Editörler : Pangaea
23 Ocak 2018 11:02

DİSKİ'nin 2017/1 klavuzunda yer alan 50 personellik alımını iptal etmesi hk.

Arkadaşlar DİSKİ 50 ye yakın teknik personel alımı için 2017/1 klavuzunda dpb sitesinde yer almıştı. Ama son anda alımı hiçbir açıklama yapmadan iptal etti. Ve sonrasında o alım için bir ilan yayınlanmadı. 50 kişilik bir ihtiyaçla çalışmaya devam mı edildi bir şekilde o 50 personel alındı mı ? 2016 puanıyla sınırda olanlar için iyi bir umut ışığı olacağından gerekli baskıyı yaparsak memurler.net de haber yaparak destek olursa bence ilana çıkarabiliriz kurumu.

qırıxmhnds
Aday Memur
24 Ocak 2018 13:58

+++

jeje1987
Şef
24 Ocak 2018 15:09

kurumubaradaim bir aya aciktan alim seklinde ilana cikacakmis

M.k.cı
Aday Memur
24 Ocak 2018 15:21

Hocam ben Diyarbakırlıyım ve makine mühendisiyim 2017/1 alımında iki tane makine mühendisi alacaklardı ama tercih işlemlerine bir gün kala ilanı kaldırdılar ben hem kurumu aradım hem kuruma gittim insan Kaynakları ile görüştüm ve bana dedikleri şey biz ilana çıkacağız ve yaklaşık 8 ay geçmesine rağmen ilana çıkmıyorlar dün de aradım insan kaynaklarını her şey hazır biz sadece üst yöneticileri bekliyoruz bu ara yoğunuz taşeronların işlemleri var gibi söylemler yani bence bu alımdan biz hiç bişey beklemeyelim hocam yalan oldu

qırıxmhnds
Aday Memur
24 Ocak 2018 16:22

Ben de çok aradım bizzat gidip sordum açıktan ilana çıkacağız diyerek geçiştiriyorlar.

4/A olması belediyeye bağlı olduğu için bakanlıklar ve birçok kurumdan daha fazla maaşı olduğu için değerli bir alımdı. Onları daha çok arayıp baskı yapıp bir yandan bimere cimere yazarsak ve memurlar.net de haber yaparak baskı oluşturursa belki etkili olur. Sayı az değildi ama çoğu arkadaş ilbank botaş mülakatına ve 2. Kgm alımına yoğunlaştığı için arada kaynayacak bu alım. Bence bu süreçte baskı oluşturabilirsek 2016 puanı yanmadan bu alımı yaptırabiliriz.

M.k.cı, 6 yıl önce

Hocam ben Diyarbakırlıyım ve makine mühendisiyim 2017/1 alımında iki tane makine mühendisi alacaklardı ama tercih işlemlerine bir gün kala ilanı kaldırdılar ben hem kurumu aradım hem kuruma gittim insan Kaynakları ile görüştüm ve bana dedikleri şey biz ilana çıkacağız ve yaklaşık 8 ay geçmesine rağmen ilana çıkmıyorlar dün de aradım insan kaynaklarını her şey hazır biz sadece üst yöneticileri bekliyoruz bu ara yoğunuz taşeronların işlemleri var gibi söylemler yani bence bu alımdan biz hiç bişey beklemeyelim hocam yalan oldu

qırıxmhnds
Aday Memur
27 Temmuz 2018 14:35

Arkadaşlar merkezi atamalar bitti dsi kgm il bank bitti bence 2018 açıklanıp 2016 puanlarının geçerliliği sona ermeden önce iptal edilen alımlara bakalım. Diski 50 personel talebini nasıl karşıladı karşılamadıysa neden alıma çıkmıyor ?
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi