Editörler : E.Kayı Han
«34567891011121314»

tatar.selim
Aday Memur
06 Aralık 2018 14:52

2 ayı geçmeden pek açıklayacaklarını sanmıyorum bence en erken tarih aralık 14 gözüküyor Aliağa ceza evi kampüsünde Şubat ayında 350 yeni personel Buca F tipi ceza evinde 50 yeni personel göreve başlayacakmış girdiğimiz komisyon oralara mı alım yapıyor tam bilgim yok.

Birde bazı arkadaşların evine adres teyidi için polis jandarma gelen olmuş herkese geliyor mu?

06 Aralık 2018 14:54

Bizim eve geldi. arkadaşımada geçen gün gelmiş

tatar.selim, 5 yıl önce

2 ayı geçmeden pek açıklayacaklarını sanmıyorum bence en erken tarih aralık 14 gözüküyor Aliağa ceza evi kampüsünde Şubat ayında 350 yeni personel Buca F tipi ceza evinde 50 yeni personel göreve başlayacakmış girdiğimiz komisyon oralara mı alım yapıyor tam bilgim yok.

Birde bazı arkadaşların evine adres teyidi için polis jandarma gelen olmuş herkese geliyor mu?

Kemal-55
Aday Memur
06 Aralık 2018 15:17

mülakattan sonra mı önce mi ?

06 Aralık 2018 15:18

Mülakattan sonra geldi

Kemal-55, 5 yıl önce

mülakattan sonra mı önce mi ?

Kemal-55
Aday Memur
06 Aralık 2018 15:21

bazılarına mülakattan önce geliyo bazılarına sonra gelmesinin sebebi yoğunlukmuş

Katipoloji
Şef
06 Aralık 2018 15:30

Memurlar net sonunda haber yaptı. Baktılar ki zaten adliyeler açıklayacak, bizde haber yapalım, açıklanırsa haberin ardından prim kasalım.

Dadaşım44
Kapalı
06 Aralık 2018 17:32

buca ve aliagada karsiyaka adliyesi yapıyor mülakatı.
tatar.selim, 5 yıl önce

07 Aralık 2018 09:53

açıklanma tarihi olarak tahminde bulunacak arkadaş varmı ?

FrknI4
Aday Memur
07 Aralık 2018 10:33

Öncelikle hayırlı günler arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun sizlere bir sorum olacaktı ben karşıyaka adliyesinde ikm mülakatına girdim babam eski bir infaz koruma memuruydu vefat etti babamın eski bir ikm olmasının bana bir katkısı olur mu bu mesleği onun için yapmayı istiyorum Allah herşeyi hakkınızda hayırlı etsin

Dadaşım44
Kapalı
07 Aralık 2018 11:08

5 gün sonra mülakatın ilk gününden itibaren 3 ay dolmuş olacak...

vedatgs35
Aday Memur
07 Aralık 2018 11:49

Şehit ve Gazi yakınlarına oluoyr diye biliyorum ama babanızın eski ikm olmasının bir avantaj sağlayacağını düşünmüyorum. Atanırsam belki cezaevinde işine yarayabilr.

FrknI4, 5 yıl önce

Öncelikle hayırlı günler arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun sizlere bir sorum olacaktı ben karşıyaka adliyesinde ikm mülakatına girdim babam eski bir infaz koruma memuruydu vefat etti babamın eski bir ikm olmasının bana bir katkısı olur mu bu mesleği onun için yapmayı istiyorum Allah herşeyi hakkınızda hayırlı etsin

Cankaya3535
Kapalı
07 Aralık 2018 18:37

İzmir adliyesi genel olarak tek kisi kontenjan tek kisi basvuranlari almis galiba ?

merve235
Aday Memur
07 Aralık 2018 20:02

Nasıl yani?

Katipoloji
Şef
07 Aralık 2018 22:52

Arkadaşlar beklemeye devam mı? İçeriden duyum alanınız yok mu? Kanser olduk beklerken

Nsrnshn
Kapalı
08 Aralık 2018 21:39

neden karsiyaka adliyesinden hiç ses yok ... el insaf yaa... taş olsa çatlardı üç ay dolmak üzere.

mamidenli
Aday Memur
09 Aralık 2018 19:01

selamın aleyküm

arkadaşlar

benim düşünceme göre az çokda bildiğim tecrübelirime göre perşembe yada cuma açıklanacak izmir adliyesi KARŞIYAKA adliyesi hakkında ise hiç bi bilgiye sahip olamıyorum çünkü bi tanıdığım ve bilgi alabileceğim bi çalışan tanımıyorum içerden bilen varsa özelden iletebilir bana burda yayınlamaktan çekiniyorsa ben yazarım sayfaya

servin 3442
Kapalı
09 Aralık 2018 22:01

aleyküm selam kardeşim inşallah bu sefer öyle olsun

mamidenli, 5 yıl önce

selamın aleyküm

arkadaşlar

benim düşünceme göre az çokda bildiğim tecrübelirime göre perşembe yada cuma açıklanacak izmir adliyesi KARŞIYAKA adliyesi hakkında ise hiç bi bilgiye sahip olamıyorum çünkü bi tanıdığım ve bilgi alabileceğim bi çalışan tanımıyorum içerden bilen varsa özelden iletebilir bana burda yayınlamaktan çekiniyorsa ben yazarım sayfaya

10 Aralık 2018 10:48

Arıyorum kapatıyorlar cevap bile vermiyorlar bıkmışlar

Nsrnshn
Kapalı
10 Aralık 2018 10:51

biz aramaktan onlarda aranmaktan bıktılar ama sonuç gene yok.
demet-35-17, 5 yıl önce

Arıyorum kapatıyorlar cevap bile vermiyorlar bıkmışlar

özkan2009
Şef
10 Aralık 2018 11:37

Ben de bu hafta açıklanmasını bekliyorum.

Ayın ortasına geldik artık. Kuvvetle muhtemel bu hafta açıklanır ki, kazanan arkadaşlar evraklarını toparlayıp bir an önce teslim etsinler.

mamidenli, 5 yıl önce

selamın aleyküm

arkadaşlar

Toplam 692 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi