Editörler : supporters.
28 Şubat 2021 22:01

Üniversitede Alınan Kınama Cezası Hk.

Merhaba,

Üniversitede alınan disiplin cezalarının memuriyete engel teşkil etmediğini biliyorum.

(Terörle bağlantılı veya devlet güvenliğini tehdit edecek suçlar hariç)

Benim durumumda,Kpss A kadroları için (muhendis uzman yardımcısı) kurum mülakattan önce

okuldan böyle bir talepte bulunuyor mu? Kinama/uyarı gibi cezalar adli sicil kaydına işlemediği

için arşiv ve güvenlik soruşturmasında çıkmıyor dolayısıyla kurulun özellikle böyle bir talepte

bulunması gerek.Sizden ricam benim durumumda bulunmuş olup durumu tecrübe eden birileri veya konuyla alakalı NET bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
28 Şubat 2021 23:34

mülakat öncesi veya sonrası üniversiteden herhangi bir bilgi talebinde bulunulmuyor. sorun çıkmaz.

Akn05
Aday Memur
01 Mart 2021 00:08

Teşekkür ederim hocam

Maliye ist1
Aday Memur
01 Mart 2021 00:26

Sorun çıkar. Çıkmaz diyenler boş yapmış. Bizzat biliyorum konuyu.

Akn05
Aday Memur
01 Mart 2021 00:28

Nedir peki hocam tecrübelerinizden bahseder misiniz?

Maliye ist1, 3 yıl önce

Sorun çıkar. Çıkmaz diyenler boş yapmış. Bizzat biliyorum konuyu.

Akn05
Aday Memur
01 Mart 2021 01:14

Hocalarım bir konuda bilginiz var ise somut argümanlarla destekleyerek cevap verirseniz sevinirim konu hakkında bilgi ve tecrübenizi yoksa "boş yapmışlar vs" gibi söylemler gülünç oluyor.

Keresi
Aday Memur
02 Mart 2021 11:45

Kurumun isteğine kalmis bir sey mi bilemiyorum ama pek sanmam. Okulda disiplin cezasi alip gelir uzmani olan tanıdığım var.

Akn05, 3 yıl önce

Hocalarım bir konuda bilginiz var ise somut argümanlarla destekleyerek cevap verirseniz sevinirim konu hakkında bilgi ve tecrübenizi yoksa "boş yapmışlar vs" gibi söylemler gülünç oluyor.

Akn05
Aday Memur
02 Mart 2021 15:41

Cevabınız için teşekkür ederim hocam,ben de öyle tahmin ediyorum.

Keresi, 3 yıl önce

Kurumun isteğine kalmis bir sey mi bilemiyorum ama pek sanmam. Okulda disiplin cezasi alip gelir uzmani olan tanıdığım var.

Keresi
Aday Memur
02 Mart 2021 20:12

Rica ederim.

Akn05, 3 yıl önce

Cevabınız için teşekkür ederim hocam,ben de öyle tahmin ediyorum.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi