Editörler : swat3410
«141516171819202122232425»

Skolyoz
Şef
10 Mayıs 2019 14:32

Dalaylay02 bir önceki mesajında kesinleşti 23 hazirandan sonra aciklanacak demiştiniz :)

yuvasaray
Aday Memur
10 Mayıs 2019 15:07

Selamun Aleyküm arkadaşlar ipkalar tayinlerle birliktemi belli oluyor

es33
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 15:22

15 39 la biten numarayla şimdi görüştüm. Net birşey söyleyemeyiz yönetmelik tarihi içerisinden herhangi bnm i gün dedi. Israr ettim b işey soyleyemem 30 haziran da olabilir yarın da olabilir dedi

samban10
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 15:29

Arkadaslar bosa oradaki memurlari aramayin lutfen biz de memuruz kim telefonla arayan kim oldugu belli olmayan birine bu tarihi soyler ki neden soylesin yani .

Reizz
Aday Memur
10 Mayıs 2019 16:10

niye söylerseler çok mu günah?
samban10, 5 yıl önce
Arkadaslar bosa oradaki memurlari aramayin lutfen biz de memuruz kim telefonla arayan kim oldugu belli olmayan birine bu tarihi soyler ki neden soylesin yani .

Reizz
Aday Memur
10 Mayıs 2019 16:11

evet kardeşim
yuvasaray, 5 yıl önce
Selamun Aleyküm arkadaşlar ipkalar tayinlerle birliktemi belli oluyor

Reizz
Aday Memur
10 Mayıs 2019 16:13

Biri tahminde bulunmayın der biri daireyi aramayın der o zaman sizin ne işiniz var formda amaç bunda bilgi alıp paylaşmak zaten boş sayfalarımı okuyacaksınız
samban10, 5 yıl önce

Reizz
Aday Memur
10 Mayıs 2019 16:15

inanmayın şu fake geçen senede böyle dolaşıyorlardı
delaylay02, 5 yıl önce
Elimde çok sağlam bir balon var, 24 mayista aciklanacak

shadow 20
Şef
10 Mayıs 2019 18:01

Seni ilgilendirmez kardeş hangi şubede çalıştım.Bu konu bilgi alışverişi için o zaman yazmayalım.herkes duydugunu yazar.Sana desek ki haftaya açıklanacak hoşuna mı gidicek.Bizde istiyoruz.mayıs ayı içinde açıklanaın yerimiz belli olsun ona göre hazırlık yapalım..ne desek seni mutlu edeceğiz söylesene...

Hakanglr, 5 yıl önce

Kardeş nerde calisiyonda duyum geldi. Sende bizimi yiyon.

samban10
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 19:14

amac ne biliyormusun gercekten dairede calisan vs biri cikar da buraya yazar mi acaba amac bu yoksa kimse resmi kanaldan karsisinda arayanin kim oldugunu bilmeden telefondan tarih vermez bunu ogrenemediysen daha teskilati taniyamamissin demektir
Reizz, 5 yıl önce
Biri tahminde bulunmayın der biri daireyi aramayın der o zaman sizin ne işiniz var formda amaç bunda bilgi alıp paylaşmak zaten boş sayfalarımı okuyacaksınız

Reizz
Aday Memur
10 Mayıs 2019 19:30

daireden biri çıkıp buraya yazacak:)))kardeş sen öyle birşey bekliyorsan eğer çok beklersin
samban10, 5 yıl önce
amac ne biliyormusun gercekten dairede calisan vs biri cikar da buraya yazar mi acaba amac bu yoksa kimse resmi kanaldan karsisinda arayanin kim oldugunu bilmeden telefondan tarih vermez bunu ogrenemediysen daha teskilati taniyamamissin demektir

Criter
Daire Başkanı
10 Mayıs 2019 19:37

Bildiğiniz tarih varsa onu söyleyin biri diyor 24 Mayıs biri diyor 31 Mayıs kim yalan söylüyor o zaman kimi diyor seçimden sonra olur yalan söylenin Allah belasını versin o zaman
Reizz, 5 yıl önce
formun amacı bu zaten bilgi alışverişi yapmayacaksak ne işimiz var burada internette evde oturup bilmediğimiz tarihi bekleriz.

samban10
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 20:42

Sen de daıreyı aramayla ogrenmeyı ya da birilerinin buraya yazmasını cok beklersın.

Reizz, 5 yıl önce
daireden biri çıkıp buraya yazacak:)))kardeş sen öyle birşey bekliyorsan eğer çok beklersin

Malatyaforever
Aday Memur
10 Mayıs 2019 23:05

gençler balonlar çok döner itibar etmeyin 2016 da mayıs haziran ayı balonlarla geçmişti :)

10 Mayıs 2019 23:45

mayis da açıklansın 31 de olsa fark etmez yeter ki aniden pers daireden bir sms gelsin
11 Mayıs 2019 12:54

bir cuma yi daha atlattık yine birsey yok arkadaslar

Reizz
Aday Memur
11 Mayıs 2019 13:04

Devrem illaki Cuma açıklanacak diye bir şey yok hayırlısıyla Mayıs sonuna kadar açıklansın da inşallah
Karavanahayat99, 5 yıl önce
bir cuma yi daha atlattık yine birsey yok arkadaslar

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 14:48

Geçen senede ay o olay oldu bir bakıma . Son gün açıklanmıştı , hatta son saat . Bu sene herşey hazırdır kesinlikle ama seçim olayı çıktı yine . Tarihin 23 Haziran olması yine haziranının son haftası açıklanmasına neden olacak . İstanbul'da bir dünya polis var . Kimseyi oy kullandırmadan göndermezler. Ben hep 17 Mayıs olarak düşünüyordum . Ama seçim tekrarı piyangodan çıktı sanki .

Reizz
Aday Memur
11 Mayıs 2019 15:07

Devrem anlattıklarının hepsinde mutabıkız hatta 17 mayıs güzel bir tarih fakat şunları göz önünde bulundurursak yine önümüzdeki hafta açıklanma ihtimali var birincisi seçim Türkiye geneli değil İstanbul geç ilişki keser olur biter öncesinde benzer durumlar spontele gelişen olaylar olmuş ve bazı iller geç ilişki kesmişlerdir ikincisi geçen sene atamalar ile ilgili herşey seçim öncesine kadar tamamlanmamıştı bu yıl herşeyin tamam olduğunu ikimiz de biliyoruz üçüncüsü geçen yıl erken seçim haberin akabinde aynı gün personel daire başkanlığını aradım ve bizzat kendileri büyük ihtimalle seçimden sonraya kalır dediler Fakat şu anda kendim konuşamadım ama konuşmuş arkadaşlarım söylediklerini söylüyorum seçim işinin Şu an için bir şey değiştirmediğini Mayıs sonunda Batı Doğu doğu-batı atamalarının ve haziranın 2. haftası ise batı batı atamalarının yapılacağını Daha doğrusu yapılma ihtimalinin olduğu, İstanbul'un ise geç ilişki kesecebiliceğini ve bunun kesin olmadığını öğrendim fakat olurda bu hafta aksi bir karar alınır atamalar Seçimden sonra açıklanır derlerse buna bir şey diyemem Fakat şu anki görünen süreç bu Önümüzdeki 2 haftanın çok önemli olduğu Hatta dediğin gibi 17 Mayıs tarihi sürekli aklımda olan bir tarih ve Ayrıca diğer duyduğum bir şey bayram izninde personelinin meyil izninde denk getirilmesi konusu bunlara düşünürsek dediğim gibi Mayıs ayının son 2 haftası açıklama ihtimalle Yine de var
ogrenciyim, 5 yıl önce
Geçen senede ay o olay oldu bir bakıma . Son gün açıklanmıştı , hatta son saat . Bu sene herşey hazırdır kesinlikle ama seçim olayı çıktı yine . Tarihin 23 Haziran olması yine haziranının son haftası açıklanmasına neden olacak . İstanbul'da bir dünya polis var . Kimseyi oy kullandırmadan göndermezler. Ben hep 17 Mayıs olarak düşünüyordum . Ama seçim tekrarı piyangodan çıktı sanki .

Skolyoz
Şef
11 Mayıs 2019 15:14

Inşallah dediginiz gibi olur da herkes işine gücüne bakar

Toplam 13769 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi