerler mi sizce atamalar için

Kara 33
Aday Memur
03 Ekim 2022 01:24

İstanbul Ankara daha düşük alıyor.oraları dene doğunun puanı daha yüksek

letmetellyou
Aday Memur
03 Ekim 2022 01:30

Alım sayılarının çok olacağını düşünerek ihtimal veriyorum

Kusucar
Şef
03 Ekim 2022 01:59

Zor 2. Atamaya kalirsin

yeyildiz
Aday Memur
03 Ekim 2022 05:03

Her türlü atabırsın bem bile 68 69 beklediğim halde atanmama ihtimal veriyorum. 20 bin hemşire atarsa puanlar otomatik 68e kadar düşer

Memoliii89
Aday Memur
03 Ekim 2022 09:08

İlk atamada elindeki puan ile atanan zor

Heleki doğuya aranjman çok daha zor 2.yi bekle önündekiler çeikmilmiş olacak istediğin yeri secebilirsin

Hmsryn
Aday Memur
03 Ekim 2022 21:20

İkinci atama ne zaman olur hocam tahmini

Memoliii89, 2 yıl önce

İlk atamada elindeki puan ile atanan zor

Heleki doğuya aranjman çok daha zor 2.yi bekle önündekiler çeikmilmiş olacak istediğin yeri secebilirsin

Memoliii89
Aday Memur
03 Ekim 2022 21:37

Bakan sözünde durursa en geç Aralık içinde yapar ama işe başlama büyük ihtimal yıl başından sonraya kalır geçen dönemde böyle olmuştu

PowerSup
Memur
03 Ekim 2022 21:48

Ben aralıkta bile alım olacağını sanmam ilk alım Ocağı bulabilir

Memoliii89, 2 yıl önce

Bakan sözünde durursa en geç Aralık içinde yapar ama işe başlama büyük ihtimal yıl başından sonraya kalır geçen dönemde böyle olmuştu

aisezreal
Genel Müdür
03 Ekim 2022 22:11

Ocakta alım olmaz kardeşim. Şubat dersin mart dersin anlarım ama ocakta alım yapamaz. Şubat Mart ise çok geç olur. Bakan istemese bile alımı ocaktan önce yapmak zorunda. Sekreter sözü verdi doktorlara Ekim-Kasım-Aralık bu tarihlerden birinde olacak. Atamanın bölüneceği kesin olduğu için yeni puanları beklese bile en geç bana göre Kasım'da olur.

Ya ekim ilk atama ikinci atama Aralık'ta yaparlar

Ya da ilk atama Kasım'da ikinci atama Aralık'ta yaparlar.

PowerSup, 2 yıl önce

Ben aralıkta bile alım olacağını sanmam ilk alım Ocağı bulabilir

vaytonli61
Aday Memur
03 Ekim 2022 22:24

Son zamanlarda gördüğüm en mantıklı yorumlardan bir tanes hocam
aisezreal, 2 yıl önce

Ocakta alım olmaz kardeşim. Şubat dersin mart dersin anlarım ama ocakta alım yapamaz. Şubat Mart ise çok geç olur. Bakan istemese bile alımı ocaktan önce yapmak zorunda. Sekreter sözü verdi doktorlara Ekim-Kasım-Aralık bu tarihlerden birinde olacak. Atamanın bölüneceği kesin olduğu için yeni puanları beklese bile en geç bana göre Kasım'da olur.

Hmsryn
Aday Memur
03 Ekim 2022 22:36

Dediğiniz gibi olursa çok iyi olur. Bu sene bizi resmen bitirdi çünkü sürekli bekleme halindeyiz

aisezreal, 2 yıl önce

ynscylnuysl
Aday Memur
04 Ekim 2022 14:33

Atamanın bölüneceği nasıl kesin oluyor

aisezreal, 2 yıl önce

kpssyolum
Aday Memur
04 Ekim 2022 15:33

Sn. Sağlık bakanımız söyledi kademeli bir şekilde alacağız diye

ynscylnuysl, 2 yıl önce

Atamanın bölüneceği nasıl kesin oluyor

benmüh
Şef
07 Ekim 2022 10:43

hemşirelik atamalarında tercihler çok önemli, yanlış bir tercihle ilk atamada açıkta kalabilir ama atananların puanlarında 70-75 görebilirsin.

Yani asıl cevabın evet atanabilirsin ama araştırmanı-analizini iyi yapmalısın.

yeyildiz
Aday Memur
07 Ekim 2022 10:52

Kaç atama olacağını düşünüyorsunuz

benmüh, 2 yıl önce

hemşirelik atamalarında tercihler çok önemli, yanlış bir tercihle ilk atamada açıkta kalabilir ama atananların puanlarında 70-75 görebilirsin.

Yani asıl cevabın evet atanabilirsin ama araştırmanı-analizini iyi yapmalısın.

benmüh
Şef
07 Ekim 2022 11:16

Çok

yeyildiz, 2 yıl önce

Kaç atama olacağını düşünüyorsunuz

Hmsryn
Aday Memur
07 Ekim 2022 18:46

Anladım. İlk atama için nasıl Bir yol izlemem lazım siz bu konuda deneyimlisiniz galiba. Yakında puanlar açıklanacak 71 puanım var gibi ilk alımda artık doğu diye tutturamiyorum Yeter ki açıkta kalmayayim.

benmüh, 2 yıl önce

Çok

Memoliii89
Aday Memur
07 Ekim 2022 19:00

Hemşirelik lisansta yaklaşık kaç kişi tercih verecek bilgisi tahmini olan varmı

özerşanlı
Aday Memur
07 Ekim 2022 19:04

Gy gk üzerinden tahmini kaç net yapmıştınız 71 puana denk geliyor bende hesaplama yapacaktım

Hmsryn, 2 yıl önce

Anladım. İlk atama için nasıl Bir yol izlemem lazım siz bu konuda deneyimlisiniz galiba. Yakında puanlar açıklanacak 71 puanım var gibi ilk alımda artık doğu diye tutturamiyorum Yeter ki açıkta kalmayayim.

Hmsryn
Aday Memur
07 Ekim 2022 20:20

Hocam ben kpss puan hesaplama sitesinden yaptım

özerşanlı, 2 yıl önce

Gy gk üzerinden tahmini kaç net yapmıştınız 71 puana denk geliyor bende hesaplama yapacaktım

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi